Aktualności

09 styczeń 2019

Oferty współpracy międzynarodowej styczeń 2019


BRFR20181018001

Francuska firma poszukuje dostawcy butelek do perfum. Umowa o wspólnej produkcji.

Francuska firma produkująca i sprzedająca niszowe perfumy poszukuje dostawcy różnych rodzajów butelek do perfum. Umowa o wspólnej produkcji.

 

BRSE20181122001

Szwedzka firma specjalizująca się w sprzęcie do jogi poszukuje producenta toreb i plecaków.

zwedzka firma specjalizująca się w modzie, produkuje wysokiej jakości, modne maty do jogi. Firma poszukuje producentów toreb który produkowałby ich wzory na torbach do jogi.

 

BRDE20181107002

Niemiecka firma motoryzacyjna poszukuje firmy zajmującej się powłokami w Polsce lub Czechach.

Niemiecka firma, dostawca do przemysłu motoryzacyjnego poszukuje firmy w Polsce lub Czechach zajmującej się powłokami. Firma powinna oferować katodowe, głęboko malowane powlekanie (CDP lub KTL) i/lub powlekanie niklowe. Współpraca długofalowa na zasadzie podwykonawstwa.

 

BRRO20181203001

Rumuńska firma eventowa poszukuje dostawców kwiatów ciętych. Umowa o dystrybucji.

Rumuńska firma specjalizuje się w planowaniu prywatnych i korporacyjnych eventów. Firma z dużym doświadczeniem zajmuje się planowaniem eventów dospasowanych do wymagań klientów. Kompozycje kwiatowe grają główne role tworząc wspaniałą atmosferę wydarzeń. Firma poszukuje międzynarodowych partnerów zdolnych dostarczyć unikatowe kompozycje kwiatowe. Umowy o dystrybucji.

 

BRIT20180924001

Włoska firma z Sycylii, lider w dystrybucji profili aluminiowych poszukuje umów licencyjnych lub dystrybucyjnych.

Włoska firma z Palermo ( Sycylia), dystrybutor profili aluminiowych i profili PVC poszukuje partnerów do umów licencyjnych i dystrybucyjnych we wschodniej Europie, Chinach, Bliskim Wschodzie, Indiach i Turcji.

 

TRCN20181019004

Chińska firma poszukuje technologii do wykrywania raka pęcherza poprzez biopsje cieczy

Chińska firma zajmująca się wykrywaniem chorób nowotworowych poszukuje technologii do wykrywania raka pęcherza. Technologia nieinwazyjna,używająca krwi lub moczu do diagnozowania. Bez biopsji lub operacji. Poszukiwani partnerzy do współpracy badawczej i technologicznej.

 

TOBG20181116001

Metoda magnetycznej estymacji erozji gleby i redystrybucji

Bułgarski instytut badawczy opracował innowacyjną, magnetyczną metodę estymacji erozji gleby i redystrybucji. Nowa metodologia jest lepsza niż konwencjonalne techniki i dopełnia je. Grupa badaczy poszukuje partnerów do podpisania umowy handlowej ze wsparciem technologicznym, umowy o usługach, umowy o współpracy badawczej.

 

TRGR20181210001

Firma recyklingowa z Grecji poszukuje rozwiązania do usuwania etykiet z butelek szklanych. Umowa technologiczna.

Średniej wielkości firma z Grecji zajmująca się recyklingiem śmieci poszukuje technologii do usuwania etykiet z powierzchni szklanych. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TOIT20180709001

Włoska firma opracowała nowy typ bio skóry i chciałaby znaleźć partnera

Włoska firma naukowo-badawcza specjalizująca się w nowych technologiach bio, finalizuje opracowanie nowego typu bio skóry z nanocelulozowego materiału otrzymanego przez bakteryjną fermentację który ma cechy: odporność, przewodność, pojemność. Firma poszukuje partnerów do współpracy technologicznej oraz do wprowadzenia produktu na rynek.

 

TONL20181203001

Rozwój technologii dla produktów medycznych

Holenderska firma i współtwórca praktycznych rozwiązań do pomiarów i kontroli urządzeń medycznych oferuje współpracę technologiczną i badawczą lub umowę o usługach. Firma oferuje swoją wiedzę i umiejętności w zakresie mechaniki , elektroniki, IT oraz biologii medycznej aby uczestniczyć w grupach badawczych ( spin- offach) lub korporacjach międzynarodowych aby wspólnie startować do projektów Eurostars lub Horyzont 2020.

 

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty