Aktualności

14 lipiec 2021

Oferty współpracy międzynarodowej maj 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270 

 

 

BRES20210405002

Hiszpańska firma zajmująca się architekturą, aranżacją wnętrz i projektowaniem mebli poszukuje producentó i dostawców zrónoważonych, technologicznych i niepowtarzalnych produktów/usług

Hiszpańska firma zajmująca się architekturą , projektowaniem wnętrz , brnadingiem i projektowaniem mebli poszukuje umów produkcyjnych i dostawczych w celu nabycia innowacyjnych produktów/usług dla swoich projektów. MŚP realizuje przełomowe, zrównoważone projekty w sektorze turystycznycm i mieszkaniowym, stosując w miarę możliwości innowacje technologiczne. Firma angażuje się w projekty, które przyczyniają się do oszczędzania energii i są korzystne dla środowiska.

 

BRLT20210513001

Litewska firma spedycyjna poszukuje podwykonawców

Firma transportowa z Litwy specjalizuje się w spedycji. Świadczy usługi transportowe własnym taborem oraz przy pomocy ponad 200 pojazdów podwykonawczych. Firma poszukuje nowych partnerów - firm, które posiadają wolne moce przewozów towarów do pracy w ramach umowy podwykonawczej.

 
 
BRIT20210507001
 
Włoska firma poszukuje dostawców innowacyjnych systemów czujników szklarniowych i otwartych do sprzedaży w ramach umowy dystrybucyjnej i handlowej.
 
Włoska firma specjalizująca się w finansowanych ze środków publicznych innowacyjnych projektach rolniczych, aby pomóc rolnikom, z siedzibą na południu Włoch, poszukuje dostawców innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie systemów czujników i narzędzi do stosowania głównie w szklarniach i do produkcji rolnej na otwartym polu. Poszukiwanym partnerem może być małe i średnie przedsiębiorstwo zainteresowane oferowaniem żadanych produktów w ramach umowy dystrybucyjnej lub handlowej.
 
 
BRDE20210419002
 
Dostawca ekspozytorów do promocji sprzedaży i rozwiązań POS poszukiwany przez niemiecką hurtownię
 
Niemiecka hurtownia poszukuje nowych rozwiązań promujących sprzedaż, aby zaprezentować określone artykuły dla zwierząt domowych w swoich sklepach detalicznych na całym świecie. Poszukują dostawcy i producenta ekspozytorów z różnych materiałów, ze szczególnym uwzględnieniem prezenterów metalowych. Niemiecka firma jest zainteresowana zawarciem umowy dostawcy lub umowy produkcyjnej.
 
 
BRDE20210503002
 
Doświadczona niemiecka firma poszukuje innowacyjnych produktów technologii medycznej.
 
Niemiecka firma zajmująca się dystrybucją wyrobów medycznych poszukuje innowacyjnych produktów technologii medycznej w dziedzinie diagnostyki in vitro, leczenia ran lub dziedzin pokrewnych, które będą przez nią dytrybuowane w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Umowa dystrybucyjna. Klientami firmy są kliniki i szpitale
 
 
TRNL20210520001
 
Holenderska korporacyjna marka batonów czekoladowych (Fair trade) poszukuje nowego, trwałego i wytrzymałego opakowania papierowego dla swoich batonów.
 
Holenderska firma z branży czekoladowej jest firmą z wizją zmiany przemysłu kakaowego, chcą wyeliminować problemy typu: współczesne niewolnictwo, nielegalna praca dzieci, etc. Poszukują firm które podzielą ich wizję i mają pomysły na zrównoważone ale jednocześnie wytrzymałe opakowania papierowe na batony czekoladowe. Umowa o współpracy
 
 
TRES20210513001
 
Technologia i wiedza dla administarcji publicznej
 
Hiszpański organ publiczny poszukuje know-how i innoowacyjnych rozwiązań, które zostały już z powodzeniem wdrożone w administarcji publicznej w różnych dziedzinach: e-learning, cyfryzacja, zrównoważony rozwój, dostępność, obywatele i inne. Umowa technologiczna
 
 
TRES20210507001
 
Partner chce przetestować technologię bioremediacji gleb zanieczyszczonych węglowodorami
 
Hiszpańskie MŚP zajmujące się analizą biomolekularną środowiska zwraca się o współpracę w celu zakończenia eksperymentów do opracowania nowych rozwiązań usprawniających bioremediację gleb skażonych węglowodorami. Firma poszukuje partnerów współpracujących z bioreaktorami, którzy mogą dostarczyć próbki. Umowa o współpracy technologicznej.
 
 
TRFR20210518001
 
Francuska firma z branży opieki nad dziećmi poszukuje dostawców lub producentów ekologicznych tworzyw sztucznych i opakowań
 
Francuska z branży opieki nad dziećmi poszukuje materiałów przyjaznych dla środowiska (materiałów z recyklingu i materiałów pochodzenia biologicznego) w branży tworzyw sztucznych i opakowań. Firma bada rozwiązania dla przyszłego rozwoju, aby włączyć do swojej oferty produkty dla niemowląt. Firma chce zawrzeć umowę o współpracy technicznej lub umowę produkcyjną.
 
 
 
TRDE20210427001
 
Poszukiwane małe alternatywne urządzenia do magazynowania energii
 
Niemiecka firma poszukuje start-upu jako partnera do opracowania alternatywnego urządzenia do magazynowania energii dla małych urządzeń elektrycznych. Rozwiązania powinny mieć lepsze dane o wydajności, obniżać koszty i oszczędzać zasoby w porównaniu do dotychczasowych stosowanych litow-jonowych. Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 31 maja. Umowa o współpracy technologicznej.

Partnerzy

Wybrane oferty