Aktualności

14 lipiec 2021

Oferty współpracy międzynarodowej czerwiec 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270 

 

 

 

TOUA20210617001

 

Ukraiński uniwersytet oferuje technologię osadzania wielowarstwowych powłok funkcjonalnych

Ukraiński uniwersytet oferuje technologię osadzania wielowarstwowych powłok funkcjonalnych metodą elektrochemiczną. Technologia powłok miedziowo-niklowych znajduje się na poziomie gotowości TRL 4 , natomiast technologia pozostałych powłok jest na poziomie TRL 3. Uczelnia poszukuje partnerów przemysłowych i naukowych oraz jest otwarta na umowy o współpracy badawczej i technicznej.

 

TRBE20210608001

Poszukiwany w pełni kompostowalny plastik do pakowania ciastek

Aby ulepszyć swój projekt belgijskie MŚP poszukuje certyfikowanego, w pełni nadającego się do domowego kompostowania oraz termozgrzewalnego plastiku do pakowania swoich ciasteczek. Platsik musi zapewniać ochronę przed tlenem i tłuszczami. Poszukuje umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.

 

TRNL20210526001

Zrównoważone rozwiązania w zakresie żywności poszukiwane przez holenderskiego dostawcę zestawów posiłków.

Holenderski oddział międzynarodowej firmy, która produkuje i dostarcza konsumentom w domu pudełka na zestawy posiłków chce zmniejszyć wagę tworzyw sztucznych używanych do pakowania składników takich jak: świeże zioła i mięso. Poszukiwana umowa handlowa z pomocą techniczną na zorganizowanie programu pilotażowego obejmująego wdrożenie z dostawcami składników.

 

TRNL20210523001

Holenderska firma dystrybucyjna poszukuje zrównoważonych metod i technik optymalizacji pakowania materiałów budowlanych na paletach

Holenderska firma specjalizuje się w dystrybucji i magazynowaniu materiałów budowlanych w Holandii. Aby proces przebiegał w bardziej zrównoważony sposób firma poszukuje nowych pomysłów , metod i technik optymalizacji pakowania materiałów budowlanych na paletach. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym lub umowa licencyjna.

 

TRTR20210516001

Turecka firma badawczo-rozwojowa poszukuje partnerów do swojej inteligentnej szklarni w ramach umowy finansowej.

Turecka firma badawczo-rozwojowa założona w 2016 opracowała inteligentą szklarnię wspieraną przez nowe technologie, związane z rolnictwem i strategiami energetyki pasywnej. Spółka poszukuje inwestorów w ramach umowy finansowej.

 

BRLT20210616001

Litewski sklep dla smakoszy szuka dostawców zdrowej i wykwintnej żywności

Litewska firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości żywności dla smakoszy ( kawa, herbata, olej, przekąski, sery, przyprawy, owoce morza, produkty mięsne, itp) we własnym sklepie i sklepie internetowym. Firma stara się poszerzać swój koszyk produktów i poszukuje nowych dostawców.. Umowa o dystrybucji.

 

BRNL20210618001

Holenderski projektant poszukuje partnerów w Europie do produkcji drewnianej skrzynki edukacyjnej

Holenderski projektant drewnianych zabawek edukacyjnych szuka w Europie producenta, który będzie w stanie wyprodukować wolne od toksyn, drewniane zabawki z oznaczeniem CE dla dzieci w wieku 6-10 lat. Potencjalni producenci mogą liczyć na długoterminową współpracę w zakresie dostaw drewnianych pudełek na zabawki.

 

BRRO20210504001

Rumuńska agencja kreatywna poszukuje partnerów do outsourcingu projektów kreatywnych

Aktywna w dziedzinie reklamy, kreatywna firma z Rumunii specjalizuje się w różnych kategoriach usług, zaczynając od brandingu i identyfikacji wizualnej, kampanii online i offline, kończąc na kampaniach zintegrowanych z marketingiem, artykułach promocyjnych i drukach, a także promocji zewnętrznej i organizowaniu imprez. Firma poszukuje podobnych firm o tym samym zakresie aktywności aby podpisać umowy outsourcingowe.

 

BRDE20200724001

Niemiecka firma tłumaczeniowa poszukuje firm tłumaczeniowych do zawarcia umów o podwykonawstwo, joint venture lub outsourcing.

Niemiecka firma działająca w obszarze usług tłumaczeniowych dla klientów z całego świata poszukuje firm tłumaczeniowych do pomocy w tłumaczeniach lub współpracy w zakresie określonych par językowych. Firma w szczególności poszukuje możliwości podwykonawstwa lub zawarcia umów joint- venture lub outsourcingu.

 

BOIT20210524001

Włoska firma poszukuje agentów i dystrybutorów do swojego innowacyjnego kulera chłodniczego do wina i napojów

Włoska firma specjalizująca się w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych opracowała nowy produkt chroniony międzynarodowym patentem: wiaderko chłodzące do wina i innych napojów, które można stosować bez dodawania lodu. Firma chciałaby znaleźć agentów i dystrybutorów mających kontakt z sektorem Ho.Re.Ca. w celu wypromowania swojego innowacyjnego produktu za granicą

 

 

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty