Aktualności

23 lipiec 2019

Oferty współpracy międzynarodowej lipiec 2019


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z bazy ofert EEN

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z biurem EEN na Politechnice Lubelskiej

Konsultant: Agnieszka Jarocka

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

 

TRDE20190618001

Czujniki do mierzenia poziomu śmieci w koszach są poszukiwani przez Niemiecki Urząd Miasta

Niemiecki Urząd Miasta poszukuje partnera przemysłowego który mógłby dostarczyć inteligentne czujniki do miejskich koszy na śmieci. Poziom zapełniena koszy powinie być mierzony na zasadzie sieci ( LoRaWan). Partnerzy są poszukiwani na zasadzie umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.

 

TRDE20181115001

Technologia elastycznego wystawiennictwa poszukiwana do architektury wnętrz oraz marketingu wystawienniczego.

Niemiecka drukarnia specjalizująca się w banerach reklamowych na wystawy oraz projektach wnętrzarskich poszukuje producenta elastycznych wyświetlaczy video (folii wystawienniczych) aby razem zgłębiać technologię i opracowywać scenariusze wdrożeń. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TRES20190624001

Poszukujemy technologii redukcji cukru i tłuszczu w wyrobach cukierniczych.

Hiszpańska firma która zajmuje się produkcją ciastek, ciasteczek, nugatu i specjałów Bożonarodzeniowych poszukuje technologii która pozwoli zredukować ilość cukru i tłuszczu w finalnym produkcie bez zmiany cech organoleptycznych produktu. Technologia powinna mieć zastosowanie na poziomie przemysłowym. Umowa o współpracy technologicznej.

 

TRES20190617001

Katalońska firma poszukuje nowych rozwiązań do terapii naczyniowych

Katalońska firma opracowująca nowoczesne medyczne rozwiązania medyczne i terapie do leczenia chorób naczyniowych poszukuje nowych rozwiązań dla terapii naczyniowych. Umowa o współpracy technologicznej. To zapytanie jest częścią Otwartego Wyzwania Innowacyjnego.

 

BRFR20190613001

Francuska firma zajmująca się handlem szklanymi pojemnikami poszukuje dostawców

Francuski dystrybutor szklanych produktów używanych jako pojemniki na żywność poszukuje nowych dostawców słoików i butelek. Firma także oferuje swoje usługi jako dystrybutor.

 

Partnerzy

Wybrane oferty