Aktualności

14 listopad 2017

Oferty współpracy międzynarodowej listopad 2017


BRUK20171011002

Tytuł: Brytyjska firma poszukuje producentów sprzętu medycznego do podpisania umowy o wspólnej produkcji.

Zapytanie:Uznana brytyjska firma poszukuje producenta aby zbudował i przetestował oraz wyprodukował ich innowacyjne narzędzie: organizer do dawkowania tabletek, używany przez farmaceutów oraz opiekunów. Umowa o wspólnej produkcji.

 

BRCZ20170830002

Tytuł: Czeski operator turystyczny specjalizujący się w usługach luksusowych poszukuje luksusowego zakwaterowania lub niezwykłej jakości usług i doświadczeń na terenie Środkowej Europy. Oczekiwana współpraca na zasadzie umowy o usługach.

Zapytanie: Czeska firma pracująca w sektorze turystycznym poszukuje operatorów turytsycznych lub agencji w segmencie luksusowym. Zakwaterowanie (min.4 gwiazdki) oferujące niezwykłe przeżycia ( kulturalne, kulinarne, naturalne, historyczne, naukowe ). Potencjalny partner powinien oferować swoje usługi na terenie Środkowej Europy. Umowa o usługach

 

BRNL20170929001

Tytuł: Holenderska firma poszukuje producentów mebli/zabawek z drewna.

Zapytanie: Holenderska firma która projektuje i sprzedaje drewniane i bawełniane zabawki. Partner powinien używać drewna FSC i powinien być w stanie zorganizować cały proces od zakupu do spakowania. Umowa o wspólnej produkcji. Najpierw małe ilości będą zamawiane z możliwością wzrostu liczby zamówień

 

BRMT20170223001

Tytuł: Firma poszukuje firm rekruterskich aby zatrudnić pracowników mówiących po angielsku do pracy w handlu i hotelarstwie.

Zapytanie: Maltańska firma która oferuje różne usługi np.usługa cichego klienta, usługi szkoleniowe, rekruterskie i konsultingowe w sektorach: hotelarskim i handlowym; poszukuje europejskich firm rekruterskich które oferowałyby pracowników mówiących po angielsku z doświadczeniem i kwalifikacjami. Umowa o usługach.

 

TRIT20171011001

Tytuł: Papier warzywny do pakowania żywności

Zapytanie: Włoska firma planuje wprowadzenie na rynek nowego produktu bazowanego na papierze warzywnym ( nie drzewnym) aby zaproponować bardziej ekologiczne podejście do cyklu produkcyjnego. Firma poszukuje innowacyjnych papierów, z odpadów rolniczych lub alternatywnych włókien ( konopie, len, trzcina cukrowa) aby używać ich do pakowania żywności. Firma jest zainteresowana kontaktami z przemysłem papierniczym. Umowa technologiczna lub handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TRDE20170803002

Tytuł: Namioty dla celów humanitarnych: kryzysy i zagrożone obszary.

Zapytanie: Firma z Saksonii, Niemcy specjalizuje się w rozwijaniu projektów inżynieryjnych. Jeden z produktów ostatnio rozwijanych to namioty do celów humanitarnych. Firma szuka partnerów, którzy byliby w stanie rozwinąć ten projekt na zasadzie umowy technologicznej. Brana pod uwagę jest umowa o wspólnej produkcji.

 

TRNL2017090001

Tytuł: Rozwiązania poszukiwane dla  'transportu, rozpakowywania i aranżowania kwiatów bez zamieszania'

Zapytanie: Holenderska Aukcja Kwiatowa poszukuje nowego konceptu kwiatowego. Dlatego też firma poszukuje kreatywnych firm lub dostawców zdolnych współpracować przy nowym koncepcie dla łańcucha kwiatowego od florysty/ sprzedawcy do odbiorcy. Współpraca na zasadzie umowy o współpracy technologicznej

 

TRIL20170918003

Tytuł:Piana do gaszenia pożarów bez fluoru

Zapytanie:Firma chemiczna z Izraela poszukuje innowacyjnej piany do gaszenia pożarów bez fluoru. Zidentyfikowane technologie które będą spełniały podstawowe kryteria firmy z Izraela otrzymają dofinansowanie na dopracowanie tej technologii. Współpraca na zasadzie umowy licencyjnej, badawczej lub tehcnologicznej

 

TRFR20171002001

Tutuł: Poszukiwany system do mycia używanych opon, przed bieżnikowaniem

Zapytanie: Francuska firma która zajmuje się bieżnikowaniem opon używanych poszukuje technologii do mycia opon używanych przed procesem bieżnikowania. System powinien myć opony w środku i na zewnątrz bez powodowania uszkodzeń. Umowa o współpracy technologicznej.

 

TRNL20171004001

Tytuł: Holenderska firma , wiodący dostawca energii poszukuje inteligentnych rozwiązań aby zaktywizować klientów do bardziej wydajnego używania energii oraz własnej produkcji energii.

Zapytanie: Wiodący, holenderski dostawca energii chciałby zaktywizować działania swoich klientów aby produkowali energię. Dlatego też firma poszukuje innowacyjnych produktów i usług które będą w stanie wesprzeć tą strategię. Umowa licencyjna

Partnerzy

Wybrane oferty