Aktualności

17 luty 2021

Oferty współpracy międzynarodowej grudzień 2020 oraz styczeń 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270

 

TRTR20201203001

Turecka firma informatyczna , która opracowuje przemysłowe systemy monitorowania dla sektora metalowych naczyń kuchennych, poszukuje partnerów w ramach umowy handlowej z pomocą techniczną lub umowy licencyjnej.

Firma informatyczna z południowej Turcji opracowuje kilka aplikacji mobilnych. Firma prowadzi projekt, którego celem jest stworzenie systemu monitoringu fabryki dla producentów metalowych naczyń kuchennych. Poszukiwany jest opłacalny sprzęt dla całych systemów i pomoc techniczna na etapie przetwarzania obrazu. Firma poszukuje partnerów z całego świata na podstawie umowy handlowej z pomocą techniczną oraz umowy licencyjnej.

 

TRFI20201211001

Fińska firma opracowująca aplikacje poszukuje partnerów technologicznych w zakresie rozwiązań do przetwarzania obrazu i wideo/ lub bram płatniczych.

Fińska firma opracowująca platformę internetową i aplikację na smartfony dla twórców treści wizualnych poszukuje rozwiązań do przetwarzania obrazu i /lub bram płatniczych, które można by zintegrować z ich rozwiązaniem w ramach umowy handlowej obejmującej pomoc techniczną, umowę licencyjną lub umowę o współpracy technicznej.

 

TOES20201209001

Platforma do pomiaru zdrowotności i aktywności biologicznej ( funkcjonalności ) gleby.

Hiszpański start-up biotechnologiczny zajmujący się biologiczną i funkcjonalną analizą gleby opracował platformę umożliwiającą interpretację funkcjonalną gleby przy użyciu mikrobiomu gleby jako biomarkera, aby przynieść korzyści uprawom i zmierzyć wpływ czynników rolniczych na glebę. Firma poszukuje partnera do rozwijania/używania tej platformy na podstawie umów handlowych, licencyjnych lub badawczych.

 

TRNL20201117001

Holenderska firma budowlana poszukuje nowych procesów budowlanych lub wiedzy technologicznej na temat minimalizacji odpadów budowlanych.

Holenderska firma budowlana strategicznie poszukuje nowych technologii i /lub procesów budowlanych w celu zminimalizowania ich odpadów budowlanych i rozbiórkowych, których wpływ jest ogromny i nie jest już akceptowany przez klientów i rząd. Firma jest gotowa zaoferować umowę o współpracy technicznej lub innego rodzaju umowy poprzez wyzwanie na otwartej platformie innowacji, firmom zajmującym się rozwojem oprogramowania, budową i projektowaniem, ICT, kreatywnym myśleniem, transportem i nie tylko.

 

TOCZ20201215001

Czeskie MŚP oferuje fotel balansujący do umowy licencyjnej

Czeskie MŚP opracowało i wprowadziło na rynek wyważone krzesło, które pozwala na naturalny ruch ciała we wszystkich kierunkach. Krzesło nadaje się do całodziennego siedzenia w biurze lub w domu, prostuje plecy i zapobiega sztywności kręgosłupa szyjnego. Firma chce zawrzeć umowę licencyjną.

 

BOUK20201007001

Brytyjskie MŚP poszukuje umowy dystrybucyjnej na organiczne napoje smoothie.

Brytyjskie MŚP jest niezależnym producentem w 100% organicznych koktajli owocowych. Misją firmy jest wprowadzenie na rynek szeregu zdrowych kaktajli, które będą miały społecznie odpowiedzialny i etyczny ślad. Firma poszukuje międzynarodowych dystrybutorów do pracy w ramach umowy o swiadczenie usług dystrybucyjnych.

 

BRIT20201209001

Włoska firma, dystrybutor profili aluminiowych, poszukuje umów licencyjnych i umów dystrybucyjnych.

Włoska firma z siedzibą w Palermo, dystrybutor profili aluminiowych i profili PVC, poszukuje umów licencyjnych i umów dystrybucyjnych na wschodzie Europy, w Chinach,na Bliskim Wschodzie, w Indiach i Turcji.

