Aktualności

23 styczeń 2018

Oferty współpracy międzynarodowej styczeń 2018


 

 

 

 

Prezentujemy oferty współpracy międzynarodowej przetłumaczone dla państwa przez zespół Enterprise Europe Network na Politechnice Lubelskiej 

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z konsultanką

Agnieszka Jarocka

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel.81 538 4270

 
TOUK20171213001
 
Tytuł: Ostrzeżenia przed szumem w uszach i utratą słuchu zintegrowane ze słuchawkami.
 
Oferta: Brytyjska firma opracowała i opatentowała sposób na wczesne wysyłanie sygnałów ostrzegawczych przed pojawieniem się szumów w uszach i utratą słuchu które to byłoby zintegrowane ze słuchawkami. Szczególnie młodzi ludzie nie zadają sobie trudu aby pójść do kliniki na badania. Firma poszukuje producentów słuchawek aby podpisać umowę licencyjną ze wsparciem technologicznym.
 
 
TOFR20171116001
 
Tytuł: Francuskie Centrum Transferu Technologii oferuje opatentowany hydrożel na bazie kolagenu do użycia w produktach leczenia ran.
 
Oferta: Firma specjalizująca się w usługach kosmetycznych poszukuje producentów kosmetyków profesjonalnych i sprzętu medycznego w Europie i Azjii aby dystrybuuować produkty na rynku ukraińskim. Firma chciałaby nawiązać długofalową współpracę na zasadzie umowy o dystrybucji.
 
 
 
 
Oferta: Francuskie Centrum Transferu Technologii działające w imieniu uznanego, publicznego laboratorium regionu paryskiego oferuje hydrożel na bazie kolagenu. Ten opatentowany hydrożel przyspiesza leczenie ran kiedy jest użyty jako wektor w lekach. Centrum Transferu Technologii poszukuje firm biotechnologicznych lub biomedycznych abu opracować aplikacje do opatrunków na rany które miałyby charakterystyki : przeciwzapalne, uśmieżające ból, efekt antybiotykowy. Umowa licencyjna ze wparciem technologicznym.
 
 
TRRU20171219001
 
Tytuł: Rosyjska firma zajmująca się odzyskiwaniem odpadów poszukuje współpracy technologicznej
 
Zapytanie:Rosyjska, mała firma z Murmańska która działa w branży odzysku odpadów poszukuje partnerów do współpracy technologicznej. Firma poszukuje partnerów którzy byliby w stanie dostarczyć efektywną ekonomicznie technologię przetwarzającą odpady zawierające gumę, węgiel oraz rtęć.
 
 
TRDE20171211001
 
Tytuł: Niemiecka firma poszukuje chemicznych dodatków aby przeciwdziałać zatorom w rurociągach.
 
Zapytanie: Niemiecka firma z branży chemicznej poszukuje ofert na chemiczne dodatki które mogą przeciwdziałać zatorom na bazie olejów lub stałych osadów które powodują problemy w aglomeracjach. Te dodatki mają rozpuszczać stałe zatory oraz przeciwdziałać powstawaniu nowych. Pod uwagę brane są umowy spółki, licencje, lub umowy badawcze.
 
BRIT20171013001
 
Tytuł: Włoska firma poszukuje europejskich dostawców: pelletu, węgla drzewnego, podpałki.
 
Zapytanie: Włoska firma założona w 2016r chciałaby poszerzyć swoje portfolio i poszukuje pelletu, węgla drzewnego i podpałki. Firma została założona niedawno, a więc oferuje ze swojej strony entuzjazm, doświadczenie w sprzedaży online, oraz interesujace portfolio. Firma poszukuje dostawców w/w produktów z Austrii, Chorwacji, Niemiec, Polski lub Szwajcarii. Umowy o dystrybucji.
 
 
BRUA20171128001
 
Tytuł:Ukraińska firma specjalizująca się w usługach kosmetycznych oraz sprzętu medycznego aby podpisać umowę o dystrybucji.
 
Zapytanie: Firma specjalizująca się w usługach kosmetycznych poszukuje producentów kosmetyków profesjonalnych i sprzętu medycznego w Europie i Azjii aby dystrybuuować produkty na rynku ukraińskim. Firma chciałaby nawiązać długofalową współpracę na zasadzie umowy o dystrybucji.
 
 
BRBE20171124001
 
Tytuł: Belgijska firma poszukuje marek w sektorze dziecięcym do dystrybucji.
 
Zapytanie: Belgijska firma dystrybuuje fotele dziecięce własnego projektu. Poszukują jakościowych produktów w tym segmencie aby dystrybuuować je na rynki: belgijski, holenderski, francuski
 
 
BRUK20171129002
 
Tytuł: Brytyjska firma z sektora energii odnawialnej poszukuje producenta / montera w Europie
 
Zapytanie:Brytyjska firma specjalizująca się w energii odnawialnej opracowała system uzdatniania odpadów i przerabiania ich na energię, nawozy, wodę dla sektora zrównoważonego budownictwa. Frima poszukuje partnera do współpracy długoterminowej w Europie ( ale nie w Wlk.Brytanii) do podpisania umów o produkcji, montażu. Partner powinien mieć możliwości obrotu kontenerami 20' aby móc odpowiednio instalować urządzenia.
 
 
 
BRRO20171207001
 
Tytuł: Dystrybutor naturalnych kosmetyków z Rumunii poszukuje naturalnej żywności i kosmetyków na zasadzie umowy o dystrybucji.
 
Zapytanie:Rumuński dystrybutor naturalnych kosmetyków, suplementów i zdrowej żywności poszukuje naturalnych EKO i BIO materiałów, żywności i kosmetyków aby je sprzedawać we własnych sklepach specjalistycznych w Rumunii. Umowa o dystrybucji.
 
 
BRFI20171109003
 
Tytuł: Producenci gumowych i silikonowych arkuszy są poszukiwani w Niemczech, Polsce, Czechach, Włoszech lub Francji.
 
Zapytanie: Fińska firma, lider na rynku, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elastycznych profili które są zrobione z gumy, termoplastycznego elastomera TPE i silikonu poszukuje producentów gumowych i silikonowych arkuszy w różnych szerokościach i grubościach dla własnych celów produkcyjnych. Arkusze mogą być przylepne lub nie. Partnerzy są poszukiwani w Niemczech, Polsce, Czechach, Włoszech lub Francji.

Partnerzy

Wybrane oferty