Aktualności

12 październik 2018

Oferty współpracy międzynarodowej październik 2018


TRUK20180925001

Bazy danych n/t arytmii komorowej

Brytyjska fima IT opracowała prototyp algorytmu który przewiduje nagły zawał serca. Poszukuje baz danych pacjentów z arytmią komorową. Współpraca na zasadzie umowy o badaniach lub współpracy technologicznej.

 

TRIT20180910001

Włoskie, rzemieślnicze laboratorium które produkuje ręcznie wytwarzane wyroby jubilerskie poszukuje ekspertów w materiałach plastikowych

Włoskie, rzemieślnicze laboratoriu działające w branży wyrobów kreatywnych produkuje ręcznie wytwarzaną biżuterię z odzyskiwanych materiałó PET. Firma poszukuje technologów lub ekspertów doświadczonych w przetwarzaniu PET lub plastikowych materiałów porównywalnych z PET. Umowa o współpracy technologicznej lub usługach.

 

TRIT20180920001

Mała, włoska firma z sektora meblarskiego poszukuje technicznej ekspertyzy i know-how dla materiałów z plastyku

Włoska firma pracująca w branży meblarskiej przy projektowaniu i produkcji poszukuje partnera zdolnego zaoferować know-how/technologię dla materiałów z plastyku. Firma chce rozszerzyć swoją produkcję poprzez współpracę z centrum naukowo-badawczym, lub producentem z doświadczeniem w opracowywaniu innowacyjnych, ekologicznych ,wszechstronnych produktów z plastyku. Umowa o współpracy technologicznej lub wspólnej produkcji.

 

TRES20180905001

Poszukiwane technologie ekstracji olejków z czystka landanowego bez używania chemicznych dodatków.

Hiszpańska firma inżynieryjna poszukuje współpracy z partnerami technologicznymi (Centrami Badwczymi, Uniwersytetami, Laboratoriami lub ekspertami) z doświadczeniem w ekstraktowaniu olejków. Firma chciałaby nawiązać współpracę technologiczną w zakresie ekstrakcji olejków z czystka landanowego. W szczególności interesowałyby ją technologie: odparowywanie próżniowe, destylacja parowa, ekstrakcja superkrytyczna płynów lub inne nieagresywne technologie.

 

BRRU20171221028

Rosyjska firma poszukuje firmy projektującej strony internetowe. Umowa o usługach.

Firma z Rosji specjalizująca się w produkcji i przetwarzaniu ryb poszukuje partnera opracowującego strony internetowe. Umowa o usługach

 

BRSI20180910001

Słoweński producent produktów mlecznych poszukuje dostawców opakowań ( kubeczków, miseczek, butelek)

Słoweński producent nabiału poszukuje odpowiedzialnych dostawców dwóch typów opakowań. Poszukują opakowań ekonomicznych i ekologicznych. Partner powinien być z Unii Europejskiej . Umowa o dystrybucji i/lub o wspólnej produkcji.

 

BRRO20180831001

Rumuńska firma szuka dostawców suszonych owoców. Umowa o dystrybucji.

Rumuńska firma specjalizująca się w hurtowej i detalicznej sprzedaży suszonych owoców i kawy jest zainteresowana podpisaniem umowy z dystrybutorem suszonych owoców na zasadzie umowy o dystrybucji.

 

BRSE20180815001

Szwedzki start up poszukuje producenta nylonowych podkolanówek

Szwedzka firma ze Sztokholmu zajmuje się sprzedażą online nylonowych podkolanówek w różne wzory i kolory. Firma poszukuje producenta aby podpisać umowę o wspólnej produkcji.

 

BRSI20180918001

Producenci zawiasów do drzwi oraz mechanizmy zamykające są poszukiwane w krajach: Francja, Czechy, Polska.Umowa o wspólnej produkcji.

Mała słoweńska firma przetwarzająca metal, znajdująca się w regionie Goriska mająca 25 lat tradycji poszukuje producentów zawiasów do drzwi oraz mechanizmów zamykających drzwi. Partnerzy poszukiwani we Francji, Czechach i Polsce. Umowa o prdukcji.

 

BRNL20180906001

Holenderski hurtownik drewnianych zabawek i mundurków szkolnych poszukuje dostawców nowych produktów.

Holenderska firma, znany hurtownik różnych marek drewnianych zabawek i szkolnych mebli w Holandii, Belgii i Luxemburgu chciałby wzbogacić swoje portfolio i poszukuje nowych dostawców którzy proponowaliby produkty wysokiej jakości które będą się wpisywać w środowisko edukacyjne i pomagać w rozwoju fizycznym oraz rozwoju umiejętności społecznych podczas zabawy. Umowa o usługach dystrybucyjnych.

Partnerzy

Wybrane oferty