Aktualności

24 wrzesień 2019

Oferty współpracy międzynarodowej sierpień i wrzesień 2019


BRFR20190718001

Francuska firma poszukuje dostawcy drewna bukowego oraz sosnowego dla wewnętrznej stolarki spersonalizowanej

Francuska firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie spersonalizowanej stolarki wewnętrznej poszukuje nowych dostawców drewna bukowego i sosnowego. Długofalowa współpraca. Drewno musi być dostosowane do potrzeb francuskiego producenta.

 

BRRO20190603001

Rumuńska firma chce zostać franczyzobiorcą w branży spożywczej związanej z handlem słodyczami, lodami, ciastami i kawą.

Firma z Rumunii działająca w branży handlowej spożywczej chce zdyfersyfikowac aktywność i chciałaby zostać franczyzobiorcą w branży produktów słodkich, ciast, lodów, kawy. Umowa o dystrybucji.

 

TOES20190624001

Antybiotyki do leczenia chorób spowodowanych Helicobacter.

Hiszpański instytut badawczy opracował pochodne chemiczne które selektywnie działają na bakterię Helicobacter pylori, redukując jej liczbę oraz likwidują zapalenia spowodowane tym zakażeniem.

 

TOIT20190718001

Rewolucyjny, automatyczny dyspenser do sosów.

Włoska firma specjalizująca się w produkcji produktów biologicznych, naturalnych, wegańskich i organicznych ( głównie sosy, majonezy, ketchupy, musztardy, etc) opracowała i opatentowała rewolucyjny, automatyczny dyspenser do sosów który nie wymaga konserwacji ani mycia i jest zgodny z regułami HACCP. Firma chciałaby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym z partnerami: restauracje, fast foody, hotele, dystrybutorzy sprzętu do gastronomii.

 

BRNL20190718001

Holenderski dostarczyciel usług logistycznych chciałby zakupić firmę logistyczną.

Holenderska firma logistyczna działająca działająca na rynku od 1963 roku, aktywna w logistyce drogowej, morskiej i powietrznej poszukuje nowych partnerów w krajach: wschodniej Europy Afryki, Azji. Poszukiwana firma powinna oferować szeroki wachlarz usług, w tym: odprawę celną, tymczasowe magazynowanie towarów. Umowa o kupnie firmy.

 

BOTR20190515003

Turecka firma specjalizująca się w robotyce przemysłowej i automatyce poszukuje współpracy na zasadzie wspólnej produkcji

Turecka firma założona w 2013, produkująca maszyny i części do automatyki dla różnych sektorów poszukuje partnerów do wspólnej produkcji, podwykonawstwa i umów outsourcingu.

 

BOHU20190801001

Węgierska firma poszukuje dystrybutorów lub agentów handlowych dla swoich urządzeń dla fitnessu, rehabilitacji oraz spa-wellness.

Węgierska firma produkująca i dystrybująca urządzenia bazujące na elektrostymulacji mięśni (EMS), oferuje swoje rozwiązania dla fitnessu, rehabilitacji oraz spa-wellness. Firma poszukuje agentów handlowych, dystrybutorów którzy chcieliby reprezentować markę.

 

TRLT20190715001

Litewski zakład przetwórstwa ziołowego poszukuje technologii pozbywania się zanieczyszczeń z ziół.

Litewski zakład przetwórstwa ziołowego specjalizuje się w wytwarzaniu herbatek z dzikich ziół. Surowiec może być zanieczyszczony fizycznymi i biologicznymi odpadami. W szczególności na liściach mogą znajdować się jaja z których wylęgają się larwy kiedy zioła są już zapakowanym produktem. Poszukiwana jest technologia oczyszczania zanieczyszczeń na linii produkcyjnej. Współpraca technologiczna.

 

BODE20190809001

Niemiecka firma kosmetyczna poszukuje dystrybutorów.

Firma niemiecka zajmująca się opracowywaniem innowacyjnych, profesjonalnych kosmetyków do twarzy i ciała, poszukuje partnerów dystrybucyjnych na świecie. Dwie linie produktów zawierają składniki medyczne oraz naturalne. Firma poszukuje uznanych dystrybutorów kosmetyków, salonów kosmetycznych, szkół kosmetycznych, profesjonalnych instytutów kosmetycznych. Umowa o dystrybucji.

Partnerzy

Wybrane oferty