Aktualności

05 sierpień 2020

Oferty współpracy międzynarodowej lipiec 2020


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 42 70

 

TRUA20200605001

Ukraińska firma poszukuje najlepszej technologii dla elektrowni na biomasę

Ukraińska firma zajmująca się energetyką alternatywną poszukuje najlepszej technologii do funkcjonowania elektrowni na biomasę. Firma proponuje zawarcie umowy o współpracy technicznej prowadzącej do rozwoju rynku ESCO (Energy Service Company)

 

TRNL20200707001

Holenderska firma biotechnologiczna poszukuje technologii i wiedzy specjalistycznej do opracowania i wdrożenia platformy bioinformatycznej do analizy sekwencjonowania następnej generacji w środowisku online.

Holenderska firma biotechnologiczna poszukuje technologii informatycznej i ekspertyzy do produkcji rurociągów do analizy i interpretacji wirusowych danych sekwencyjnych następnej generacji. Rezultat powinien być wdrożony z najwyższym poziomem bezpieczeństwa na szerszym rynku. Firma poszukuje współpracy z firmami i środowiskiem akademickim i przewiduje umowę handlową z pomocą techniczną, umowę licencyjną lub umowę o współpracy technicznej. Zapytanie jest częścią otwartego wyzwania innowacyjnego

 

TRFR20200720001

Francuska firma poszukuje kontraktowego producenta sterynego żelu weterynaryjnego

Francuska firma farmaceutyczna specjalizuje się w lekach weterynaryjnych. W przypadku jednego ze swoich leków firma poszukuje producenta aby wyprodukował sterylny żel w 75-gramowej tubie aluminiowej. Poszukiwany partner musi mieć klasę weterynaryjną i być w stanie produkować w jednostce GMP (dobrych praktyk produkcyjnych). Umowa produkcyjna.

 

TRIT20200702001

Włoskie MŚP poszukuje unijnego i zagranicznego partnera w sektorze żywności pakowanej próżniowo, który przetestowałby i zweryfikował wizualną naklejkę z czujnikiem w celu sprawdzenia świeżości żywności.

Włoskie MŚP specjalizujące się w inżynierii materiałowej poszukuje partnerów do testowania i walidacji innowacyjnej naklejki z czujnikiem umożliwiającej zachowanie i sprawdzenie świeżości żywności pakowanej próżniowo. Firma jest chętna do nawiązania umowy o współpracy technologicznej z firmami zajmującymi się produkcją rolno-spożywczą lub producentami maszyn do pakowania próżniowego żywności.

 

TOIT20200603001

Innowacyjna wielofunkcyjna turbina do produkcji energii elektrycznej.

Włoski start-up z siedzibą w Mediolanie zaprojektował i opatentował nową, wielofunkcyjną turbinę, która może wytwarzać energię elektryczną z energii dowolnego płynu pod ciśnieniem i działać jako sprężarka lub pompa hydrauliczna. Poszukuje się partnerów naukowych i przemysłowych do dalszego rozwoju i zastosowań w ramach współpracy technicznej, umowy badawczej lub umowy joint venture.

 

BRAM20200602001

Ormiański sklep wielu marek poszukuje umowy agencyjnej

Ormiański, multibrandingowy sklep odzieżowy który specjalizuje się w sprzedaży odzieży, akcesoriów, bielizny damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, poszukuje pośrednictwa handlowego.

 

BRRO20200219001

Rumuńska firma zajmująca się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego i kuchennych ze stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu poszukuje dostawców na terenie UE i poza nią w oparciu o umowy agencyjne i umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Rumuńska firma z doświadczeniem w działalności dystrybucyjnej stara się poszerzyć swoje portfolio produktów importując nowe modele produktów. głównie galanterii domowej i kuchennej ze stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu w oparciu o umowy agencyjne i umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się również akcesoria i urządzenia używane do przygotowywania i przechowywania wina, destylacji i przechowywania alkoholi naturalnych i olejków eterycznych.

 

BRQA20200426001

Firma handlująca urządzeniami medycznymi z siedzibą w Katarze poszukuje dystrybucji innowacyjnych wyrobów medycznych.

Ta katarska firma handlująca instrumentami medycznymi działa obecnie w następujących obszarach: chirurgia, anestezjologia, położnictwo, ginekologia, pediatria, profilaktyka chorób, ochrona środowiska i materiały eksploatacyjne. Firma zamierza rozszerzyć swoje portfolio o nowe urządzenia medyczne. Umowa dystrybucyjna

 

BRRO20191127001

Rumuńska firma specjalizująca się w produkcji lodów ręcznie robionych poszukuje dostawców surowca i sprzętu do zawarcia umowy partnerskiej z dostawcami.

Rumuńska firma zajmująca się produkcją lodów ręcznie robionych jest zainteresowana znalezieniem partnerów handlowych - dostawców i producentów surowców i urządzeń za granicą do współpracy w ramach umowy dostawcy i produkcji.

 

BRLT20190626001

Hurtownia litewska specjalizująca się w kosmetykach, perfumac, kosmetykach, produktach do pielęgnacji skóry i włosów oraz podobnych, poszukuje nowych dostawców (producentów, dystrybutorów, detalistów, agentów) dla znanych marek.

Hurtownia litewska specjalizująca się w sprzedaży kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów, kosmetyków, perfum, produktów masowych poszukuje nowych dostawców dla znanych marek (producenci, dystrybutorzy, agenci, etc.) którzy działają w tej samej branży. Umowa o usługach dystrybucyjnych.

Partnerzy

Wybrane oferty