Aktualności

20 listopad 2018

Oferty współpracy międzynarodowej listopad 2018


TOAT20181009001

Aktywna hemoglobina z dużą zdolnością wiązania i transportowania tlenu

Mała, austriacka firma jest właścicielem nowoczesnego typu hemoglobiny dla różnych zastosowań in-vivo i in-vitro. Hemoglobina ta charakteryzuje się wysokimi zdolnościami przenoszenia tlenu, czystością, funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Firma poszukuje partnerów którzy potrzebują takich nośników tlenu. Partnerstwo na zasadzie umowy handlowej, licencyjnej lub technologicznej.

 

TOFR20180316002

Francuska firma bioinformatyczna poszukuje partnerów technologicznych z Europy dla opracowania nowych probiotyków w celu leczenia chorób. Umowa o współpracy badawczej.

Francuska firma biotechnologiczna opracowała metodologię produkcji probiotyków, używająć bioinformatycznych algorytmów oraz analizy ludzkiej mikroflory in vivo. Firma poszukuje do współpracy firm lub instytucji naukowo-badawczych zajmujących się farmaceutykami, probiotykami które byłyby zainteresowane współpracą technologiczną lub badawczą. Celem jest opracowanie probiotyków na alergie dziecięce, raka jelita grubego, etc.

 

TOLT20181008001

Technologia do produkcji szkła

Litewska firma założona w 2017 działa od niedawna w branży szkła. Firma specjalizuje się w produkcji i przetwarzaniu szkła. Firma oferuje technologię do wielkoformatowego gięcia szkła. Umowy handlowe ze wsparciem technologicznym.

 

TRCN20181019001

Chińska firma poszukuje inteligentnej internetowej platformy dla celów medycznych.

Chińska firma technologiczna poszukuje inteligentnej platformy internetowej dla usług medycznych. Partnerstwo na zasadzie współpracy badawczej i współpracy technologicznej.

 

TRLT20181016001

Litewska firma poszukuje nowych silników o małym poziomie hałasu dla wind.

Litewska firma specjalizująca się w technologiach dla wind poszukuje partnera aby wprowadzić nową usługę na rynek. Obecnie szuka partnera który byłby w stanie zaoferować nową generację silników do wind szybko i wolno jeżdżących, o małym poziomie hałasu. Partnerstwo na zasadzie umowy spółki lub współpracy technologicznej.

 

BRSE20181008001

Firma z południowej Szwecji produkująca organiczne kosmetyki poszukuje producentów chusteczek oczyszczających

Niedawno powstała firma z branży kosmetyków organicznych poszukuje producentów chusteczek oczyszczających.

 

BRUK20180822001

Młoda, luksusowa firma odzieżowa z Wlk.Brytanii poszukuje producentów na zasadzie umowy o wspólnej produkcji.

Brytyjska firma modowa poszukuje producentów odzieży wierzchniej robionej z wełny/ kaszmiru i skóry owczej. Umowa o wspólnej produkcji.

 

BRRO20180926001

Rumuńska firma poszukuje surowców do drukowania 3D. Umowa o dystrybucji.

Rumuńska firma specjalizująca się w druku 3D poszukuje międzynarodowych partnerów do dostarczania surowców do druku 3D. Umowa o dystrybucji.

 

BRUA20180904001

Ukrański dystrybutor mebli, oświetlenia i art.dekoracyjnych szuka międzynarodowych dostawców. Umowa o dystrybucji.

Ukraiński dystrybutor oświetlenia i mebli poszukuje producentów którzy oferują artykuły dekoracyjne, takie jak: meble (fotele, krzesła, stoliki, pufy, sofy) oświetlenie ( lampy stojące, sufitowe, ścienne) art.dekoracyjne (tapety, poduszki) aby dystrybuować je na terenie Ukrainy. Umowa o dystrybucji.

 

BRGR20181015001

Grecki producent ręcznie robionyhc dżemów, soków i słodyczy owocowych w syropie poszukuje producentów szklanych słoików i butelek.

Grecki producent ręcznie robionych dżemów, soków i słodyczy owocowych w syropie poszukuje butelek szklanych i słoików dla swoich produktów. Butelki w rozmiarze 500 ml i 1l, słoiki w rozmiarze pomiędzy 300ml i 400ml.

Partnerzy

Wybrane oferty