Aktualności

07 luty 2019

Oferty współpracy międzynarodowej luty 2019


TOSK20190111002

Silny sorbent do usuwania zanieczyszczeń z wody

Instytut badawczy ze Słowacji opracował sorbent do usuwania zanieczyszczeń z wody do celów pitnych. Są to przede wszystkim ciężkie metale: arszenik, chrom, kadm, ołów, etc. Sorbent też może być używany przy oczyszczaniu ścieków z przemysłu chemicznego i elektronicznego. Współpraca na zasadzie umowy licencyjnej lub współpracy badawczej.

 

TRTN20180829001

Poszukiwana ekspertyza w temacie leków hormonalnych na zasadzie współpracy technologicznej.

Tunezyjska firma farmaceutyczna chciałaby opracować leki hormonalne innowacyjne na skalę kraju. Poszukuje doradztwa w zaprojektowaniu, produkcji i marketingu nowych produktów. Firma poszukuje współpracy technologicznej.

 

TRLT20181001001

Litewska firma przetwórstwa żywnościowego poszukuje technologii do prasowania ciasta

Litewska firma poszukuje technologicznego rozwiązania problem rozdzierania się ciasta na linii produkcyjnej podczas kiedy jest ono prasowane i wycinane. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

BRDK20190110001

Duńska firma szuka we wschodniej Europie producenta drewnianych domków dla ptaków dla długofalowej współpracy

Duńska firma produkuje i sprzedaje domki dla ptaków w Danii i Szwecji i poszukuje partnerów ponieważ zwiększa się popyt. Firma szuka producenta drewnianych domków dla ptaków w Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Czechach, Polsce, na Węgrzech i innych krajach Europy Wschodniej.

 

TOHR20190114001

Rozwój produktów elektronicznych do nowych aplikacji

Chorwacka firma specjalizująca się w projektowaniu komputerów oraz oprogramowania poszukuje partnerów którym będą mogli zaoferować swoje usługi w projektowaniu i produkcji produktów elektronicznych i aplikacji poprzez umowę o współpracy technologicznej i usługach.

 

TRUK20190114001

Nowe rozwiązania aby uczynić statek niezatapialnym

Międzynarodowa korporacja stoczniowa ze Szkocji poszukuje nowych rozwiązań aby wyposażyć statki pasażerskie w przytwierdzone na stałe boje tak aby statek nie tonął nawet jeśli złamie się kadłub i wtargnie woda. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym lub umowa spółki

 

BRFR20181109001

Francuski producent produktów ortopedycznych poszukuje dostawców wysokiej jakości materiałów.

Francuska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości produktów ortopedycznych chce rozszerzyć swoją linię produktów. Firma szuka dostawców materiałów we wschodniej Europie, Hiszpanii, Portugalii i Tunezji. Umowa o wspólnej produkcji.

 

BRFR20190117001

Francuska firma poszukuje producenta butelek szklanych.

Młoda, francuska firma pracująca w branży rolniczej produkuje świeże i zdrowe soki. Firma poszukuje producenta butelek (20 centilitrów). Umowa długofalowa o produkcji.

 

BRAT20181220001

Austriacki start-up działający w branży projektowania odzieży ulicznej oraz odzieży sportowej poszukuje producenta. Umowa o wspólnej produkcji.

Austriacka firma aktywna w branży odzieży wierzchniej funksjonalnej produkuje odzież uliczną i sportową. Firma poszukuje producenta materiałów i całej odzieży do produkowania ich kolekcji. Umowa o wspólnej produkcji.

 

BRSE20190128001

Szwedzki projektant zabawek z drewna poszukuje certyfikowanego producenta.

Szwedzki projektant drewnianych mebli poszukuje certyfikowanego producenta mebli z doświadczeniem i certyfikatami aby produkować wolne od toksyn , ekologiczne, drewniane zabawki dla dzieci 3-8 lat.

Partnerzy

Wybrane oferty