Aktualności

23 lipiec 2020

Oferty współpracy międzynarodowej czerwiec 2020


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 42 70

 

BRES20200608002

Partner produkcyjny poszukiwany do maszyny do czyszczenia obuwia

Hiszpańskie MŚP opracowało nową, łatwą w obsłudze maszynę do czyszczenia obuwia, która oprócz polerowania przechowuje, dezynfejkuje obuwie. Firma projektowa chce podpisać umowę produkcyjną.

 

BRFR20200615001

Francuski projektant i dystrybutor odzieży z kaszmiru chciałby współpracować z europejskimi fabrykami dziewiarskimi na podstawie umów produkcyjnych

Francuska firma specjalizująca się w sprzedaży odzieży z kaszmiru projektuje własne modele. Dziś produkty są wytwarzane w Azji, ale firma postanowiła przenieść produkcję do Europy, dlatego firma szuka producentów którzy mogliby produkować odzież z kaszmiru pod ich marką własną.

 

TRLT20200610001

Litewskie MSP z branży budowlanej poszukuje maszyny do mieszania i natryskiwania poliuretanu

Litewskie MŚP z sektora budowlanego opracowuje technologię produkcji modułowych bloków budynków. Technologia łączy geopolimer, plastik i poliuretan w tym samym procesie technologicznym. Firma chce kupić maszynę do mieszania / natryskiwania poliuretanu, która będzie używana w drukarce 3D do natryskiwania warstwy poliuretanu na warstwę. Poszukiwany partner powinien być producentem lub dystrybutorem opryskiwaczy. Współpraca na podstawie umowy o współpracy technicznej.

 

BRDE20200610001

Niemiecka firma poszukuje producenta drewnianych uchwytów szczotkowych i źródła surowców.

Niemiecka firma stała się jednym z wiodących europejskich producentów drobnych szczotek. Produkty firmy są przeznaczone do pielęgnacji włosów i ciała, gospodarstwa domowego i zwierząt domowych. Firma szuka producenta w ramach umowy produkcyjnej.

 

BRGE20200515001

Gruzińska firma szuka dostawcy karmy dla zwierząt domowych.

Gruzinski dystrybutor karmy dla zwierząt domowych szuka partnera który produkuje karmę dla zwierząt. Firma chce podpisać umowę o dostawach karmy dla zwierząt na mocy przepisów ' organizm zmodyfikowany genetycznie'

 

TRNL20191016001

Wiodący, holenderski konsultant ds. mobilności szuka innowacyjnych sposobów na zgromadzenie wrażeń podróżnych.

Holenderska firma dostarcza porady, usługi i oprogramowanie związane z mobilnością sieci inżynierów ruchu, funkcjonariuszy policji i władz drogowych. Chcą wykorzystać doświadczenia podróżników, aby poprawić wydajność systemu mobilności. Szukają pomysłów, metod i technik, aby stworzyć tak zwaną 'mobilność monitorowania doświadczenia' Współpraca na zasadzie umowy o współpracy technologicznej. ( część otwartego wyzwania technologicznego)

 

TOCZ20200616001

Stymulator wzrostu dla bio warzyw , owoców, winorośli i innych upraw.

Rodzinna firma z Czech opracowała wysokiej jakości organiczny stymulator wzrostu dla bio warzyw, owoców, winorośli i innych upraw , który jest stosowany na glebie i liściach roślin na bazie wyciągów z wermikompostu. Firma poszukuje producentów ekologicznych warzyw, owoców i winorośli zainteresowanych testowaniem produktu na konkretnych roślinach, a następnie podpisaniem umowy handlowej z pomocą technologiczną.

 

BRRU20200616001

Rosyjski dystrybutor wyrobów i materiałów medycznych poszukuje dostawców technologii endoprotez.

Rosyjska firma zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju sprzętu i materiałów medycznych czołowych rosyjskich producentów. Firma poszukuje dostawców technologii endoprotetycznych oraz producentów endoprotezy stawu kolanowego i biodrowego z zagranicy do zawarcia umowy.

 

TRES20190716001

Poszukiwane technologie izolacji termicznej w obudowie zestawu akumulatorów do pojazdów elektrycznych.

Hiszpańska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji izolacji termicznych, termoakustycznych i elektromagnetycznych dla przemysłu motoryzacyjnego szuka technologii termicznej izolacji obudowy akumulatora aby zoptymalizować działanie akumulatorów pojazdów elektrycznych i zagwarantować ochronę pasażerów w przypadku ucieczki termicznej wewnątrz akumulatora. Firma szuka współpracy na zasadzie współpracy badawczej, współpracy technologicznej lub umowy licencyjnej.

 

TRUK20200616001

Poszukuję generatorów wodorowych ogniw paliwowych (HFC) o mocy 10 kW i większej

Mały, brytyjski konsultant i programista współpracuje z pierwszymi odbiorcami zainteresowanymi generatorami wodorowych ogniw paliwowych (HFC) o mocy 10 KW i większej. MŚP ma natychmiastową potrzebę wynajęcia generatorów HFC o łącznej mocy 60 kW. Umowa hadnlowa ze wsparciem technologicznym.

Partnerzy

Wybrane oferty