 

BOIT20201020007

Włoski producent automatów do przetwórstwa i pakowania żywności poszukuje partnera dystrybucyjnego w Polsce.

Dobrze znana włoska firma opracowuje i produkuje pos klucz i na zamówienie maszyny do przetwarzania i pakowania świeżych owoców i warzyw. Mógłby również produkować rozwiązania opakowaniowe dla innych produktów z sektora spożywczego. MŚP poszukuje partnera dystrybucyjnego w Polsce aby rozszerzyć swoją międzynarodową sieć sprzedaży.

 

BOBG20201216001

Bułgarska firma specjalizująca się w budowie budynków i obiektów użyteczności publicznej oferuje usługi podwykonawcze.

Bułgarska firma specjalizująca się w budowie budynków i obiektów użyteczności publicznej oferuje usługi podwykonawcze. Firma realizuje działalność budowlano-projektową dla podmiotów publicznych i przedsiębiorstw. Firma oferuje swojemu zespołowi konstrukcyjnemu projekty i prace podwykonawcze na terenie Europy.

 

BOES20201019001

Hiszpańskie MŚP działające w sektorze zbiórki odpadów miejskich zabiegają o podpisanie umów z agencją dystrybucyjną i handlową w celu komercjalizacji innowacyjnych pojemników.

Hiszpańskie MŚP z Galicji, które należy do sektora urządzeń do zbiórki odpadów komunalnych, poszukuje umów dystrybucyjnych i agencji handlowych w celu komercjalizacji swoich nowatorskich pojemników w innych krajach. Firma ma wiele projektów i formatów swoich pojemników, wszystkie zaprojektpwane tak aby zmaksymalizować wydajność procesu zbiórki i zaktualizować styl miasta. Kosze mają różne certyfikaty, zapewnione są trwałość i jakość produktu.

 

TRNL20201231001

Holenderska firma szuka rozwiązań IT dla wirtualnej karty kontaktowej

Holenderski dostawca usług ujednoliconej komunikacji poszukuje innowacyjnych MŚP z Europy, które zaoferują swoim klientom korporacyjnym spersonalizowany, możliwy do udostępnienia i czytelny adres URL tożsamości, który będzie dostępny dla podmiotów zewnętrznych za pośrednictwem wielu kanałów, takich jak czat, wideo i połączenia. Współpraca odbywałaby się w ramach umowy o współpracy technicznej lub umowy handlowej z pomocą techniczną. Wniosek ten dotyczy wyzwania w zakresie innowacji na otwartej platformie innowacyjnej

 

TOIT20210115001

Włoska firma opracowała oprogramowanie do zarządzania miejscem pracy i obecnie szuka europejskich partnerów technologicznych i handlowych, aby dalej rozwijać i wdrażać swój innowacyjny produkt.

Włoska firma ICT opracowała oprogramowanie do zarządzania miejscem pracy, oraz do mapowania wolnych przestrzeni w biurach. Firma chce zawierać umowy handlowe z firmami z różnych sektorów i o różnej wielkości, z siedzibą w UE, zainteresowanych wdrożeniem tej technologii do swoich procesów zarządzania. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

TOAT20210127001

Covid-19: inteligentny, innowacyjny system pomiaru temperatury ciała i narzędzie do wczesnego wskazywania w celu identyfikacji możliwych infekcji, takich jak Covid .

Austriackie MŚP oferuje opłacalny system do ciągłego pomiaru temperatury ciała. Umożliwia identyfikację potencjalnie zakażonych osób na bardzo wczesnym etapie, a tym samym jak najszybsze przerwanie łańcucha infekcji. Pomiary odczytywane są przez czujnik osadzony w patchu, który przesyła dane do urządzenia za pomocą NFC. Nietypowe krzywe temperatury ciała wskazują osoby zagrożone, doradzając np. wykonanie testu Covid-19. Poszukuje się partnerów w celu uzyskania licencji lub zawarcia umowy handlowej z pomocą techniczną.

 

TOIT20210104001

Zaawansowane systemy oświetlenia LED do upraw wertykalnych i szklarni w pomieszczeniach.

