Aktualności

23 marzec 2018

Oferty współpracy międzynarodowej marzec 2018


TRUK20180201001

Brytyjska firma poszukuje video monitorowania dzieci, produkcja w Europie

Zapytanie:Brytyjska firma specjalizująca się w produktach dla dzieci poszukuje partnera i firmy produkcyjnej która produkowałaby monitoring dla video dla dzieci działający poprzez wi-fi i byłby obsługiwany przez różne sprzęty mobilne pozwalając rodzicom na inwigilowanie video co robią ich dzieci w każdym czasie. Firma już ma w sprzedaży wiele produktów dla bardzo małych dzieci a teraz chciałaby rozszerzyć swoje portfolio o jakieś innowacyjne rozwiązanie pod swoją własną marką.

 

TRFR20180223001

Francuska firma poszukuje półautomatycznej wyciskarki na zimno do szybkiego wytwarzania soków owocowych.

Zapytanie: Młoda francuska firma specjalizująca się w agrobiznesie produkuje świeże i zdrowe soki. Aby umocnić swoją pozycję na rynku firma poszukuje wyciskarki do soków na zimno ( nowa generacja hydraulicznych wyciskarek). Celem jest wyciskanie 100 litrów soku w jedną godzinę z różnych przepisów bazujących na mieszaninach ziół, warzyw i owoców. Firma chciałaby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym z producentem sprzętu dla branży spożywczej.

 

TRRO20180129001

Rumuńskie stowarzyszenie poszukuje technologii do produkcji skrobi ziemniaczanej poprzez umowę handlową ze wsparciem technologicznym.

Zapytanie: Rumuńskie stowarzyszenie administracyjno-terytorialne, aktywne we wspieraniu rozwoju społeczności wiejskich, poszukuje partnerów którzy mogliby dostarczyć najnowszą technologię do wytwarzania skrobi ziemniaczanej aby wyposażyć lokalną fabrykę. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TOUA20180118001

Podgrzewacz zimnego powietrza, zanim trafi do pomp ciepła oraz systemów wentylcji

Oferta: Firma z Kijowa (Ukraina) oferuje powietrzny podgrzewacz do redukcji zużycia energii w systemach wentylacji i zwiększenia transformacji temperatur pomp ciepła powietrze-powietrze i powietrze -woda, poniżej -5 stopni Celsjusza używając ciepła z krystalizacji wody. Organizacja poszukuje partnerów do wdrożenia tej oferty. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym lub współpraca technologiczna.

 

TOUK20180221001

Rozwiązania chemiczne dla przyspieszania prac badawczo-naukowych.

Oferta: Brytyjska firma oferuje szeroki zakres innowacyjnych usług do opracowania nowych leków szybką ścieżką poprzez syntezę związków chemicznych. Współpraca jest poszukiwana z firmami które potrzebują składników farmaceutycznych ( API) lub muszą wytworzyć nowe molekuły dla celów R&D. Typy współpracy i umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TRFR20180214001

 Lekki silnik dla sektora lotniczego

Zapytanie: Francuska firma z branży lotniczej szuka lekkiego termicznego silnika o wadze do 40 kg ( waga sucha) oraz 96 Kw maksymalnej siły dla innowacyjnego samolotu. Firmy lub laboratoria są poszukiwane do zaprojektowania i wyprodukowania silnika na zasadzie umowy licencyjnej lub technologicznej.

Partnerzy

Wybrane oferty