Aktualności

20 marzec 2020

Oferty współpracy międzynarodowej marzec 2020


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej przetłumaczonej dla państwa przez konsultantów Enterprise Europe Network

W razie zainteresowania którąś z ofert prosimy o kontakt z biurem EEN na Politechnice Lubelskiej

 

Konsultant: Agnieszka Jarocka

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 5384270

 

BRUK20200206001

Brytyjska firma chce podzlecać produkcję wkładek wielokrotnego użytku do staników

Brytyjska firma odzieżowa zajmująca się projektowaniem odzieży dla kobiet karmiących poszukuje producenta wkładek wielokrotnego użytku do staników. Firma chciałaby podpisać umowę o wspólnej produkcji.

 

BRTR20200124001

Turecka firma chciałaby podpisać umowę o dystrybucji z producentami maszyn odchudzających.

Turecka firma zlokalizowana w Mersin/Turcja poszukuje producentów maszyn odchudzających w Niemczech, Polsce, Francji, Włoszech, i Holandii. Umowa o dystrybucji na rynek turecki.

 

BRIE20200218001

Irlandzka firma handlująca online poszukuje partnera który dostarczyłby rzeczy do paczek prezentowych

Firma z Irlandii handlująca przez internet poszukuje producenta który tanio wyprodukowałby rzeczy do nowoczesnych, subskrybowanych paczek prezentowych.

 

BRUK20200211001

Brytyjska firma poszukuje producentów innowacyjnych prezentów i akcesoriów do dystrybucji.

Firma z Wielkiej Brytanii specjalizująca się w akcesoriach i prezentach które są innowacyjne, dziwne, rozwiązujące problemy, domowe akcesoria poszukuje producentów takichże produktów aby podpisać z nimi umowę o dystrybucji lub agencji handlowej. Firma brytyjska dystrybuuje te akcesoria do ekskluzywnych sklepów i sieci oraz sklepów internetowych na terenie Wielkiej Brytanii.

 

BRRO20200220001

Rumuńska firma handlowa poszukuje produktów żywnościowych do dystrybucji

Rumuńska firma specjalizująca się w dystrybuowaniu opakowanych produktów żywieniowych poszukuje nowych dostawców aby powiększyć swoje portfolio. Produkty jakich szukają: wafle, ciastka, produkty czekoladowe, w średnich cenach.

 

TOES20200227001

Usługa skanowania budynków w 3D

Hiszpańskie centrum technologiczne oferuje usługę skanowania budynków w 3D. Jest to metoda dla firm które chciałyby wykrywać wczesne uszkodzenia w budynkach ( nawet tych historycznych). Umowa o współpracy technologicznej z firmami budowlanymi. Umowy o współpracy badawczej z firmami zainteresowanymi aplikowaniem o fundusze europejskie.

 

TRNL20200204001

Holenderska firma handlowa poszukuje nowych metod i technologii do monitorowania i kontrolowania jakości owoców i warzyw w supermarketach.

Holenderska organizacja handlowa poszukuje nowych metod i technologii aby polepszyć monitorowanie i kontrolę jakości owoców i warzyw w supermarketach. Firma poszukuje partnerów aby opracować aplikację. Umowa o współpracy technologicznej. To zapytanie jest częścią wyzwania na otwartej platformie.

 

TRES20200207001

Duże hiszpańskie przedsiębiostwo przemysłowe poszukuje technologii do oczyszczania powietrza w środowiskach miejskich

Hiszpańska firma przemysłowa, aktywna w branżach: inżynieryjna, usługowa i budowlana, pracuje obecnie nad polepszeniem jakości powietrza w miastach. Firma poszukuje technologii która oczyściłaby powietrze w bardzo zanieczyszczonych miastach. Interesujące są opcje związane z ogrodnictwem miejskim. Umowa o współpracy technologicznej.

 

TOES20200210001

Rozwiązanie technologiczne do utrzymywania i hodowli palm, roślin i upraw

Hiszpańska firma specjalizująca się w przetwarzaniu cyfrowym informacji opracowała aplikację i oprogramowanie do czynności związanych z hodowlą palm, roślin i upraw zbożowych. Firma chciałaby podpisać umowy o usługach agencji handlowych, lub umowę spółki

 

TRNL20200219001

Holenderska firma poszukuje metody internetowej szybko ustalającej poziom drobnoustrojów w wodzie basenowej.

Holenderska firma projektuje, buduje i serwisuje techniczne instalacje w budynkach t.j. baseny. Obecnie firma poszukuje technologii do oceny poziomu i skażenia drobnoustrojami w wodzie basenowej. Partnerzy poszukiwani są do wspólnych badań lub współpracy technologicznej. Zapytanie odnosi się do wyzwania innowacyjnego opublikowanego na otwartej platformie.

Partnerzy

Wybrane oferty