Aktualności

13 czerwiec 2019

Oferty współpracy międzynarodowej czerwiec 2019


TOES20190404004

Nowa koncepcja leczenia chorób neurodegeneracyjnych takich jak np.choroba Parkinsona

Grupa hiszpańskich naukowców aktywnych w branży medycznej opracowała nową koncepcję zapobieagnia, łagodzenia, leczenia chorób typu: choroba Parkinsona.Umowa licencyjna lub o współpracy technologicznej z jednostkami publicznycznymi lub prywatnymi.

 

TOES20190424001

Metoda uzyskiwania danych do diagnozowania osteoporozy

Grupa hiszpańskich badaczy opracowała metodą diagnozowania i prognozowania oraz monitorowania osteoporozy. Umowa licencyjna lub o współpracy technologicznej.

 

TRBE20190114001

Belgijska firma zajmująca się sprzętem medycznym szuka partnera aby skonstruować osobisty defibrylator.

Belgijska firma zajmująca się sprzętem medycznycm od 20 lat, opracowała razem z doświadczonym lekarzem anastezjologiem koncept osobistego defibrylatora. Firma szuka partnera który na zasadzie umowy o wspólnych badaniach byłby w stanie skonstruować prototyp i przygotować produkt do komercjalizacji.

 

TRUA20180324002

Ukrainska firma spożywcza poszukuje technologii do proszkowania mleka, umowa licencyjna lub o wspólnej produkcji.

Firma z Ukrainy specjalizująca się w nabiale poszukuje technologii do produkowania mleka w proszku oraz sprzętu do proszkowania do użycia do różnych innych celów., aby zwiększyć wydajność swojej fabryki. Firma poszukuje dostawców na zasadzie umowy licencyjnej lub umowy o produkcji.

 

TRES20190503001

Firma budowlana poszukuje partnerów do opracowania modułowych, domów przemysłowych.

Hiszpańska firma budowlana poszukuje firmy aby wspólnie budować domy modułowe, współpraca na zasadzie spółki. Domy powinny łatwo pzrenoszone, ekologiczne, wielkości człowieka i zrobione z drewna. Technologia budowlana powinna pozwalać na użycie różnych typów materiałów i systemów aby były użyteczne dla krajów w których docelowo będą budowane np. Europa Południowa.

 

BOUA20190331007

Ukraińska firma poszukuje partnerów do dystrybucji i promowania stylowych butelek na wodę

Ukraińska firma produkująca butelki na wodę i termosy poszukuje dystrybutorów i agentów aby podpisać z nimi umowy o usługach agencji handlowej lub dystrybucyjne. Firma oferuje stylowe butelki na wodę i termosy.

 

BOAM20190502001

Armeński producent herbatek ziołowych poszukuje pośredników.

Armeńska firma produkująca siedem rodzajów herbat ziołowych i miksów herbacianych poszukuje rynków zbytu za granicą i chce nawiązać współpracę z dystrybutorami lub agentami handlowymi.

 

BRSE20190416001

Szwedzki start-up produkujący akcesoria poszukuje lekkiego, nieprzezroczystego, przyjaznego środowisku plastiku z recyklingu.

Szwedzki start-up poszukuje dostawcy lekkiego, nieprzezroczystego plastiku z recyklingu. Wszystkie kolczyki są obecnie wytwarzane z 0,3 mm spójnego winylu złożonego z dwóch warstw. Firma poszukuje przyjaznego środowisku materiału który miałby podobne cechy i który byłby dostępny w wielu kolorach i wzorach i miał matowe wykończenie.Dobrze byłoby aby dostawca był w stanie docinać materiał.

 

BRFI20190312001

Fiński projektant wielofunkcyjnych mebli poszukuje producentów w Estonii, Łotwie, Litwie lub Polsce.

Fińska firma oferująca meble dla małych powierzchni, poszukuje producentów w Estonii, Łotwie, Litwie lub Polsce. Produkty są zarówno bardzo innwacyjne jak i proste i tradycyjne, typu: stołki i krzesła.

 

BRUK20190523003

Brytyjski dostawca dla służby zdrowia poszukuje nowoczesnych rozwiązań do zapobiegania infekcjom.

Uznany, brytyjski dystrybutor poszukuje rozwiązań do zapobiegania infekcjom, sterylizacji, dekontaminacji dla Brytyjskiego Systemu Służby Zdrowia oraz prywatnych firm medycznych poszukuje unikatowych i nowoczesnych rozwiązań na zasadzie umowy o dystrybucji.

Partnerzy

Wybrane oferty