Aktualności

25 maj 2021

Oferty współpracy międzynarodowej kwiecień 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270 

 
 
TOIT20210322001
 
Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe do zarządzania odpadami
 

Software house z Włoch z branży software oferuje platformę opartą na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym firmom zajmującym się zbieraniem odpadów. Platforma ta optymalizuje procesy zbierania. Umowa licencyjna , współpraca technologiczna, umowa handlowa
 
 
 
TOUA20210412001
 
Covid-19. Urządzenie do dezynfekcji powietrza i powierzchni chroniące przed wirusami i bakteriami, przede wszystkim Covid-19 w zatłoczonych miejscach
 
Ukraińska firma badawcza opracowała przenośny sterylizator z pulsacyjnym ultrafioletem do wysoce skutecznego bakteriobójczego oczyszczania powietrza z wirusów (Covid) i bakterii. Do wykorzystania szczególnie w zatłoczonych miejscach.Umowa joint venture lub umowa licencyjna.
 
 
TRGR20210310001
 
Grecka firma szuka alternatywnych zastosowań materiału melt blown używanego w maskach na twarz
 
Grecka firma zajmująca się produkcją masek na twarz z włókniny typu melt blown z polipropylenu poszukuje innych zastosowań tej tkaniny . Firma poszukuje instytutów badawczych lub firm posiadających know-how do podpisania umowy licencyjnej lub handlowej.
 
 
TRRU20210407001
 
Rosyjska firma jest zainteresowana znalezieniem zagranicznych partnerów oferujących innowacyjne technologie utylizacji odpadów.
 
Rosyjska firma z Moskwy poszukuje nowych rozwiązań technologicznych w zakresie utylizacji różnego rodzaju szlamów olejowych. Wymagana technologia musi jednocześnie i efektywnie usuwać szlam stały i płynny. Firma poszukuje partnerów w ramach umowy joint venture.
 
TOIT20210419001
 
Suplementy diety chroniące przed szkodliwym działaniem mikrozanieczyszczeń środowiskowych.
 
Włoska grupa badawcza opracowuje prototyp innowacyjnego suplementu diety, opartego na nowej formule która może zapobiec chorobom w populacjach narażonych na mikrozanieczyszczenia środowiskowe w stężeniach wyższych niż podstawowe. Naukowcy poszukują partnerów w celu podpisania umów: finansowej , badawczej lub technologicznej aby móc dalej rozwijać technologię.
 
BRNL20210415001
 
Holenderska hurtownia zabawek drewnianych i mebli szkolnych poszukuje producenta krzesełek drewnianych dla dzieci
 
Holenderska firma jest znaną hurtownią różnych marek zabawek drewnianych i mebli szkolnych w Holandii, Belgii i Luksemburgu. W związku z rosnącym popytem poszukują wysokiej jakości fabryki obróbki drewna zainteresowanej umową produkcyjną na krzesełka dziecięce.
 
BOIT20210406005
 
Włoska firma z Sycylii oferująca produkty Bronte na bazie pistacji poszukuje dystrybutorów.
 
Włoska firma z siedzibą w Bronte w prowincji Katania zajmuje się produkcją jednych z najlepszych jakościowo produktów pistacjowych. Firma jest zainteresowana znalezieniem dystrybutorów z solidną siecią kontaktów wśród ekskluzywnych sklepów i sieci delikatesowych w celu zwiększenia udziału eksportu.
 
BOIT20210420001
 
Włoska firma produkująca oliwy z oliwek, dżemy i pikle poszukuje dystrybutorów w Europie
 
Włoska firma pochodzi z południa Włoch i zajmuje się produkcją oliwy z oliwek, dżemów i marynat. Dzięki uważnemu monitorowaniu jakości oliwek i faz produkcji, firma produkuje oliwę o doskonałych właściwościach organoleptycznych, ale także bogatą w wartości odżywcze. Poszukiwany jest dystrybutor w krajach europejskich.
 
BOUA20210131007
 
Ukraińska firma poszukuje dystrybutorów do swoich produktów do pielęgnacji samochodów.
 
Ukraińska firma specjalizuje się w produkcji chemii samochodowej, środkółw czyszczących i detergentów do samochodów i olejów silnikowych. Są zainteresowani nawiązaniem długoterminowej współpracy z partnerami z branży chemii samochodowej w ramach umów o świadczenie usług dystrybucyjnych.
 
 
BOIT20210217001
 
Włoski producent fasad, ogrodzeń, balkonów z różnych materiałów oferuje współpracę w ramach umów produkcyjnych lub podwykonawczych.
 
Włoska firma z długoletnim doświadczeniem oferuje kompleksową obsługę począwszy os planowania, dostawy elewacji, balkonów, włącznie z cięciem i obróbką, aż po przygotowanie niezbędnych technicznych dokumentów planistycznych. Firma oferuje producentom zainteresowanym montażem produktów umowy produkcyjne lub podwykonawcze. Firma jest również zainteresowana współpracą z architektami, konstruktorami, projektantami, zainteresowanymi wykorzystaniem produktów firmy w swoich projektach.
 

Partnerzy

Wybrane oferty