Aktualności

13 październik 2021

Oferty współpracy międzynarodowej wrzesień 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270 

 

TRFR20210903001

Francuska firma specjalizująca się w dodatkach paszowych dla koni poszukuje dostawców roślin.

Francuska firma produkująca dodatki paszowe dla koni poszukuje roslin uważanych za surowce paszowe. Obecnie poszukuje Sophora Japonica i Sarracenia Purpurea. Z takimi dostawcami firma planuje zawarcie umów

handlowych z pomocą techniczną.

 

TRCN20210903001

Chińska firma poszukuje zaawansowanej technologii z rynku europejskiego do demontażu łopat wiatrowych na podstawie umowy handlowej z pomocą techniczną.

Jest to chińska firma specjalizująca się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży urządzeń do energetyki cieplnej, urządzeń ochrony środowiska, urządzeń pomocniczych elektrowni i urządzeń do zgazowania węgla w Chinach. W celu optymalizacji technologii obsługi poszukuje na rynku europejskim zaawansowanych technologii, urządzeń i rozwiązań do demontażu łopat turbin wiatrowych. Potencjalna współpraca mogłaby odbywać się na podstawie umowy handlowej z pomocą techniczną.

 

TRIT20210906001

Włoska sieć przedsiębiorstw poszukuje technologii do bezprzewodowego ładowania pojazdów elektrycznych.

Grupa włoskich firm z sektora mobilności elektrycznej poszukuje technologii bezprzewodowego ładowania pojazdów. Technologia ta może rozwiązać problem infrastruktury w mobilności elektrycznej. Współpraca będzie realizowana na podstawie umów handlowych z umowami pomocy technicznej, licencji iwspółpracy technicznej.

 

TOFR20210906002

Francuskie MŚP oferuje innowacyjne rozwiązanie do śledzenia narzędzi produkcyjnych w czasie rzeczywistym dla sektora produkcyjnego.

Francuskie MŚP oferuje innowacyjny wózek narzędziowy obsługującą technologię RFID (Radio Frequency Identification), który umożliwia śledzenie narzędzi w czasie rzeczywistym w celu zwiększenia wydajności operacyjnej w takich sektorach jak: budownictwo, produkcja, konserwacja, i naprawy oraz operacje (MRO). Indywidualne rozwiązanie pomaga ograniczyć straty czasu, koszty narzędzi oraz poprawić identyfikowalność narzędzi i bezpieczeństwo w miejscu pracy. MŚP poszukuje partnerów zainteresowanych wykorzystaniem tej technologii w ramach umowy handlowej ze wsparciem tezhnicznym.

 

TOTR20210817001

Tureckie MŚP pracujące na platformie analizy aktywności sportowej poszukuje partnerów do dzielenia sie know-how

MŚP które zapewnia platformę do analizy aktywności sportowej za pośrednictwem bezprzewodowej sieci czujników EMG zoptymalizowanych dla sportowców, ma firmy zarówno w Turcji jak i w Wielkiej Brytanii. Jej klientami są drużyny sportowe, uprawiające różne dyscypliny sportowe w Wielkiej Brytanii. MŚP poszukuje partnerów międzynarodowych , zwłaszcza pracujących nad technologiami noszenia i tekstyliów, do rozwijania swoich produktów poprzez współpracę naukowo-badawczą na podstawie umowy o współpracy badawczej.

BRUA20210702001

Ukraińska firma poszukuje nowych dostawców klimatyzatorów w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych

Ta ukraińska firma dostarcza obecnie klimatyzatory i systemy dla sektora hotelarskiego i rekreacyjnego na Ukrainie. Spółka oferuje umowę na usługi dystrybucyjne zagranicznym producentom/dostawcom, którzy chcą sprzedawać klimatyzatory na rynku ukraińskim

 

BRDK20210907001

Duńska firma projektowa poszukuje producenta swoich luksusowych toreb podróżnych.

Duńskie MŚP z siedzibą w Kopenhadze zaprojektowało i opracowało nową serię wysokiej klasy toreb podróżnych i kosmetycznych. Firma poszukuje firmy z siedzibą w UE, która będzie w stanie wyprodukować całą serię dziewięciu różnych modeli w ramach umowy produkcyjnej.

 

BRDK20210830001

Duński producent klasycznych drzwi i okien poszukuje producentów do swoich okien drewnianych

Ugruntowana duńska firma produkuje okna o staromodnym, tradycyjnym wzornictwie w połączeniu z nowoczesnymi technikami, aby pasowały do klasycznych budynków, a jednocześnie były w pełni funkcjonalne i posiadały nowoczesne właściwości izolacyjne. Aby sprostać szybko rosnącemu zapotrzebowaniu, poszukują firm z Europy Środkowo-Wschodniej , które wykonają dla nich okna w ramach umowy produkcyjnej.

 

BRRO20210922004

Sprzedawca kosmetyków naturalnych w Rumunii poszukuje naturalnej żywności i kosmetyków w ramach umowy dystrybucyjnej.

Rumuński dystrybutor naturalnych kosmetyków, naturalnych suplementów i zdrowej żywności poszukuje naturalnych, ECO, BIO surowców, żywności i kosmetyków do sprzedaży we własnym specjalistycznym sklepie na terenie Rumunii, na podstawie umowy dystrybucyjnej.

 

BRUK20210903002

Brytyjska firma specjalizująca się w żywieniu poszukuje zagranicznych partnerów na podstawie umowy z dostawcą.

Brytyjska firma jest ekspertem w zakresie stosowania nauk o żywieniu i stylu życia w celu wspierania optymalnego zdrowia, dobrego samopoczucia i wydajności oraz pragnie rozszerzyć swoją ofertę produktów zdrowotnych i suplemetów. Brytyjska firma chce rozszerzyć swoją gamę produktów i poszukuje partnerów zagranicznych, którzy byliby zainteresowani wprowadzeniem swoich produktów do Wielkiej Brytanii na podstawie umowy z dostawcą.

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty