Aktualności

17 kwiecień 2018

Oferty współpracy międzynarodowej kwiecień 2018


BRNL20170929001

Holenderska firma poszukuje producentów mebli/zabawek z drewna

Holenderska firma która projektuje i sprzedaje drewniane i bawełniane zabawki. Partner powinien używać drewna FSC i powinien być w stanie zorganizować cały proces od zakupu do spakowania. Umowa o wspólnej produkcji. Najpierw małe ilości będą zamawiane z możliwością wzrostu liczby zamówień.

 

BRMT20170223001

Firma poszukuje firm rekruterskich aby zatrudnić pracowników mówiących po angielsku do pracy w handlu i hotelarstwie

Maltańska firma która oferuje różne usługi np.usługa cichego klienta, usługi szkoleniowe, rekruterskie i konsultingowe w sektorach: hotelarskim i handlowym; poszukuje europejskich firm rekruterskich które oferowałyby pracowników mówiących po angielsku z doświadczeniem i kwalifikacjami. Umowa o usługach.

 

BRUK20171011002

Brytyjska firma poszukuje producentów sprzętu medycznego do podpisania umowy o wspólnej produkcji.

Uznana brytyjska firma poszukuje producenta aby zbudował i przetestował oraz wyprodukował ich innowacyjne narzędzie: organizer do dawkowania tabletek, używany przez farmaceutów oraz opiekunów. Umowa o wspólnej produkcji.

 

BRCZ20170830002

Czeski operator turystyczny specjalizujący się w usługach luksusowych poszukuje luksusowego zakwaterowania lub niezwykłej jakości usług i doświadczeń na terenie Środkowej Europy. Oczekiwana współpraca na zasadzie umowy o usługach.

Czeska firma pracująca w sektorze turystycznym poszukuje operatorów turytsycznych lub agencji w segmencie luksusowym. Zakwaterowanie (min.4 gwiazdki) oferujące niezwykłe przeżycia ( kulturalne, kulinarne, naturalne, historyczne, naukowe ). Potencjalny partner powinien oferować swoje usługi na terenie Środkowej Europy. Umowa o usługach.

 

TRIT20171011001

Papier warzywny do pakowania żywności

Włoska firma planuje wprowadzenie na rynek nowego produktu bazowanego na papierze warzywnym ( nie drzewnym) aby zaproponować bardziej ekologiczne podejście do cyklu produkcyjnego. Firma poszukuje innowacyjnych papierów, z odpadów rolniczych lub alternatywnych włókien ( konopie, len, trzcina cukrowa) aby używać ich do pakowania żywności. Firma jest zainteresowana kontaktami z przemysłem papierniczym. Umowa technologiczna lub handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TRDE20170803002

Namioty dla celów humanitarnych: kryzysy i zagrożone obszary.

Firma z Saksonii, Niemcy specjalizuje się w rozwijaniu projektów inżynieryjnych. Jeden z produktów ostatnio rozwijanych to namioty do celów humanitarnych. Firma szuka partnerów, którzy byliby w stanie rozwinąć ten projekt na zasadzie umowy technologicznej. Brana pod uwagę jest umowa o wspólnej produkcji.

 

TRNL20170920001

Rozwiązania poszukiwane dla  'transportu, rozpakowywania i aranżowania kwiatów bez zamieszania'

Holenderska Aukcja Kwiatowa poszukuje nowego konceptu kwiatowego. Dlatego też firma poszukuje kreatywnych firm lub dostawców zdolnych współpracować przy nowym koncepcie dla łańcucha kwiatowego od florysty/ sprzedawcy do odbiorcy. Współpraca na zasadzie umowy o współpracy technologicznej.

 

TRIL20170918003

Piana do gaszenia pożarów bez fluoru

Firma chemiczna z Izraela poszukuje innowacyjnej piany do gaszenia pożarów bez fluoru. Zidentyfikowane technologie które będą spełniały podstawowe kryteria firmy z Izraela otrzymają dofinansowanie na dopracowanie tej technologii. Współpraca na zasadzie umowy licencyjnej, badawczej lub tehcnologicznej.

 

TRFR20171002001

Poszukiwany system do mycia używanych opon, przed bieżnikowaniem

Francuska firma która zajmuje się bieżnikowaniem opon używanych poszukuje technologii do mycia opon używanych przed procesem bieżnikowania. System powinien myć opony w środku i na zewnątrz bez powodowania uszkodzeń. Umowa o współpracy technologicznej.

 

TRNL20171004001

Holenderska firma , wiodący dostawca energii poszukuje inteligentnych rozwiązań aby zaktywizować klientów do bardziej wydajnego używania energii oraz własnej produkcji energii.

Wiodący, holenderski dostawca energii chciałby zaktywizować działania swoich klientów aby produkowali energię. Dlatego też firma poszukuje innowacyjnych produktów i usług które będą w stanie wesprzeć tą strategię. Umowa licencyjna.

 

BRSI20171107001

Słoweńska firma specjalizująca się w produkcji innowacyjnych, spersonalizowanych systemów LED poszukuje producentów lub dostawców profili aluminiowych J/U. Umowa o wspólnej produkcji.

Mała, słoweńska firma z regionu Primorska specjalizuje się w produkcji innowacyjnych systemów LED dla muzeów, showroom'ów, restauracji i barów. Firma opracowuje obecnie nową lampę LED. Firma poszukuje producenta lub dostawców specyficznych J/U profili aluminiowych. Umowa o wspólnej produkcji.

Partnerzy

Wybrane oferty