Start -up high-tech, założony w północnych Włoszech w 2016 roku, opracował we współpracy z ośrodkami badawczymi i uniwesytetami innowacyjny system lamp LED i oprogramowania stosowany w rolnictwie, który pomaga podnieść jakość i wielkość produkcji upraw, zmniejszenie śmiertelności roślin, przedłuża sezonowość i poprawia dobrostan roślin. Organizacje i firmy działające w branży rolniczej poszukiwane są do podpisania umów handlowych ze wsparciem technologicznym

 

TOUK20210118002

Nowe, elastyczne, inteligentne okno o lepszej wydajności optycznej i niezawodności przy niższych kosztach.

MŚP z Wielkiej Brytanii testuje nowatorską, bistabilną technologię inteligentnych okien, która potrzebuje zasilania tylko do przełączania. Doskonały optycznie film można w dużym stopniu dostosować. Poszukiwana jest współpraca technologiczna i licencjonowanie z producentami okien samochodowych i samolotowych oraz witryn. Poszukiwana jest dodatkowo współpraca techniczna z twórcami fasad dla inteligentnych miast, w których można zaoszczędzić energię dzięki blokowaniu podczerwieni.

 

BRDE20201216001

Niemiecka firma poszukuje podwykonawcy w zakresie stolarki wewnętrznej

Średniej wielkości zakład rzemieslniczy ma swoją siedzibę w Saksonii i istnieje od 2004 roku. Stolarnia zatrudnia obecnie 14 osób i specjalizuje się w wyposażaniu wnętrz muzeów i galerii. Firma poszukuje podwykonawcy mniej więcej tej samej wielkości do produkcji i montażu w zakresie konstrukcji wystawienniczych i targowych. Wymagane doświadczenie w produkcji CNC i biegła obsługa oprogramowania CAD.

 

BRNL20210111001

Holenderska agencja handlowa poszukuje do reprezentowania międzynarodowych firm oferujących innowacyjne/ lub zrównoważone produkty spożywcze

Holenderska firma z siedzibą w środkowej Holandii ma duże doświadczenie i sieć kontaktów zarówno w zakresie usług gastronomicznych jak i handlu detalicznego.Przedmiotem zainteresowania są możliwości biznesowe w dziedzinie innowacyjnych i zrównoważonych produktów spożywczych i napojów. Umowa agencyjna.

 

BRXK20210122001

Kosowski importer i dystrybutor produktów spożywczych szuka nowych produktów.

Kosowska firma specjalizująca się w hurtowej sprzedaży i dystrybucji produktów spożywczych : mięso, nabiał, itp; chce zbadać nowe możliwości importu od producentów wysokiej jakości w celu rozszerzenia swojego portfolio. Umowa o dystrybucji.

 

BONL20210107001

Holenderska firma zajmująca się technologią czujników poszukuje agentów / lub dystrybutorów w Hiszpanii, Polsce, Francji, Włoszech i na Ukrainie

Holenderskie MŚP zajmujące się technologią czujników dla sektora rolno-ogrodniczego opracowały bezprzewodowy rozproszony czujnik klimatyczny ( i otwartą platformę dla szerokiej gamy czujników i urządzeń pomiarowych) w celu zmniejszenia zużycia wody, energii i chemikaliów w szklarniach lub na otwartej przestrzeni uprawa polowa i mogazynowanie. Firma poszukuje agentów lub dystrybutorów w Hiszpanii, Polsce, Francji , Włoszech i na Ukrainie w celu zawarcia umowy agencyjnej lub o świadczenie usług dystrybucyjnych.

 

BRTR20201113001

Turecka firma doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutacji i globalnych rozwiązaniach w zakresie mobilności poszukuje międzynarodowych partnerów w ramach umów outsourcingu lub umów agencyjnych, aby świadczyć swoje usługi firmom inwestującym w Turcji.

Turecka firma doradcza w zakresie zasobów ludzkich działa od 2015 roku. Specjalizuje się z imigracji,globalnej mobilności i usługach rekrutacyjnych dla klientów krajowych i międzynarodowych. Firma korzysta z międzynarodowych systemów śledzenia kandydatów i zasobów kandydatów online, aby zapewnić bardziej efektywną obsługę swoich klientów. Firma poszukuje długoterminowej współpracy poprzez pośrednictwo handlowe lub umowy outsourcingowe na terenie UE.

Partnerzy

Wybrane oferty