Aktualności

21 luty 2018

Oferty współpracy międzynarodowej luty 2018


BRSE20180103001

Szwedzki projektant luksusowych lamp poszukuje producenta w Europie

Szwedzka firma poszukuje producenta w Polsce, Włoszech lub Portugalii dla swoich luksuowych lamp. Producent powinien być w stanie wyprodukować mniejsze ilości jednego rodzaju np.100 sztuk plus opakowania. Większość z tych lamp jest zrobiona ze stali i/lub szkła i doświadczenie w tym materiale jest preferowane. Producent powinien potrafić produkować:szkło (dmuchane i odlewane);cięcie w stali 2D i 3D; dodatkowym plusem będzie wiedza n/t oznakowania CE oraz testów UL.

 

 BRBE20180103001

Belgijska firma poszukuje innowacyjnego produktu medycznego lub sprzętu aby go sprzedawać na rynkach krajów Beneluxu.

Mała belgijska firma poszukuje innowacyjnego, gotowego do zaprezentowania na rynku produktu lub sprzętu medycznego aby go dytrybuuować w Belgii, Holandii i Luxemburgu. Umowa agencji handlowej lub dystrybucyjna.

 

BRQA20171219001

Katarska firma - lider w branży spożywczej, poszukuje dostawców świeżych owoców, warzyw oraz innych produktów spożywczych.

Katarska firma działająca w branży spożywczej zajmująca się tematami od projektów rolniczych po dostarczenie kwiatów, świeżych owoców i warzyw; poszukuje dostawców/ producentów jedzenia poprzez umowę o dystrybucji.

 

 BRFR20180103001

Francuska projektantka dekoracji wnętrzarskich poszukuje producentów/ rzemieślników dla podpisania umowy o wspólnej produkcji.

Francuska projektantka dekoracji do wystroju wnętrz poszukuje rzemieślników /producentów. Odbiorcami produktów są zarówno klienci indywidualni jak i profesjonalni jak i profesjonalni tzn.restauracje, sklepy, architekci wnętrz ale również sklepy internetowe. Rzemieślnicy muszą się specjalizować w wiklinie, kloszach wiklinowych do lamp, ceramice ( talerze, miski, miski sałatkowe) . Umowa o wspólnej produkcji.

 

BRUK20180109001

Brytyjska firma jubilerska poszukuje producenta biżuterii który używa etycznych źródeł oraz materiałów recyklingowanych w produkcji.

Brytyjska firma jubilerska poszukuje europejskiego producenta aby produkować naszyjniki, branzoletki, pierścionki oraz kolczyki używając recyklingowanego srebra z odnawialnych źródeł, poprzez identyfikowalny proces. Producent musi używać zrównoważonych metod produkcji, oferować pełny serwis produkcyjny oraz być otwarty na używanie metali z odzysku.

 

TRFR20171214001

Francuska firma poszukuje technologii dla montażu materiałów drewnianych. Umowa technologiczna.

Francuska firma z branży lotniczej poszukuje technologii do montażu materiałów drewnianych oraz technologii materiałó drewnianych dla nowoczesnego samolotu który będzie przyjazny środowisku. Poszukiwana jest współpraca technologiczna z przemysłem, instytutami technologicznymi lub laboratoriami aby wybudować prototyp.

 

TORU20171219001

Sensoryczne urządzenie multimedialne kontrolowane gestami

Innowacyjna rosyjska firma opracowała rozwiązania dla systemów interaktywnych. Technologia zapewnia płynną interakcję z urządzeniami takimi jak: interaktywna podłoga, stół, okno wystawowe czy ekran. Firma poszukuje partnera dla dalszego rozwoju oprogramowania. Umowa o współpracy badawczej lub technologicznej.

 

TOIT20180115001

Nietoksyczny i przyjazny dla środowiska repelent na myszy.

Włoska firma opracowała nowy repelent. Ten repelent jest na bazie oleju, multi sensoryczny, działający na myszy. Ten nietoksyczny repelent, jest odpowiedni dla domów z dziećmi i zwierzętami. Jeden przykładowy taki produkt jest już na rynku i składa się z samodzielnie stojących tekturowych dyfuzorów. Licencja handlowa ze wsparciem technologicznym jest brana pod uwagę. Poszukiwani są partnerzy z Europy, w drugim etapie spoza Europy.

 

TRKR20180112002

Odnawialne technologie energetyczne do aplikowania w drogach.

Koreańska firma specjalizująca się w branży inżynierskiej oraz usługach budowlanych dla autostrad, dróg, lotnisk została złożona w 1973r. Firma zajmuje się selekcję lokalizacji dla nowych lotnisk i dróg. Firma poszukuje współpracy w branży odnawialnej energii i nowych technologii które byłyby możliwe do użycia w branży drogowej. Umowa o współpracy badawczej i umowa licencyjna.

Partnerzy

Wybrane oferty