Aktualności

22 czerwiec 2018

Oferty współpracy międzynarodowej czerwiec 2018


TRFR20180315001

Francuska firma poszukuje procesów lub technologii do produkowania bio-organicznych kwasów.

Innowacyjna firma francuska opracowuje i produkuje przyjazne dla środowiska produkty takie jak: sole rozpuszczające lód, środki chwastobójcze, środki przeciwpyłowe, etc. Do produkcji tych środków potrzebne są kwasy ze źródeł odnawialnych takich jak: biomasa, drewno, słoma. Firma poszukuje produkcji takich kwasów z odnawialnych źródeł. Umowa o produkcji, technologiczna, badawcza lub licencyjna.

 

TOES20180319001

Monitorowanie dynamiki budynków.

Hiszpańskie centrum transferu technologii oferuje system do monitorowania dynamiki zachowania infrastruktury cywilnej i budynków dla administratorów zainteresowanych kontrolą stanu budynków i przedłużaniem ich żywotności. Umowa o usługach, umowa badawcza w branży budowlanej.

 

TOIT20180215001

Platforma softwarowa i aplikacja dla ludzi z niepełnosprawnościami

Włoska firma opracowała innowacyjną platformę softwarową dla ludzi z niepełnosprawnościami, aby pomóc im w codziennych czynnościach. Firma poszukuje partnera do skomercjalizowania rozwiązania. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TRQA20180228001

Katarski producent produktów dezynfekcyjnych produkowanych na bazie sodu poszukuje partnera do umowy spółki aby rozszerzyć swoją ofertę.

Katarska firma specjalizująca się w produkcji chemicznych produktów dezynfekcyjnych na bazie sodu szuka partnera który posiada technologię do rozszerzania tymczasowej produkcji na zasadzie umowy spółki i doradztwa technologicznego w fabryce w Katarze.

 

TODE20180515001

Pierwszy biomarkerowy test dla diagnozowania zapalenia kości i stawów.

Niemiecki uniwersytet oferuje autoprzeciwciała które wspierają diagnozę zapalenie kości i stawów. To jest pierszy test biomarkerowy w tej branży. Poszukiwane są firmy diagnostyczne z branży medycznej które będą zainteresowane licencjonowaniem technologii lub współpracą technologiczną.

 

TRUK20180122001

Brytyjska firma poszukuje partnerów którzy posiadają lub rozwijają zaawansowaną technologię do przetwarzania obrazu do branży wykrywania przestępstw

Brytyjska firma opracowała platformę przetwarzającą obrazy która pomaga agencjom ścigania w identyfikacji ofiar w sprawach dotyczących wykorzystywania dzieci online. Firma poszukuje partnerów którzy posiadają zaawansowaną technologię przetwarzania obrazulub technologię przeszukiwania internetu. Współpraca na zasadzie umowy o spółce, współpracy badawczej lub technologicznej.

 

BRPT20180419001

Portugalska firma poszukuje partnerów z branży odnawialnej energii którzy produkują produkty energooszczędne

Portugalska firma działająca w sektorze odnawialnej energii (wiatrowej i solarnej) i energooszczędności poszukuje partnera który oferuje innowacyjne produkty/rozwiązania aby działać z nim na zasadzie komercjalizacji lub dystrybucji.

 

BOBG20180325001

Bułgarska firma oferuje produkcję innowacyjnego produktu i technologii do uzdatniania powietrza

Bułgarska firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości produktów energooszczędnych dla wentylacji oraz klimatyzacji. Innowacyjny system oferowany odzyskuje do 100% ciepła/ zimna/ wilgotności z powietrza w różnych budynkach. Innowacja jest termodynamiczną, dwustopniową technologią która odzyskuje ciepło utrzymując 100% świeżego powietrza wewnątrz budynków. Współpraca na zasadzie umowy o produkcji z kinami, teatrami, restauracjami, bankami, hotelami.

 

BRUK20180418001

Firma z Wlk. Brytanii poszukuje dostawcy nasion słonecznika

Firma z Wlk.Brytanii specjalizuje się w handlu produktami rolno-spożywczymi. Firma ma biura w Londynie ale handluje z Dubajem, Środkowym Wschodem, Afryką i Azją. Firma poszukuje dostawcy wysokiej jakości nasion słonecznika lub dań ze słonecznika.

 

BRUK20180427001

Brytyjski producent bezpiecznych zewnętrznych metalowych przechowalni poszukuje producenta

Brytyjska firma produkuje meble biurowe ale także bezpieczne, zewnętrzne przechowalnie sprzętu. Aby rozwinąć sprzedaż na innych rynkach firma poszukuje partnera będącego w stanie wyprodukować ten produkt aby go sprzedać na własnym rynku. Umowa o produkcji, licencyjna lub spółki, lub podwykonawstwo

Partnerzy

Wybrane oferty