Aktualności

17 sierpień 2021

Oferty współpracy międzynarodowej lipiec 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270 

 

BRPT20210609001

Portugalskie MŚP poszukuje operatorów dronów na całym świecie do platformy monitorowania upraw w ramach umowy serwisowej

Portugalskie MŚP z branży lotniczej i kosmicznej opracowało i prowadzi globalną, opartą na sztucznej inteligencji (AI) aplikację internetową do monitorowania upraw, która wykorzystuje dane satelitarne i z dronów do generowania spostrzeżeń dla rolników, którzy mogą podejmować działania bez wiedzy eksperckiej. Poszukują operatorów dronów już funkcjonujących na rynku do współpracy w ramach umowy serwisowej z rolnikami, którzy chcą monitorować swoje plony. . MŚP jest otwarte na dyskusję na temat innych rodzajów współpracy.

 

BRNL20210701001

Holenderska marka modowa dla kobiet poszukuje partnera produkcyjnego w ramach umowy produkcyjne

Holenderska marka modowa z nowo opracowaną kolekcją dla kobiet poszukuje partnera produkcyjnego, który będzie w stanie wyprodukować małe partie. Holenderska firma rozwija się i chce współpracować z odpowiednimi partnerami produkcyjnymi z Łotwy, Litwy, Polski, Rumunii i Bułgarii. Może zostać dostarczona umowa produkcyjna.

 

BRRU20210707001

Rosyjska firma poszukuje zagranicznych dostawców koncentratów i przecierów owocowych

Rosyjska firma z Petersburga sprzedaje koncentraty przecierów i soków z owoców tropikalnych, a także z jagód ogrodowych i leśnych. Firma poszukuje wiarygodnych dostawców soków i przecierów z mango, marakui, malin, wiśni, czarnej porzeczki i innych jagód w ramach umowy dostawcy.

 

BOIT20210708002

Włoska firma produkująca oliwę z oliwek i pesto poszukuje dystrybutorów i umów produkcyjnych

Ta włoska firma ma siedzibę na Sycylii i produkuje ekologiczną oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, pasztet z zielonych oliwek, pesto i suszone pomidory. Firma posiada doświadczenie w relacjach z USA i poszukuje nowych dystrybutorów lub nowych klientów do umów produkcyjnych pod markami własnymi.

 

BRSG20210506001

Spółka singapurska poszukuje dostawców żywności i napojów na podstawie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych do Singapuru.

Singapurska firma świadcząca usługi gastronomiczne poszukuje nowych dystrybutorów, dostawców lub hurtowników żywności i napojów we wszystkich krajach europejskich po Singapur i Azję. Firma jest zainteresowana poszerzeniem swojej zróżnicowanej oferty produktów i globalnej sieci zaopatrzenia dla swoich klientów z europejskimi dystrybutorami, dostawcami, producentami lub hurtowniami poprzez usługi dystrybucyjne lub umowy z dostawcami.

 

TRCN20210705001

Chiński instytut badawczy ds. drobiu poszukuje ekspertów w branży drobiarskiej z Europy na podstawie umowy o współpracy technicznej

 Chiński instytut badawczy drobiu, specjalizujący się w badaniach i rozwoju genetyki i hodowli drobiu, diagnostyki chorób drobiu i immunologii oraz powiązanych tematów naukowych. Opierając się na aktualnych potrzebach rozwojowych, poszukuje ekspertów z branży drobiarskiej z Europy, aby promować współpracę branży drobiarskiej Chiny-Europa. Potencjalna współpraca mogłaby odbywać się poprzez umowę o współpracy technicznej.

 

TRNL20210721001

Holenderska firma poszukuje nowych sposobów lub technologii, aby szybciej i wydajniej łączyć rury do swoich systemów chłodzenia bez spawania lub lutowania.

Holenderska firma specjalizuje się w technologii chłodniczej. W celu instalacji i konserwacji systemów chłodzenia firma poszukuje nowych sposobów lub technologii szybszego łączenia rur bez spawania lub lutowania; aby strona była zamknięta przez krótszy czas w trakcie zajęć. Celem jest umowa o współpracy technicznej lub umowa licencyjna. To zapotrzebowanie na technologię jest częścią wyzwania innowacyjnego.

 

TRNL20210714001

Poszukiwany producent prefabrykatów przemysłowych małych domków i/lub biur ogrodowych

Holenderskie MŚP prowadzi działalność w branży ogrodniczej, kształtowania krajobrazu, domów i garaży jako firma handlowa. Poszukuje producenta prefabrykatów przemysłowych do maleńkich domów i/lub biur ogrodowych. Pożądane wymiary tych małych budynków prefabrykowanych to długość 2,5m, szerokość 2,0m i wysokość 2,5m. Holenderskie MŚP poszukuje producenta prefabrykatów przemysłowych w Europie Wschodniej do umowy handlowej z pomocą techniczną. Partner powinien udzielić pomocy

 

TODE20210506001

Niemiecki instytut badawczy oferuje swoje doświadczenie w opracowywaniu nowych powłok do zastosowań przemysłowych

Instytut badawczy z południowo-zachodnich Niemiec opracował podstawowy zestaw narzędzi do opracowywania nowych powłok do wielofunkcyjnych ochronnych mokrych powłok chemicznych i materiałów kompaktowych. Powłoki mogą być stosowane w aplikacjach masowych, jak również w procesach wytwarzania przyrostowego. Poszukują partnerów potrzebujących pomocy w ostatecznym opracowaniu nowego produktu z zakresu powlekania powierzchni na podstawie licencji lub umowy joint venture

 

TOUA20210623001

Probiotyk Bacillus do hodowli zwierząt

Ukraiński instytut naukowy oferuje probiotyk, skuteczny również jako dodatek do pasz. Podstawa preparatu - dwa szczepy zarodników bakterii z rodzaju Bacillus. Biopreparat wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, antyoksydacyjne i immunomodulujące, poprawia strawność paszy. Instytut jest zainteresowany współpracą z przedsiębiorstwami specjalizującymi się w produkcji biopreparatów mikrobiologicznych. Współpraca jest możliwa na podstawie umowy licencyjnej.

Partnerzy

Wybrane oferty