Aktualności

05 czerwiec 2018

Design to dobre dla MŚP


Uwaga Producenci Mebli!


Rusza ogólnopolski projekt ” Design to dobre dla MSP” – czyli podnoszenie konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży meblarskiej poprzez animowanie współpracy z projektantami, usługi doradcze, zaprojektowanie oraz aktywną promocję rozwiązań wzorniczych". Jego celem jest rozwój polskich firm meblarskich, a tym samym zwiększenie ich konkurencyjności na rynkach międzynarodowych poprzez dobre wzornictwo.

 

Przedsięwzięcie skierowane jest do sektora mikro, małych i średnich producentów mebli, którzy jeszcze nie współpracowali z profesjonalnymi projektantami. W projekcie może wziąć udział maksymalnie 10 firm z branży meblarskiej.

 

Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące możliwości udziału w projekcie. Odbędzie się ono w dniu 25 czerwca 2018 r. w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka 38h, 20-618 Lublin , Budynek – spichlerz w godz. 10:00 - 13:00.

 

Podczas spotkania wypowiedzą się projektanci, eksperci od zarządzania designem w firmie, projektowania marki na temat budowania przewagi konkurencyjnej poprzez wzornictwo.

 

Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur jest jedną z 4 organizacji w kraju, której w wyniku konkursu powierzono realizację „ Grantu na design”.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich producentów mebli, którzy widzą w designie innowacyjny potencjał do dalszego rozwoju. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem http://wpwim.pl/design-to-dobre-dla-msp_36.html . Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są do 24.06.2018 r.

 

Prosimy o pobranie, wypełnienie oraz odesłanie formularza rejestracyjnego.

Partnerzy

Wybrane oferty