Aktualności

17 grudzień 2020

Oferty współpracy międzynarodowej listopad 2020


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 42 70

 

BRDE20201106001

Niemiecki projektant mody szuka partnerów produkcyjnych w Hiszpanii, Portugalii i Polsce.

Młody niemiecki start-up projektowy właśnie wprowadził na rynek swoją pierwszą kolekcję ze specjalną modą kobiecą do karmienia piersią, Specjalny krój ubrań pozwala mamom wygodnie i dyskretnie pielęgnować dziecko w mejscach publicznych. Na kolekcję składają się koszule, bluzki, sukienki i pulowery, wszystko wykonane z bawełny organicznej. Projektantka poszukuje nowych partnerów produkcyjnych do krojenia i szycia nowej kolekcji w Hiszpanii, Portugalii, i Polsce.

 

BRTR20201030001

Tureckie MŚP poszukuje umowy na produkcję sprzętu do powlekania paneli słonecznych.

Turecki start-up zajmujący się opracowywaniem innowacyjnych paneli słonecznych poszukuje umowy produkcyjnej z producentami urządzeń do powlekania wklęsłego. Firma jest skłonna zakupić jedną jednostkę wyposażenia do swojego centrum badawczo-rozwojowego i jest otwarta na umowy produkcyjne w celu dalszej współpracy.

 

BRDE20200731001

Niemiecka agencja sprzedaży poszukuje producentów i dostawców z branży motoryzacyjnej, automatyki i podobnych sektorów tej branży w celu zawarcia umów agencyjnych.

Niemiecka agencja sprzedaży poszukuje producentów części do odlewów ciśnieniowych, części tłoczonych, giętych rur i profili, filtrów i silników, a także integratorów systemów automatyki, producentów komponentów automatyki, producentów sprzętu i oprogramowania dla robotów. Agencja poszukuje międzynarodowych dostawców, którzy są chętni do pracy na podstawie umowy pośrednictwa handlowego.

 

BRFI20201110001

Fińska firma poszukuje dostawców akcesoriów dla starszych kierowców.

Fińska firma i akademia jazdy poszukuje międzynarodowego dostawcy akcesoriów samochodowych dla starszych kierowców na podstawie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych lub umowy z dostawcą.

 

BRUK20201124001

Brytyjska firma chce być agentem lub dystrybutorem innowacyjnych produktów : w tym biżuterii, artykułów dekoracyjnych do domu, kuchni i ogrodu.

Brytyjska firma z doświadczeniem w imporcie i dystrybucji zakłada nową witrynę internetową do sprzedaży i dystrybucji innowacyjnych produktów, w tym między innymi prezentów, takich jak biżuteria, artykuły do wystroju domu, artykuły kuchenne oraz produkty ogrodnicze. Poszukują firm gotowych na eksport, ktore chcą wykorzystać rynek brytyjski za pośrednictwem agencji handlowej lub dystrybutora.

 

TRGR20201027001

Grecka organizacja poszukuje technologii sztucznej inteligencji/ uczenia maszynowego do kojarzenia możliwości biznesowych

Grecki instytut poszukuje firm IT do opracowania mechanizmu uczenia maszynowego, platformy, która umożliwia inteligentne kojarzenie firm i możliwości finansowania. Rozważanym rodzajem partnerstwa będzie umowa o świadczenie usług ze wsparciem technologicznym.

 

TRNL20201118001

Holenderska firma produkująca ser szlachetny szuka zamiennika obecnie używanej powłoki parafinowej na zrównoważone rozwiązanie oparte na roślinach.

Holenderska firma zajmująca się produkcją i handlem serem sprzedaje tradycyjne sery do specjalistycznych sklepów, luksusowych dużych supermarketów i hurtowni w Holandii i za granicą. Firma poszukuje trwałych, przyszłościowych innowacji w celu zastąpienia warstwy parafiny na bazie ropy naftowej na serze rozwiązaniem roślinnym. Współpraca na bazie umowy handlowej ze wsparciem technologicznym. Ten profil odnosi się do wyzwania na otwartej platformie innowacyjnej.

 

TRNL20201119001

Holenderski producent poszukuje partnerów do rozwiązań do podgrzewania wody użytkowej w niskotemperaturowych sieciach ciepłowniczych.

Holenderska firma produkcyjna specjalizująca się w produktach dla budownictwa poszukuje ulepszonych rozwiązań technicznych do podgrzewania wody wodociągowej w sieciach niskotemperaturowych. Rozwiązania które wymagają mniej miejsca i nie wymagają wysokiego napięcia i mogą być stosowane w projektach renowacji lub transformacji. Firma poszukuje współpracy w ramach umowy o współpracy technologicznej, umowy handlowej z pomocą techniczną lub umowy licencyjnej. Ten profil odnosi się do otwartej platformy innowacji online

 

TOSI20201126001

Innowacyjne pasywne liniowe gąsiennice robota bez czujników i elementów wykonawczych dostępne w ramach umowy licencyjnej.

Słoweńscy naukowcy opracowali innowacyjne pasywne liniowe gąsiennice robota do zastosowania w przemysłowych procesach produkcyjnych. Rozwiązanie umożliwia przemieszczanie robota bez konieczności stosowania czujników i elementów wykonawczych. Obniża to przede wszystkim koszty montażu i produkcji robota, a później sprawia że zakup robota staje się bardziej dostępny dla firm do produkcji mniejszych serii produktów. Naukowcy poszukują producentów robotów do umowy licencyjnej.

 

TODE20201111001

Kolektor słoneczny o podwyższonej sprawności cieplnej.

Niemiecki wynalazca zaprojektował bardzo efektywny kolektor słoneczny. Zaletą istniejących kolektorów płaskich jest to że nawet przy wysokich temperaturach ciepło wytwarzane w absorberze przez padające promieniowanie słoneczne nie przedostaje się do otoczenia przez pokrywę. Prawie cała padająca energia słoneczna jest zbierana. Można pobierać ciepło z otoczenia. Ciepło można wykorzystywać do silników cieplnych, pomp ciepła lub do uzyskania ciepła technologicznego. Wynalazca chce podpisać umowę licencyjną.

Partnerzy

Wybrane oferty