Aktualności

04 listopad 2021

Oferty współpracy międzynarodowej październik 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270

 BRRO20210922001
 
Rumuński importer i dystrybutor świeżych owoców poszukuje dystrybutora
 
Rumuńska firma specjalizująca się w hurtowej sprzedaży świeżych i przetworzonych owoców, takich jak soki i przeciery, na rynku rumuńskim, pragnie zbadać nowe możliwości importu od wysokiej jakości producentów owoców w Europie, w celu poszerzenia swojego portfolio produktów w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.
 
 
BOCL20211018001
 
Chilijska winiarnia butikowa szuka dystrybutorów w Europie dla swojej wysokiej jakości win ekologicznych.
 
Chilijska firma produkująca wino zlokalizowana jest w dolinach o najbardziej żyznej ziemi w Chile, w pobliżu Andów. Wino jest w 100% ekologiczne , jest produkowane z organicznych winogron z własnych winnic. Firma poszukuje europejskich dystrybutorów specjalizujących się w produktach fine i premium dla Horeca i sklepów winiarskich na rynku unijnym i zagranicznym. Umowa o dystrybucji lub joint venture.
 
 
BRUK20210903001
 
Firma z Wielkiej Brytanii (Irlandia Północna) poszukuje producentów odzieży sportowej
 
Firma z Wielkiej Brytanii (Irlandia Północna) stara się zidentyfikować firmy produkcyjne, które mogą wytwarzać wysokiej jakości odzież dla klubów sportowych i handlu detalicznego.
 
BRUK20211020001
 
Projektant produktów z Wielkiej Brytanii poszukuje producenta domów modułowych lub biur ogrodowych do wspólnego przedsięwzięcia
 
Zespół projektowy z Wielkiej Brytanii i Francji poszukuje strategiczngeo partnerstwa z producentem w celu opracowania unikalnej oferty biur i studiów ogrodniczych. Współpracujący partnerzy poszukują partnerstwa joint venture z producnetem który może rozwijać i wprowadzać innowacje w budynkach modułowych i zrównoważonych konstrukcjach zewnętrznych.
 
BOES20210922002
 
Hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości innowacyjnych metalowych płytek ceramicznych poszukuje dystrybutorów w Europie.
 
Hiszpańska firma produkująca wysokiej jakości płytki z metalicznym wykończeniem o różnych kolorach, fakturach i rozmiarach do zastosowań architektonicznych, mieszkaniowych lub komercyjnych poszukuje dystrybutorów wysokiej klasy płytek w Europie.
 
TRUA20207077001
 
Ukraińskie centrum badawczo-rozwojowe poszukuje europejskich i światowych ośrodków badawczych zapewniających szereg szkoleń i staży dla naukowców.
 
Wiodąca instytucja naukowa w systemie edukacyjnym Ukrainy z 20-letnim doświadczeniem poszukuje europejskich i światowych ośrodków badawczych do szkoleń i staży na na żywo i online przez swoich pracowników naukowych. Obszary zainteresowań to: biochemia, ekologia, robotyka, nauki przyrodnicze, modele matematyczne, chemia, biologia, czujniki. Ukraińskie centrum badawczo-rozwojowe oferuje współpracę na podstawie umowy o usługach.
 
TRCZ200806001
 
Czeskie MŚP poszukuje dostawcy lżejszego i tańszego materiału do zastąpienia obecnie stosowanych odlewów płyt aluminiowych w oparciu o umowę handlową z pomocą techniczną.
 
Czeskie MŚP zajmujące się badaniami i rozwojem poszukuje dostawcy lżejszego i tańszego materiału do zastąpienia obecnie stosowanych odlewów aluminiowych przy zachowaniu parametrów jakościowych i technicznych (patrz Specyfikacja techniczna). Preferowane partnerstwo to umowa handlowa z pomocą techniczną
 
TRFR20210122001
 
Francuska firma szuka europejskiego producenta do produkcji leków weterynaryjnych w tabletkach
 
Francuska firma farmaceutyczna specjalizuje się w lekach wterynaryjnych. Dla jednego ze swoich leków weterynaryjnych firma poszukuje producenta - Organizacji Produkcji Kontraktowej (CMO) - do produkcji tabletek. Poszukiwany partner musi mieć stopień weterynaryjny i być w stanie produkować w jednostce GMP (dobre praktyki produkcyjne) dla postaci stałej. Umowa produkcyjna
 
TRTR20200923001
 
Turecka firma poszukuje partnerów w zakresie energii odnawialnej do swojego opatentowanego produktu w ramach badań, współpracy technicznej lub umowy finansowej.
 
Turecka firma specjalizująca się w projektach zintegrowanych elewacji HVAC posiada opatentowany produkt o nazwie 'Smart Facade'. Smart Facade to innowacyjna ściana osłonowa zintegrowana z systemem centralnego ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Firma poszukuje partnerów w ramach umowy o wspolpracy badawczej lub technicznej, aby zapewnić integrację technologiczną Smart Facade w zakresie energii słonecznej, magazynowania energii, TEC (termoelektrycznej) rur cieplnych, itp. oraz jej komercjalizacji. Firma poszukuje również inwestorów.
 
TRTR20210516001
 
Turecka firma badawczo-rozwojowa poszukuje partnerów do swojej inteligentnej szklarni w ramach umowy finansowej
 
Turecka firma badawczo-rozwojowa, założona w 2016 roku, opracowała inteligentną szklarnię wspieraną przez nowe technologie związane z rolnictwem i strategiami energetyki pasywnej. Spółka poszukuje inwestorów w ramach umowy finansowej. Idealnymi partnerami byłyby firmy badawczo-rozwojowe i rolnicze, które mają szczególnie doświadczenie w budowaniu szklarni słonecznych.

Partnerzy

Wybrane oferty