Aktualności

05 czerwiec 2020

Oferty współpracy międzynarodowej maj 2020


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 42 70

 

TODE20190502003

Dokładniejsza metoda i aparatura do pomiaru nasycenia krwi tlenem.

Niemiecki uniwersytet opracował metodę która używa radiacji elektromagnetycznej aby ustalić dokładniej saturację tlenową we krwi. Metoda jest bardziej dokładna niż metody tradycyjne. Umiwersytet jest zainteresowany licencją lub współpracą B+R.

 

TRNL20200107001

Poszukiwane są rozwiązania do przyspieszenia umiejętności cyfrowych w edukacji

Holenderska firma IT, lider w swojej branży poszukuje innowacyjnych firm i start -up'ów w Europie oferujących rozwiązania do przyspieszania i wprowadzania umiejętności cyfrowych w edukacji. Dla bycia bardziej samodzielnym w społeczeństwie, umiejętności cyfrowe dzieci i młodzieży powinny być ulepszane. Współpraca badawcza i technologiczna. Zapytanie jest publikowane na platformie 'innovation challenge'.

 

TOKR20200110001

Koreański uniwersytet szuka partnera do komercjalizacji urządzenia do zapoznania wielu rodzajów kawy.

Koreański uniwersytet opracował technologię do parzenia różnych rodzajów kawy w tym kawy parzonej z zimnej wody oraz kawy po holendersku. Maszyna może zrobić różne rodzaje kawy ale też kawę w dużych ilościach. Spodziewana komercjalizacja na poziomie światowym.

 

TRSG20191129001
 
Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań żeby polepszyć stan i zdrowie skóry.
 
Wielonarodowa firma z Singapuru poszukuje nowych rozwiązań dla polepszenia stanu i zdrowia skóry. Rozwiązania będą dopracowywane przez wewnętrzne grupy naukowców oraz produkowane i promowane na poziomie światowym. Firma poszukuje partnerów w zakresie licencjonowania rozwiązań lub umów handlowych ze wsparciem technologicznym.
 
 
BOBG2019213003
 
Bułgarski producent opakowań plastikowych poszukuje agentów i dystrybutorów
 
Bułgarska firma specjalizująca się w produkcji opakowań z polietylenu wysokiej i niskiej gęstości (torebki i folie) poszukuje agentów i dystrybutorów aby zdobywać nowe rynki.
 
 
BRFR20191204001
 
Francuski agent handlowy poszukuje produktów medycznych dla polepszania bezpieczeństwa i komfortu pacjentów i opiekunów.
 
Francuski agent handlowy zajmujący się sprzedażą produktów medycznych dla bezpieczeństwa i komfortu pacjentów i opiekunów w domach starości i opieki, oraz placówkach rehabilitacyjnych, poszukuje nowych produktów np. robotów medycznych oraz sztucznej inteligencji w opiece nad starszymi ludźmi. Umowy o agencji handlowej.
 
 
BOBY20191221001
 
Białoruski producent produktów dla kotów i psów poszukuje dystrybutorów.
 
Firma z Białorusi produkująca i handlująca produktami (kojce, materace, drapaki, zabawki) dla psów i kotów różnych maści i wielkości poszukuje partnerów do podpisania umowy o dystrybucji.
 
 
BOIT20200108001
 
Mała, włoska firma produkująca odzież oraz ręczniki kąpielowe poszukuje dystrybutorów w Unii Europejskiej, Szwajcarii oraz USA
 
Mała, włoska firma produkuje ekskluzywne ubrania oraz ręczniki kąpielowe. Kolekcje są inspirowane owocami oraz pejzażami egzotycznymi. Firma poszukuje agentów i dystrybutorów w UE, Szwajcarii i USA. Umowa handlowa i o dystrybucji.
 
 
BOCZ20191203001

Czeski producent lekkiego motocykla elektrycznego poszukuje dystrybutorów.

Czeska firma poszukuje dystrybutorów swojego flagowego produktu - elektrycznego motocykla. Oferowany motocykl jest lekki, stabilny, łatwy w użyciu, wyposażony w tryb rekuperacji, łatwy do przechowywania i tarnsportu. Firma poszukuje dystrybutorów na świecie. Umowa o dystrybucji.

 

Partnerzy

Wybrane oferty