Aktualności

07 maj 2019

Oferty współpracy międzynarodowej maj 2019


Kontakt: agnieszka.jarocka@pollub.pl

 

TRNL20190328002

Poszukiwane nowe rozwiązania ekonomicznego i przenośnego chirurgicznego instrumentu do cięcia cesarskiego, laparotomii i leczenia otwartych złamań.

Firma non-profit która jest inkubatorem dla uniwersytetu medycznego w Holandii i innych uniwersytetów na świecie. Inkubator buduje nową generację platformy edukacyjnej do uczenia chirurgii nowymi metodami. Ich celem, w ramach Innovation Challenge, jest nowoczesny, tani instrument chirurgiczny do cięć cesarskich, laparotomii i leczenia otwartych złamań.

 

TRNL20190410002

Holenderska firma działająca w branży energetycznej poszukuje innowacyjnych rozwiązań aby obniżyć koszty odnawialnej energii generowanej przez farmy wiatrowe i solarne.

Holenderska firma poszukuje rozwiązań obniżających koszty farm wiatrowych i solarnych. Poszukiwane są rozwiązania obniżające koszty obsługi, magazynowania elektryczności lub transportu wodoru. Umowy spółki, licencji, badawcze lub współpracy technologicznej.

 

TRIT20190402001

Poszukiwane firmy z know-how w temacie biogazu, oraz zakłady produkujące nawozy w celu nawiązania współpracy przy projekcie realizowanym w Senegalu.

Włoska firma chce nawiązać współpracę z przemysłem przy projekcie odzysku bioodpadów aby przetworzyć je w energię oraz nawozy. Projekt wpisuje się w umowę Cotonou i ma być realizowany w Dakarze, Senegal. Umowy technologiczne.

 

TRNL20190410003

Poszukiwane innowacyjne metody monitorowania pacjenta w szpitalu i poza, w celu osiągania lepszych wyników zdrowotnych.

Holenderska firma medyczna poszukuje rozwiązań aby polepszyć monitorowanie pacjenta, jego wyniki, satysfakcję pacjenta oraz lekarzy oraz obniżyć koszty. W dzisiejszych czasach opieka medyczna jest kosztowna i nieefektywna. Umowa technologiczna. Publikacja na otwartej platformie, jako część Innovation Challenge.

TOBG20190301001

Bardzo wrażliwy kwarcowy czujnik temperatury - metoda produkc

Bułgarski instytut badawczy opracował innowacyjną technologię produkcji wysokowrażliwego rezonatora kwarcowego który może mieć zastosowanie w mierzeniu temperatury nawet w temperaturach kriogenicznych. Czujnik gotowy do produkcji, może być używany w urządzeniach do dokładnego mierzenia temperatur. Grupa badaczy poszukuje współpracy z instytutami badawczymi i firmami aby rozwijać produkt.

 

BRRO20190321001

Rumuńska firma poszukuje dostawców zabawek edukacyjnych. Umowa o dystrybucji/produkcji

Rumuńska firma specjalizuje się w handlu zabawkami wysokiej jakości. Firma oferuje zabawki dla dzieci w wieku 1-10 lat. Wszystkie zabawki oferowane są zrobione z drewna lub innych, naturalnych materiałów. Firma chce zyskać nowych dostawców zabawek edukacyjnych. Umowa o dystrybucji/produkcji.

 

BRSE20190411001

Szwedzki projektant poszukuje producenta drukowanych poszewek na poduszki w Europie

Szwedzki producent poszukuje producenta drukowanych poszewek na poduszki, materiał, nadruk i szycie ma się odbywać w Europie. Wszystkie materiały i produkcja mają być eko-tex 100 oraz idealnie GOTS (Globalne Standardy Odzieży Organicznej). Umowa o produkcji lub podwykonawstwie.

 

BRSE20190405001

Szwedzka firma odzieżowa poszukuje szwalni w Europie która może zaoferować usługi wysokiej jakości i wsparcie w produkcji sukienek.

Szwedzki start-up poszukuje szwalni w Europie. Firma ma doświadczenie w produkcji odzieży i wzornictwie ale szuka producenta który również ma dużą wiedzę i zrozumienie projektowe. Wymagana wysoka jaość produkcji.

 

BRUK20190222002

Brytyjska firma poszukuje producenta gier planszowych. Umowa o produkcji.

Brytyjska firma handlowa, założona w 2010 roku, opracowała grę planszową pomagającą uczniom wejść w świat zarządzania finansami. Brytyjska firma poszukuje producenta aby podpisać umowę o produkcji. W tej chwili gra jest sprzedawana poprzez stronę internetową firmy z Wlk.Brytanii.

 

BRGR20190409001

Grecka firma poszukuje dostawców na zasadzie umowy handlowej.

Grecka firma z Aten, która sprzedaje kobiecie ubrania, poszukuje dostawców/producentów eleganckich dziennych ubrań do dystrybucji. Umowa handlowa

Partnerzy

Wybrane oferty