Aktualności

11 lipiec 2018

Oferty współpracy międzynarodowej lipiec 2018


BRIL20180510001

Izraelska firma doświadczona w rejestrowaniu, promowaniu i dystrybucji produktów farmaceutycznych, sprzętu medycznego i suplementów diety oferuje swoje usługi jako agenta handlowego.

Uznana izraelska firma specjalizująca się w rejestrowaniu, promowaniu i dytrybucji farmaceutyków poszukuje producentów takowych produktów. Produkty będą rejestrowane i dystrybuowane do szpitali i klinik oraz aptek pod marką firmy produkującej lub marką własną. Firma chciałaby podpisać umowę o dystrybucji, lub agencji handlowej lub licencyjną.

 

BRUK20180615001

Brytyjski producent grilli poszukuje producenta

Brytyjska firma specjalizująca się w produkcji grilli z cegły które sprzedaje poprzez platformę online poszukuje producenta który byłby w stanie wyprodukować grille ich projektu z zadanych materiałów, specyfikacji i wymiarów. Potencjalni partnerzy muszą być w stanie wyprodukować 800 sztuk rocznie w standardzie ochrony: EN 1860-2013:1

 

BRIT20180626001

Włoska firma poszukuje producentów firm hydraulicznych

Włoska firma specjalizująca się w produkcji automatycznych systemów do otwierania poszukuje partnera do produkcji pomp hydraulicznych aby opracować projekt hydraulicznych blokad ulicznych oraz pachołków. Firma jest zainteresowana umowami o produkcji lub o podwykonawstwie z doświadczonymi producentami pomp hydraulicznych.

 

BRUA20180604001

Ukraiński producent makaronu poszukuje dostawców mąki i semoliny durum na zasadzie umowy o dystrybucji.

Ukraińska firma ma doświadczenie w produkcji makaronu i innych produktów żywnościowych. Fabryka specjalizuje się w produkcji grysika, płatków i mąki. Cztery linie pakowawcze pozwalają wyprodukować do 50 tysięcy paczek podczas jednej zmiany. Teraz firma zaczyna produkować makaron i jest zainteresowana współpracą z producentami mąki i semoliny z pszenicy durum. Firma jest zainteresowana współpracą z dytrybutorami mąki na zasadzie umowy o produkcji.

 

BRUK20180425001

Firma z Wielkiej Brytanii specjalizująca się w produktach używanych w budownictwie poszukuje nowych dostawców drzwi z forniru dębowego.

Firma z Wielkiej Brytanii, lider w branży produktów budowlanych oraz do samodzielnego montażu poszukuje nowych dostawców drzwi z forniru dębowego. Drzwi będą dytrybuowane na terenie Wlk.Brytanii.

 

BRDE20180525001

Poszukiwane są turystyczne produkty na rynek chiński na zasadzie umowy o dystrybucji.

Mała niemiecka agencja turystyczna oferuje niezależne podróże, unikatowe wycieczki dla małych grup, rodzin lub indywidualne wycieczki dla rynku chińskiego. Firma oferuje usługi dystrybucyjne dla europejskich i izraelskich dostarczycieli wycieczek i innych produktów turystycznych aby poszerzyć swoje portfolio. Wycieczki muszą być oferowane w języku angielskim.

 

TRJO20180315001

Jordańska firma poszukuje współpracy badawczej do opracowania produktów do pielęgnacji skóry na bazie produktów z Morza Martwego.

Jordańska firma założona w 1997r, specjalizująca się w ekstrakcji i dystrybucji elementów Spa z Morza Martwego po jordańskiej stronie, jedyny dostawca materiałów ( soli do kąpieli, błota, solanki ) dla przemysłu kosmetycznego poszukuje partnerów do wspólnych badań aby opracować produkty do pielęgnacji skóry w formie ciekłej lub żelu.

 

TODE20180611001

Ocena izolacji dachu poprzez termografię.

Niemiecka firma działająca w branży kosmicznej i energetycznej opracowała metodologię termograficznego mapowania izolacji dachowych na danym obszarze. Ta metoda może być używana do promowania odpowiedniej izolacji dachowej wśród posiadaczy domów. Urzędy miejskie i inne instytucje publiczne są poszukiwane w celu podpisania umów handlowych ze wsparciem technologicznym. Partnerzy do projektów EU są poszukiwani do umów badawczych

 

TRLV20180508001

Opracowanie technologicznego systemu zarządzania grą w paintball

Firma z Łotwy pracująca w branży gier paintballowych oraz sprzętu do tych gier, poszukuje współpracy technologicznej aby wypracować system zarządzania grą w paintball dodając mu nowe funkcjonalności. Po opracowaniu technologii, partner będzie w stanie wyprodukować w małych seriach opracowany sprzęt do kierowania grą w paintball.

 

TOLT20180322001

Litewska firma oferuje innowacyjny, komputerowy moduł wizyjny do bezzałogowych aut.

Litewska firma specjalizująca się w robotyce dla profesjonalistów oferuje innowacyjny, komputerowy model wizyjny który zapewnia obrazy w wysokiej rozdzielczości, możliwość dokładnego zmierzenia głębokości środowiska oraz rozpoznania obiektu w czasie rzeczywistym. Firma chciałaby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym z firmami specjalizującymi się w robotyce, które mogłyby wdrożyć ofertę do swoich rozwiązań.

 

TODE20180327001

Modyfikacja powierzchni cienkich powłok polimerowych

Niemiecki instytut badawczy opracował cienkie powłoki polimerowe które mogą mieć różne zastosowania. Od antybakteryjności i wprowadzania medykamentów po implanty, zaopatrzenie ran, lub inne. Instytut poszukuje współpracy technologicznej lub badawczej.

 

TOCZ20180621001

System nadzoru video do obserwcji zwierząt

Czeska firma we współpracy z uniwersytetem opracowała system nadzoru nad zwierzętami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Składa się on z gniazda, wbudowanej elektroniki, kabli, oprogramowania, i wbudowanych połączeń z internetem. Firma poszukuje partnerów z uniwersytetu lub przemysłu do podpisania umów o usługach lub umowy handlowej.

Partnerzy

Wybrane oferty