Aktualności

09 sierpień 2018

Oferty współpracy międzynarodowej sierpień 2018


BRDE20180712001

Niemiecki producent odzieży poszukuje współpracy ze szwalnią

Niemiecki producent odzieży chroniącej przed ciepłem poszukuje współpracy ze szwalnią w środkowej Europie. Potecnjalny partner musi mieć doświadczenie w szyciu rękawic oraz mieć maszyny do szycia skóry. Umowa o produkcji.

 

BRRO20180709001

Rumuński dystrybutor samochodowych części zamiennych szuka dostawców.

Rumuńska firma aktywna w branży sprzedaży części i akcesoriów do samochodów ( opony, oleje, akumulatory, etc..) poszukuje zagranicznych producentów i dystrybutorów aby dostarczyli części i akcesoria. Umowa o dystrybucji na terenie Rumunii.

 

 BRDE20180628001

Niemiecka firma poszukuje wykonawcy drewnianych krzeseł w małych seriach

Niemiecka firma zaprojektowała krzesło które może być używane również jako półka. Jest to produkt wysokiej jakości zrobiony z twardego drewna (orzech) lub twardego włókna. Krzesło jest praktyczne ale również bardzo dekoracyjne. Firma poszukuje partnera który mógłby je wyprodukować w małych seriach. Umowa o produkcji.

 

BRCN20180710001

Chińska platforma internetowa poszukuje europejskich dostawców kryształowej biżuterii na zasadzie umowy o produkcji.

Chińska platforma zakupowa on-line selekcjonuje najlepsze produkty światowe dla sowich klientów z Chin. Aby rozszerzyć swoje portfolio,poszukuje ona dostawców kryształowej biżuterii z rynku europejskiego . Firma chciałaby współpracować na zasadzie produkcji na oryginalnym sprzęcie z producentami biżuterii. Umowa o produkcji.

 

BRIL20180726001

Izraelski agent poszukuje za granicą producentów wysokiej jakości granulatu polimerowego. Umowa o agencji komercyjnej.

Izraelska firma, specjalizująca się w importowaniu polimerowych materiałów, granulatu , z zagranicy, poszukuje producentów tegoż aby zaopatrzyć rynek Izraelski. Umowa o agencji handlowej.

 

BOSE20180406001

Szwedzka firma poszukuje dystrybutorów zdrowej super żywności

Szwedzka firma produkuje owocowe pudry, surowe soki i inną zdrową żywność. Firma poszukuje dystrybutorów w Finlandii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Holandii, i Niemczech. Dystrybutorzy muszą być już działający, mający dużą bazę klientów: spa, apteki, sklepy, etc.

 

TOCH20180704001

Szwajcarska firma oferuje umowę na zasadzie licencji lub badawczą dla firm zainteresowanych opornością bakterii na antybiotyki

Szwajcarska firma działająca w branży nanotechnologii opracowała antybakteryjny system dostarczania leków i rozszerzenia spektrum ich działania. Firma poszukuje akademickich i biznesowych partnerów z Unii Europejskiej /Afryki którzy chcieliby wspólnie aplikować do EDCTP oraz H2020. Umowy licencyjne lub o współpracy badawczej.

 

TOIT20180619001

Innowacyjny serwis dla precyzyjnego rolnictwa.

Włoska firma opracowała innowacyjną technologię by przygotować 'rolno-meteorologiczny biuletyn' bazowany na monitorowaniu warunków meteorologicznych z instalacją do kontroli pogodowej odległych regionów. Biuletyn jest potężnym narzędziem dla precyzyjnego rolnictwa ponieważ warunki pogodowe mają duży wpływ na rozwój plonów, ataki szkodników, etc.

 

TOGR20180719001

Innowacyjna, wodoodporna torba typu 'nerka' która może być przekształcona w kamizelkę ratunkową.

Grupa greckich inżynierów opracowała wodoodporną torbę typu: nerka, do ochrony cennych rzeczy na plaży ( pieniądze, klucze, telefon) podczas pływania, która może się przekształcić w kamizelkę ratunkową. Jest ona kompaktowa, i może pomieścić telefon komórkowy, lub inne elektroniczne urządzenia. Inżywnierowie poszukują firmy z branży strojów sportowych aby podpisać umowę licencyjną lub o wspólnej produkcji.

 

TRES20180719001

Katalońska firma przemysłowa poszukuje technologii smart aby unowocześnić swój biznes.

Katalońska firma, lider w wytwarzaniu rozwiązań dla pralni chciałaby nawiązać współpracę ze start -up'em w ramach projektu Industry 4.0. Firma chciałaby wdrożyć nowoczesne technologie na wszystkich etapach aby podnieść jakość swojej produkcji. Zainteresowane firmy będą skierowane aby dostarczyć rozwiązania do 30 września 2018. Współpraca na zasadzie umowy licencyjnej lub technologicznej.

 

TRDE20180709001

Diody laserowe dla spektroskopii laserowej poszukiwane.

Niemiecka korporacja międzynarodowa poszukuje partnera który byłby w stanie wyprodukować diody laserowe do aplikacji w spektroskopii laserowej. Umowa o wspólnej produkcji lub umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TRUK20180723001

Innowacja dla gazowanej, smakowej wody.

Duży, brytyjski producent napojów poszukuje nowoczesnych rozwiązań dla wody gazowanej. Nowe idee, koncepty są poszukiwane aby wyróżnić wodę ( od innych) np. nowe smaki, gaz , opakowanie, itp. Do współpracy poszukuje się partnera z przemysłu lub uniwersytetu. Pomysły, nawet w początkowym stadium są poszukiwane do podpisania umowy o współpracy technologicznej, licencyjnej, umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.

Partnerzy

Wybrane oferty