Aktualności

17 styczeń 2020

Oferty współpracy międzynarodowej styczeń 2020


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej przetłumaczonej dla państwa przez konsultantów Enterprise Europe Network

W razie zainteresowania którąś z ofert prosimy o kontakt z biurem EEN na Politechnice Lubelskiej

 

Konsultant: Agnieszka Jarocka

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 5384270

 

BRIT20191206001

Włoski start-up poszukuje partnerów strategicznych którzy dostarczyliby rzeczy z materiału dla dzieci na zasadzie umowy o produkcji.

Włoska firma promująca metodę Montessori poszukuje producentów rzeczy z materiału dla dzieci, które to rzeczy mogliby sprzedawać na platformie internetowej. Umowa długoterminowa o produkcji.

 

BRRU20191209003

Rosyjska firma działająca w branży drzewnej poszukuje międzynarodowych firm transportowych aby podpisać umowę o usługach.

Rosyjska firma przetwarzająca drewno poszukuje partnerów w transporcie aby transportowac ich artykuły. Umowa o usługach.

 

BRBA20181120001

Firma z Bośni i Hercegowiny oferuje dystrybucję alarmów oraz systemów monitorujących.

Firma z Bośni i Hercegowiny założona w 1995 r. zajmuje się zajmuje się zakładaniem alarmów samochodowych, systemów monitorujących, alarmów pożarowych, systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Firma poszukuje obecnie dostawców alarmów, systemów monitorujących oraz klimatyzacyjnych. Umowa o dystrybucji.

 

BRUA20190306003

Ukraińska firma oferuje usługi dystrybucyjne producentom farb i lakierów.

Ukraińska firma specjalizująca się w handlu, dystrybucji i imporcie produktów takich jak: farby,kleje poszukuje producentów i dostawców. Firma oferuje usługi pośrednictwa. Umowa o dystrybucji.

 

BRFR20191205001

Francuski producent instrumentów muzycznych poszukuje współpracy z producentami główek flatu

Francuski mistrz, producent instrumentów dętych opracował innowacyjny koncept główki fletu który pozwala na łatwe ćwiczenie. Teraz chciałby wyprodukować to wraz z producentem zakrzywionych główek.

 

 TOEE20191030001

Samojezdne, autonomiczne roboty czyszczące miejsca zewnętrzne, np. handlowe, przemysłowe, publiczne przez cały rok.

 

Technologia ta jest oferowana przez Estońską firmę która zajmuje się autonomicznymi robotami do usuwania śniegu oraz sprzątania. Te roboty samojezdne i autonomiczne są oferowane z pełnym serwisem t.j. instalacją, serwisem oraz 24/7 wsparciem. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TOUA20191201001

Technologia do produkowania gazu naturalnego ze złóż hydratów gazu.

Ukraiński uniwersytet oferuje technologię do produkowania gazu ze złóż hydratów gazu. Wyprodukowana sztuczna mieszanka metanu może być używana jako alternatywne źródło energii. Cechy to: bezpieczeństwo, łatwość transportu, ochrona środowiska. Umowa licencyjna lub umowa spółki.

 

TOLV20191217001

Komputerowo-wizyjne rozwiązania do zastosowania na farmach świń.

Mała, łotewska firma ICT i elektroniczna opracowała zaawansowany system wizyjny do aplikacji na farmach świń. System pozwala na termowizyjne identyfikowanie chorych świń oraz na określanie wagi świń z daleka, używając video streamingu. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TORS20191125001

Serbska firma oferuje personalizowane narzędzie dla monitoringu social media. Licencja lub umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

Serbski start-up opracował narzędzie medialne do używania na Facebook które tworzy kwestionariusze, quizy oraz generuje raporty używając danych statystycznych aktywności użytkowników. Celem jest wsparcie marketingu poprzez zwiększenie aktywności użytkowników. Poszukiwane są agencje PR lub firmy do podpisania umów handlowych ze wsparciem technologicznym lub umowy licencyjnej.

 

TODE20191206001

Efektywne metoda pozbycia się pęcherzyków gazu oraz rozpuszczonego gazu z krwi.

Niemiecki uniwersytet oferuje nową metodę odgazowania krwi pozaustrojowo np.podczas operacji, poprzez zbiornik kardiotomii na mikroporowatych, pustych włóknach. Metoda ta jest bardzo efektywna i pozwala na jednoczesne natlenienie krwi. Umowa licencyjna.

 

Partnerzy

Wybrane oferty