Aktualności

14 kwiecień 2021

Oferty współpracy międzynarodowej marzec 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270

 

TOIT20210218001

Włoska firma farmaceutyczna poszukuje partnera do opracowania nowego systemu druku 3D spersonalizowanych leków

Włoska firma specjalizująca się w branży farmaceutycznej opracowuje nowatorski system drukowania 3D leków na zamówienie, oparty na technice ekstruzji. Firma poszukuje partnerów zainteresowanych umową o współpracy technicznej w celu zbadania i rozwinięcia procesu załadunku maszyny.

 

TOIT20210310002

Włoscy wynalazcy oferują innowacyjną technologię zapobiegającą rozłączeniu w wyniku przeciążenia energii elektrycznej.

Włoscy wynalazcy opatentowali innowacyjną technologię zapobiegającą rozłączeniu w wyniku przeciążenia energii elektrycznej.. Urządzenie będzie łatwe w instalacji i użyteczne dla wszystkich typów użytkowników i nie będzie wymagało znacznych inwestycji ekonomicznych. Wynalazcy poszukują partnerów technologicznych aby dokończyć rozwój technologii i wejści na rynek z produktem końcowym. Umowy: licencyjne, produkcyjne i badawcze.

 

TODE20210310001

System wirtualnej rzeczywistości dla pacjentów dializowanych w domu (dializa otrzewnowa)

Niemiecki start-up opracował system korepetycji dla pacjentów dializowanych w domu , który symuluje dializę domową w środowisku wirtualnym. Zalety to poprawa wyników nauczania nawet o 50%. Do umów licencyjnych poszukuje się firm z branż IT lub opieki zdrowotnej. Również instytucje medyczne mogłyby być partnerami w ramach umów handlowych o pomocy technicznej lub wspólnych projektów badawczych.

 

TOFR20210325001

Covid-19 szybki i łatwy test molekularny śliny

Francuska firma specjalizująca się w krytycznych urządzeniach medycznych opracowała szybki i łatwy test molekularny Covid-19 na ślinę we współpracy z uznaną organizacją badawczą. Urządzenie wyłącznie do użytku profesjonalnego (urządzenia diagnostyczne in vitro) Umowy licencyjne lub handlowe z pomocą techniczną.

 

TRFR20210224001

Francuski producent energii słonecznej poszukuje partnera z dużym doświadczeniem w konstrukcjach stalowych do umowy o współpracy technicznej.

Francuska firma projektuje, rozwija i obsługuje farmy słoneczne. Do swoich elektrowni firma kupuje stalową ramę do przenoszenia paneli słonecznych. Dlatego MŚP poszukuje partnera specjalizującego się w konstrukcjach stalowych, który byłby w stanie wyprodukować i zainstalować stalową ramę przystosowaną do paneli słonecznych. Umowa o współpracy technologicznej.

 

BRSI20210219001

Słoweńskie SME poszukuje producenta torebek z polietylenu na suwak oraz torebek natron.

Słoweńskie MŚP, które od 15 lat zajmuje się opracowywaniem i produkcją toreb polietylenowych do różnych zastosowań, szuka producenta lub dostawcy toreb polietylenowych na suwak i toreb natron.

 

BRDE20210312001

Niemiecka firma poszukuje partnera do umowy na produkcję sukien ślubnych

Niemiecki sklep z modą ślubną projektuje własną kolekcję mody ślubnej. Firma specjalizuje się w sukienkach ślubnych oraz eleganckiej, odświętnej modzie damskiej i męskiej. MŚP poszukuje partnerów w Polsce chętnych do współpracy w ramach umowy produkcyjnej przy realizacji własnej kolekcji.

 

BRNL20210222001

Premium holenderska marka odzieżowa z segmentu wysokiego poszukuje produkcji odzieży męskiej w ramach umowy produkcyjnej.

Holenderska firma z doświadczeniem w branży modowej uruchamia nową markę inteligentnej odzieży damskiej dla konsumentów z najwyższej półki. Firma poszukuje producenta który może wyprodukować wysokiej jakości odzież męską na podróż, taką jak garnitury, bluzy i T-shirty. Potencjalny partner będzie skłonny dostarczać małe ilości w różnych rozmiarach. Umowa produkcyjna. Siedziba partnera w Europie.

 

BRFR20210304001

Poszukuję dostawcy metalowych oprawek i części do spinki/ spinki do włosów.

Francuskie MŚP produkuje ręcznie zdobione spinki do włosów z fantazyjnymi dekorami dla międzynarodowych większych marek. Poszukują metalowych oprawek i części używanych do produkcji tych spinek do włosów w Europie Wschodniej. Wysokie standardy jakości, kilkaset partii w zamówieniu. Umowa z dostawcą.

 

BRRS20210105001

Serbski dystrybutor poszukuje dostawców farmaceutyków i wyrobów medycznych z krajów UE.

Serbski dystrybutor produktów farmaceutycznych, medycznych i kosmetycznych oraz wyrobów medycznych poszukuje dostawców chętnych do wejścia na rynek serbski. Produkty mogą być zarówno zarejestrowane jak i niezarejestrowane. Firma istnieje na rynku od 26 lat i współpracuje z kilkoma firmami farmaceutycznymi na całym świecie. Firma poszukuje partnerów w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

 

Partnerzy

Wybrane oferty