Aktualności

04 wrzesień 2020

Oferty współpracy międzynarodowej sierpień 2020


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 42 70

 

TRIT20200721001

COVID-19: Poszukiwanie świadczeniodawców i ekspertów klinicznych zainteresowanych testowaniem i walidacją innowacyjnych systemów zdalnego monitorowania i telerehabilitacji.

Włoskie MŚP, zajmujące się badaniami i rozwojem rozwiązań w zakresie biomarkerów cyfrowych, telerehabilitacji i monitorowania opieki domowej, poszukuje świadczeniodawców lub instytutów badawczych zainteresowanych testowaniem i walidacją innowacyjnych rozwiązań zdrowotnych przydatnych do zarządzania w warunkach spowodowanych Covid-19. W celu wspólnego projektowania ulepszonych rozwiązań i nowych funkcji platformy proponuje się porozumienie w sprawie badań lub współpracy technologicznej.

 

TRNL20200812001

 

Holenderska firma poszukuje innowacyjnych technologii i zastosowań, które umożliwią uszlachetnianie produktów ubocznych w obecnym procesie recyklingu tworzyw sztucznych

Holenderska firma zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych - przetwarzaniem plastikowe opakowania pokonsumenckie na granulat, zwłaszcza polietylen i polipropylen. Firma jest w obecnej chwili w stanie ponownie wykorzystać około 60% strumienia odpadów. W przypadku pozostałych produktów ubocznych firma poszukuje współpracy w celu ulepszenia przetwarzania produktów ubocznych do nowego, zrównoważonego surowca. Współpraca na podstawie umowy o współpracy naukowej lub technologicznej. Ta prośba jest częścią wyzwania związanego z otwartą innowacją.

 

TOSK20200708001

Słowacka firma oferuje technologię bezpieczeństwa komunikacji głosowej na podstawie umowy handlowej z pomocą techniczną lub umowy joint venture.

Słowacka firma specjalizująca się w szyfrowaniu komunikacji głosowej w sieci GSM opracowała opatentowaną technologię szyfrowania wykorzystującą algorytm o światowym standardzie bezpieczeństwa. Technologia szyfrowania jest odpowiednia dla każdego użytkownika korporacyjnego, rządowego, lub indywidualnego, wymagającego bezpiecznej komunikacji mobilnej. Firma poszukuje partnerów w zakresie bezpiecznych rozwiązań komunikacyjnych (głos i dane ) do wspólnych przedsięwzięć lub umów handlowych ze wsparciem technologicznym.

 

TODE20200730001

Diagnostyka i leczenie stanów zapalnych.

Niemiecki uniwersytet oferuje metody i związki do zapobiegania, diagnozowania i leczenia stanu zapalnego opartego na przeciwciałach. Metoda niesie mniejsze ryzyko infekcji niż leczenie konwencjonalne. Ponadto dzięki wynalazkowi po raz pierwszy można zablokować niebezpieczeństwo związane z białkiem wzorców molekularnych. Uczelnia poszukuje partnerów przemysłowych do umów licencyjnych.

 

TOES20200724001

Kombinezon treningowy do poprawy wyników sportowych w oparciu o trening funkcjonalny.

Hiszpańska firma z branży sportowej oferuje integralne rozwiązanie do treningu oparte na rewolucyjnej tkaninie. Jest to kombinezon elstyczny, do użycia dla każdego sportowca, i specjalności sportowej, zdolny do regulacji intensywności dla różnych grup mięśni. Umowa finansowa.

 

BRFI20200629001

Fiński producent osłon przeciwsłonecznych poszukuje dostawców karniszy i elementów do rolet w Niemczech, Łotwie, Litwie, Polsce, Czechach, a także fabryki aluminium w Turcji lub Europie Wschodniej.

Fiński projektant i producent rozwiązań do ochrony przeciwsłonecznej do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych poszukuje dostawców, którzy są w stanie spełnić surowe wymagania jakościowe dotyczące ręcznych i elektrycznych karniszy, a także elementów karniszy i żaluzji. Firma poszukuje partnerów na terenie Niemiec, Łotwy, Litwy, Polski, Czech i Turcji. Poszukiwanie kooperacje: produkcja, podwykonawstwo, umowy z dostawcami.

 

BRDK20200811001

Duńska firma poszukuje dostawców nano taśmy w ramach umowy produkcyjnej.

Zorientowana na design firma z Danii, sprzedająca różne produkty dla użytkowników końcowych, poszukuje dostawców mocnej nano taśmy ( klej dwustronny). Taśma nano jest częścią nowej konfiguracji produktu i dostawca powinien być w stanie dostarczyć ją w różnych średnicach i szerokościach. Wielkość zamówienia będzie bliska 200 000 sztuk na rok. Duńska firma jest zainteresowana umową produkcyjną.

 

BOMD20200603001

Mołdawska firma specjalizująca się w wysokiej jakości wyrobach tekstylych oferuje podwykonawstwo firmom z branży tekstylnej.

Mołdawska firma pracująca w branży wysokiej jakości produktów tekstylnych poszukuje nowych partnerów do pełnienia roli podwykonawcy. Firma poszukuje usług w zakresie szycia i pakowania. Firma produkuje modną odzież dla mężczyzn, kobiet, bieliznę i kostiumy kąpielowe.

 

BONL20200615001

Holenderski importer/eksporter ekologicznych świeżych produktów i ryżu ekologicznego poszukuje agentów i dystrybutorów w UE.

Holenderskie MŚP, działające na arenie międzynarodowej, dostarcza świeżego imbiru, świeżej kurkumy i ryżu, oferuje wszystkie produkty zarówno ekologiczne i konwencjonalne. Firma poszukuje agentów i dystrybutorów z krajów UE na podstawie umów agencyjnych lub umów o dystrybucji.

 

BRHR20200803001

Chorwacka firma zajmująca się dystrybucją produktów naturalnych i superfoods poszukuje producentów ekologicznych superfoods do współpracy w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Chorwacka firma zajmująca się dystrybucją produktów naturalnych i superfoods poszukuje producentów ekologicznych superfoods do współpracy w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Partnerzy

Wybrane oferty