Aktualności

23 kwiecień 2019

Oferty współpracy międzynarodowej kwiecień 2019


TRFR20190227001

Francuski producent w 100% naturalnych sosów dresingowych potrzebuje ekspertyzy naukowej w temacie fermentacji soji

Francuski start -up specjalizujący się w produkcji dodatków dla profesjonalnych szefów kuchni i restauratorów poszukuje naukowej ekspertyzy w temacie fermentacji soji w środowisku słonym. Współpraca technologiczna.

 

TRNL20190307001

Poszukiwane nowe, ekologiczne opakowania dla świeżych owoców, warzyw i grzybów

Duży holenderski dostawca i dystrybutor asortymentu świeżych owoców, warzyw i grzybów dla międzynarodowych sieci supermarketów i hurtowni poszukuje nowego, ekologicznego opakowania. Wyzwanie innowacyjne. Umowa technologiczna lub o wspólnej produkcji.

 

TOIT20190212001

Geograficzny System Informacyjny do planowania w branży turystycznej

Uniwersytet we Północnych Włoszech oferuje narzędzie: Geograficzny System Informacji (GIS) dla branży turystycznej. Umowy komercyjne ze wsparciem technologicznym z instytucjami publicznymi lub firmami z branży turystycznej.

 

TOES20190321003

Grafenowe systemy tranzystorowe dla pomiarów sygnałów elektrofizjologicznych

Hiszpańskie biomedyczne centrum naukowe opracowało innowacyjne, elastyczne, wszechstronne grafenowe tranzystory dla pomiarów elektrofizjologicznych sygnałów w systemach biologicznych, np. mózgu, sercu, nerkach, etc. Umowa licencyjna, współpracy badawczej lub technologiczna.

 

TOUA20190222001

Ukraińscy wynalazcy kasku wyciszającego hałas poszukują współpracy technologicznej, komercyjnej lub umowy spółki

Firma ukraińska opracowała kask całkowicie wyciszający hałas i poszukuje partnerów technologicznych do produkcji materiału kasującego hałas. Materiał powinien efektywnie absorbować akustyczną oscylację. Produkt będzie ochraniał też pracownika przed rozproszeniami w miejscu pracy. Poszukiwany partner do spółki, produkcji lub umowy technologicznej.

 

BRDE20190227001

Niemiecka firma modowa poszukuje producenta odzieży do produkcji lnianej odzieży wierzchniej i bielizny

Niemiecka firma handlująca odzieżą poszukuje producenta odzieży wierzchniej oraz bieizny dla ich własnej marki we Włoszech,Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Producent powinien być w stanie wyprodukować lniane ubranie w dużych ilościach i wysokiej jakości. Niemiecka firma ma własne wymagania co do wzorów i wyboru tkanin. Umowa o wspólnej produkcji.

 

BRNL20190228002

Holenderska firma produkująca torebki dla kobiet poszukuje luksusowej biżuterii. Umowa o wspólnej produkcji.

Holenderska firma specjalizuje się w projektowaniu toreb dla młodych kobiet. W tym momencie firma poszukuje producenta luksusowej biżuterii który ma doświadczenie w pracy z różnymi materiałami, takimi jak: skóra, srebro, kamienie, plastikowe koraliki. Firma poszukuje partnera w krajach europejskich. Umowa o wspólnej produkcji.

 

BRLU20190221001

Firma z Luksemburga specjalizująca się w nowych formach opakowań do przekąsek poszukuje firm specjalizujących się w opakowaniach i nadruku.

Firma z Luksemburga która opracowała nową formę opakowania na przekąski umieszczoną dookoła szyjki butelki poszukuje dostawców specjalistycznej folii, kartonowych pudełek oraz wydruku materiałów promocyjnych.

 

BRRO20181219001

Rumuńska firma specjalizująca się w pestycydach rolniczych i nawozach poszukuje dostawców z UE.

Rumuńska firma specjalizująca się w dystrybucji rolniczych pestycydów i nawozów poszukuje nowych dostawców aby sprostać popytowi na te produkty na terenie Rumunii. Firma poszukuje dostawców z : Bułgarii, Grecji, Włoch, Polski, Turcji.

 

BRSI20190301002

Słoweńska firma handlowa zajmująca się sprzedażą zabawek poszukuje innych firm produkujących zabawki aby stać się ich dystrybutorem.

Słoweńska firma zajmuje się sprzedażą zabawek dla dzieci. Sprzedaje zabawki we własnym sklepie który usytuowany jest w mieście niedaleko austriackiej granicy, ale też przez internet. Firma poszukuje producentów zabawek zainteresowanych sprzedażą na terenie Słowenii.Umowa o dystrybucji, może być niewyłączna.

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty