Aktualności

18 maj 2018

oferty współpracy międzynarodowej maj 2018


TOES20180410001

Aplikacja dla mobilnego dziennikarstwa

Hiszpańska firma informatyczna opracowała kompletną aplikację dla mobilnego dziennikarstwa która pozwala użytkownikowi (dziennikarzom, mediom, świadkom...) nagrywać i wytwarzać wysokiej jakości audiowizualne materiały gotowe do publikacji w bardzo szybki i łatwy sposób używając swojego smartfona. Firma oczekuje umów licencyjnych.

 

TODE20180412001

Nowa klasa antybiotyków

Niemiecki uniwersytet opracował nową klasę / generację antybiotyków. Wynalazek jest ciągle we wczesnej fazie. Uniwerstet oferuje umowę licencyjną firmom farmaceutycznym specjalizującym się w antybiotykach.

 

 TOES20180222001

Technologia do śledzenia twarzy na telefony komórkowe i tablety

Grupa hiszpańskich naukowców specjalizująca się w branży IT oferuje technologię do śledzenia twarzy która pozwala użytkownikom komunikować się z telefonemi, tabletami, poprzez mimikę twarzy. Technologia została przetestowana na dostępnych aplikacjach. Twórcy gier i aplikacji są poszukiwani do podpisania umów licencyjnych.

 

TRNL20180412001

Holenderska firma pocztowa jest zainteresowana dodatkowymi produktami lub usługami które mogą być dodane na drodze pocztowej

Holenderska firma pocztowa zajmująca się głównie pocztą biznesową jest zainteresowana dodatkowymi usługami lub produktami które mogą być dodane do drogi pocztowej. Sieć dostawcza krajowa może być dużym plusem dla start- up'ów czy partnerów logistycznych. Droga pocztowa jest używana co najmniej 2 razy w tygodniu. Firma jest zainteresowana umową o usługach lub handlową ze wsparciem technologicznym.

 

TRFR20180420001

Francuska firma poszukuje naturalnych materiałów wodoodpornych dla zewnętrznego sprzętu sportowego

Duża francuska firma specjalizująca się w sprzęcie sportowym używanym na wolnym powietrzu poszukuje naturalnych, rozciągliwych materiałów które mogłyby być używane w tej branży . Poszukiwany produkt powinien być przetestowany laboratoryjnie z możliwością szybkiego wprowadzenia na rynek. Umowa licencyjna lub współpraca technologiczna.

 

TRLT20180314001

Litewska firma poszukuje technologii druku w dużym formacie

Litewska firma poszukuje do zakupu specjalistycznej technologii drukowania w celu rozszerzenia swojego portfolio oferowanych usług. Poszukiwana technologia do druku w maksymalnej rozdzielczości 12000x48000 dpi pozwoli uzyskać firmie przewagę konkurencyjną. Firma chciałaby podpisać umowę licencyjną lub handlową ze wsparciem technologicznym.

 

BRDE20180308001

Niemiecki agent handlowy w branży kabli miedzianych oferuje usługi konsultingowe, sprzedażowe i marketingowe na terenie Niemiec. Umowa o agencji handlowej.

Niemiecki agent handlowy z regionu Frankfurt z 25 letnim doświadczeniem w sektorze kabli poszukuje współpracy z producentami miedzianych kabli w Europie. Agent oferuje usługi konsultingowe, wsparcia w negocjacjach z firmami handlowymi i hurtowniami. Umowa o agencji handlowej

 

BRIL20180205001

Wiodący izraelski importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów, ciężarówek i autobusów poszukuje eksporterów/dostawców aby działać na zasadzie umowy o dystrybucji.

Izraelska firma specjalizująca się w imporcie i dystrybucji oryginalnych i zamiennych części samochodowych, oraz dla ciężarówek, autobusów etc. poszukuje eksporterów/ dostawców takowych części. Mile widziany certyfikat euro-1. Umowa o dystrybucji.

 

BRUK20180220001

Brytyjska firma poszukuje producenta dzianin

Brytyjska firma poszukuje partnera w Europie który produkowałby dzianiny używając swojej przędzy lub przędzy dostarczonej przez partnera . Opcje umów: umowa o podwykonawstwo lub umowa o outsourcingu

 

 BRUK20180330001

Brytyjska firma zajmująca się projektowaniem opakowań do żywności poszukuje dostawcy pudełek typu: 'Coffee barrista box'

Brytyjska firma zajmująca się projektowaniem opakowań do żywności chciałaby zamawiać duże pudełka do kawy na wynos od producenta pudełek. Umowa outsourcingowa.

 

 BRSK20180327001

Słowacki sklep internetowy handlujący luksusowymi tapetami ( papier , winyl , etc) poszukuje nowych dostawców. Umowa o dystrybucji.

Słowacki sklep internetowy poszukuje dostawców wysokiej jakości tapet którzy są producentami lub pośrednikami. Firma poszukuje europejskich dostawców zainteresowanych podpisaniem umowy o dystrybucji.

 

BRTR20180417003

Turecki producent i dystrybutor w branży higieny i sprzątania poszukuje kosmetyków i sprzętu z obszaru nano-technologii

Turecka firma, produkująca i dystrybuująca produkty kosmetyczne i do sprzątania poszukuje partnerów którzy eksportują produkty z obszaru nao-technologii. Umowa o dystrybucji.

 

Partnerzy

Wybrane oferty