Aktualności

24 marzec 2021

Oferty współpracy międzynarodowej luty 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270

 

 

TOSG20210128001

Sterowanie z predykcją modeli dla inteligentnego zarządzania energią w budynku

Singapurski instytu szkolnictwa wyższego opracował system automatyzacji i sterowania budynkiem (BAC) wykorzystujący sterowanie predykcyjne (MPC) do optymalnego, predykcyjnego i skoordynowanego sterowania różnymi systemami usług, w tym klimatyzacją i wentylacją mechaniczną, oświetleniem i zacienieniem, aby osiągnąć cele : efektywność energetyczna i dobre samopoczucie mieszkańców.

 

TOUK20210212001

Covid-19 ręczna lampa UV-C do odkażania miejsc pracy

Brytyjska firma oferuje ręczną lampę UV-C która zabija 99% cząsteczek wirusa Covid-19 w 1.33 sekundy. Zapewnia również PPE (osobiste wyposażenie ochronne ) i zestaw bezpieczeństwa oraz szkolenia w zakresie bezpieczenstwa i skuteczności. Umowy handlowe ze wsparciem technologicznym, branże spożywcza, turystyczna, edukacja, handel, opieka medyczna.

 

TRIT20210214001

Włoskie MŚP poszukuje rozwiązań do czyszczenia małych elementów w optycznych maszynach pomiarowych.

Firma z północnych Włoch zajmuje się produkcją optycznych maszyn pomiarowych dla przemysłu mechanicznego i medycznego. MŚP poszukuje wydajnych rozwiązań technologicznych w celu zintegrowania automatycznego czyszczenia małych elementów w swoich maszynach pomiarowych. Partnerzy będą działać jako dostawcy na podstawie umowy handlowej z pomocą techniczną.

 

TOSG20210208002

Przenośna butelka do samodzielnego chłodzenia

Singapurski instytu szkolnictwa wyższego opracował przenośną, samoczynnie chłodzącą się butelkę ze zintegrowaną baterię termiczną, która chłodzi płyn w środku tylko wtedy gdy konsument tego chce. Licencja lub współpraca technologiczna w celu dalszego rozwoju, w szczególności z producentami wody butelkowanej

 

TRNL20201223001

Firma holenderska poszukuje rozwiązania dla mniejszych silników elektrycznych wyposażenia pomocniczego w motoryzacji za pomocą wydajnych wirników i stojanów.

Holenderska firma działająca na arenie miedzynarodowej, znana z innowacyjnych rozwiązań na rynku motoryzacyjnym, szuka rozwiązania dla mniejszych silników elektrycznych poprzez wydajne stosy wirników i stojanów, aby uczynić je lżejszymi i tańszymi. Firma chce się przyczynić do zmniejszenia ilości emitowanego dwutlenku węgla (CO2) . Wniosek ten jest opublikowany na otwartej platformie internetowej.

 

BRRO20201230001

Rumuński producent kamieni marmurowych poszukuje dostawców proszku marmurowego, ozdobnego żwiru marmurowego i płyt marmurowych. Jest zainteresowany współpracą międzynarodową w ramach umów z dostawcami.

Rumuński producent kamieni marmurowych poszukuje dostawców proszku marmurowego, ozdobnego żwiru marmurowego i płyt marmurowych. Jest zainteresowany współpracą międzynarodową w ramach umów z dostawcami.

 

 

BRNL20210211001

Holenderskie MŚP zajmujące się modnymi produktami garncarskimi i kuchennymi poszukuje dostawców z siedzibą w UE. Umowa o dystrybucji.

 

Holenderska firma specjalizująca się w małych meblach, ceramice i luksusowej dekoracji wnętrz poszukuje dostawców i designerskiej ceramiki do wnętrz i na zewnątrz oraz innych dekoracji wnętrz. Holenderskie MŚP planuje zwiększyć swoje portfolio o międzynarodowych dostawców z siedzibą w UE. Dystrybucja.

 

BRUA20210103001

Ukraiński importer poszukuje producentów wyrobów cukierniczych

Ukraińska firma specjalizująca się w imporcie wyrobów cukierniczych chce poszerzyć swoje portfolio produktowe i poszukuje europejskich producentów zainteresowanych rynkiem ukraińskim. Umowa dystrybucyjna.

 

BRFR20210216004

Francuska firma produkująca zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne poszukuje producenta który będzie w stanie przekształcić tkaniny w produkt finalny

Francuska firma z sprzedająca parasole, pergole i żagle przeciwsłoneczne szuka nowych partnerów w Europie w celu przeniesienia produkcji w ramach umowy produkcyjnej.

 

BRBE20210210001

Belgijska firma oferuje umowę agencyjną dotyczącą produktów spożywczych i poszukuje producentów artykułów spożywczych do umowy produkcyjnej.

Belgijska firma specjalizująca się w branży spożywczej oferuje przedstawicielstwa handlowe w Belgii i na innych rynkach eksportowych, w szczególności w Holandii i Luksemburgu. Firma jest również w kontakcie z dystrybutorami żywności i poszukuje producentów żywności do umów produkcyjnych.

 

Partnerzy

Wybrane oferty