Aktualności

05 grudzień 2019

Oferty współpracy międzynarodowej grudzień 2019


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej przetłumaczonej dla państwa przez konsultantów Enterprise Europe Network

W razie zainteresowania którąś z ofert prosimy o kontakt z biurem EEN na Politechnice Lubelskiej

 

Konsultant: Agnieszka Jarocka

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

te. 81 5384270

 

TRFR20191106001

Francuska firma sprzedająca zapachy domowe i produkty kosmetyczne szuka dostawców preparatów i/lub producentów odżywek i opakowań w Europie.

 

Francuska firma opracowuje i sprzedaje organiczne zapachy domowe oraz produkty kosmetyczne na bazie olejków eterycznych. Poszukuje się dwóch rodzajów partnerstw: po pierwsze umowa o świadczenie usług z dostawcami mogącymi opracować nową formułę i nowe produkty,  takie jak: żele, kremy, zapachy. Po drugie poszukuje się producentów klimatyzacji i opakowań do ich produktów. Partnerzy powinni znajdować się w Europie, przestrzegać przepisów Unii Europejskiej i posiadać certyfikat Ecocert.

 

TRUK20191129001

Nowe materiały i procesy destylacji membranowej.

Brytyjska firma poszukuje innowacyjnych membranowych materiałów destylacyjnych i procesów które mogłaby włączyć do swoich produktów. Zarówno grupy badawcze jak i firmy są poszukiwane. W grę wchodzą sprawdzone koncepcje oraz gotowe moduły. Współpraca na zasadzie produkcji, licencjonowania, współpracy technologicznej.

 

TRUK20191104001

Poszukiwana jest technologia redukcji hałasu wydechowego silnika statku

 

Międzynarodowe przedsiębiorstwo żeglugowe z zarejestrowaną bazą w Szkocji ( Wlk.Brytania) poszukuje nowatorskich, opłacalnych metod redukcji hałasu o niskiej częstotliwości ( 10Hz) wytwarzanego przez spaliny z silników Diesla. Szkocka firma szuka partnertswa na podstawie umowy handlowej ze wsparciem technologicznym lub współpracy technologicznej. Firma jest zainteresowana rozwiązaniami istniejącymi na rynku.

 

 

TRUA20191116001

Ukraińska firma poszukuje partnerów europejskich do współpracy w celu ulepszenia metody form do materiałów kompozytowych. 

Ukraińska firma aktywnie pracuje nad nowymi projektami w dziedzinie budowy maszyn. Obecnie ich głównym celem jest metoda przenoszenia żywicy lekkiej (LRTM) i jej wdrożenie do własnej produkcji. Poszukują potencjalnych partnerów europejskich z doświadczeniem w stosowaniu obliczeń teoretycznych i programów modelowania do prowadzenia wspólnego rozwoju technicznego w ramach umowy o współpracy technologicznej.

 

 

TOUK20191007001

Brytyjska firma inżynieryjna szuka partnerów do dalszego rozwoju swojej baterii litowo-jonowej.

Brytyjska firma inżynieryjna z siedzibą w Londynie zajmuje się rozwojem technologii energii odnawialnej dla krajów o niskich dochodach. Firma wynalazła inteligentną i modułową baterię litowo-jonową. Akumulator ten może wykorzystywać nowe lub poddane recyklingowi ogniwa litowo- jonowe dp przechowywania czystej i niedrogiej energii ze źródeł odnawialnych. Akumulator jest tani i trwały. Firma chce współpracować z organizacją na podstawie umowy o współpracy technologicznej w celu przetestowania baterii w odpowiednim środowisku.

 

BRIE20191018001

Irlandzka firma szuka dostawców desek z drewna jesionowego.

Mała irlandzka firma specjalizująca się w produkcji hurleyów ( rakiet do irlandzkiego hokeja na trawie) poszukuje dostawców desek ciętych na wymiar. Idealnie jesiony, z których wycinane są deski powinny mieć gładką korę i mieć 25-40 lat. Rodzaj poszukiwanej umowy to umowa o dostawcy z partnerem, który może spełnić specyfikacje irlandzkiej firmy.

 

BRSE20191121001

Szwedzka firma handlowa poszukuje producentów kabli ograniczających do zrobotyzowanych kosiarek.

Szwedzka firma handlowa zajmująca się sprzedażą akcesoriów i części zamiennych do maszyn do pielęgnacji ogrodu szuka producentów kabli sygnałowych/ przewodów ograniczających do robotów koszących. Firma poszukuje partnerów zainteresowanych zostaniem podwykonawcą.

 

BOHR20191108001

Producent rustykalnego oświetlenia i ceramiki oferuje swoje produkty i usługi w ramach umowy o podwykonawstwo lub dystrybucję.

Mały chorwacki producent rustykalnych i współczesnych ceramicznych ręcznie malowanych naczyń ceramicznych do użytku w przemyśle i gospodarstwie domowym szuka pośredników handlowych na rynku UE. Firma oferuje swoją wiedzę specjalistyczną jako producent ceramicznych produktów rustykalnych poprzez umowy o podwykonawstwo i usługi dystrybucji firm architektonicznych i projektów.

 

BOIT20191031003

Włoska firma produkująca oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia poszukuje dystrybutorów.

Włoska firma znajdująca się w Apulii, produkuje oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia od pięciu pokoleń. Firma produkuje też oliwę aromatyzowaną i oliwę bio. Firma poszukuje dystrybutorów, aby zwiększyć swoją sprzedaż do sieci hurtowni w Europie i poza nią.

 

BOAM20191127002

Armeński producent naturalnego miodu poszukuje agentów i dystrybutorów.

Firma z siedzibą w Armenii specjalizuje się w produkcji naturalnego miodu wielokwiatowego. Produkcja firmy jest już dobrze znana na rynku lokalnym, a producent chce wchodzić na nowe rynki zagraniczne. Firma oferuje współpracę na podstawie umowy o dystrybucji lub umowy o agencji handlowej.

 

Partnerzy

Wybrane oferty