Aktualności

06 grudzień 2021

Oferty współpracy międzynarodowej listopad 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270

 

 

TRNL20211105001

Biblioteka holenderska poszukuje technologii cyfrowych aby usprawnić kierowanie odwiedzających w swoich bibliotekach publicznych

Holenderska biblioteka publiczna poszukuje technologii cyfrowych i specjalistycznej wiedzy na temat nawigacji w pomieszczeniach, z których klienci mogą korzystać w swoich bibliotekach. Używają innego niż tradycyjny układu co nastręcza problemów odwiedzającym. Firmy, naukowcy lub wynalazcy są poszukiwani aby zapewnić swoją istniejącą technologię lub rozwiązania w ramach umowy o współpracy handlowej z pomocą techniczną.

 

TODE20211020001

Innowacyjny system kamer do wykrywania ciał obcych w opakowaniach żywności i mrożonek

Niemieckie MŚP opracowało syste kamer do niezawodnego wykrywania ciał obcych w wagach wielogłowicowych, który wykrywa ciała niezależnie od materiału. Ponieważ system może być używany w temperaturach poniżej zera, nadaje się również do produkcji mrożonej żywności. Poszukiwane są umowy licencyjne lub handlowe z pomocą techniczną.

 

TRNL20211115001

Holenderska firma poszukuje biobazowych alternatyw dla drewna do budowy swoich tzw : "Tiny Houses"

Holenderska stolarnia poszukuje alternatyw dla drewna do budowy swoich tzw: "Tiny houses", takich jak alternatywne biomateriały, technologie lub inne cyrkularne, zrównoważone pomysły. Powodem jest brak drewna. Firmy, naukowcy lub wynalazcy są poszukiwani w celu zapewnienia alternatywnych materiałów, rozwiązań lub technologii na podstawie umowy o współpracy technicznej lub umowy licencyjnej. To zapytanie jest częścią wyzwania innowacyjnego.

 

TRIT20211026001

Włoska firma poszukuje ogrodniczo-rolniczych autonomicznych systemów nawigacji do urządzeń zasilających na zewnątrz ( kosiarki) i wewnątrz (maszyny do czyszczenia podłóg)

Włoska firma jest głównym graczem w produkcji maszyn dla sektora ogrodniczego i rolniczego; szukają nowych rozwiązań technologicznych, najlepiej w TRL 6, aby ulepszyć swoje autonomiczne maszyny do koszenia trawy i czyszczenia podłóg poprzez zmniejszenie nadmiarowości systemów i zwiększenie autonomii energetycznej maszyn. Partnerzy będą współpracować w ramach weryfikacji koncepcji lub projektów pilotażowych w ramach umowy o współpracy technicznej. Ta prośba jest częścią otwartego wyzwania w zakresie innowacji.

 

TRNL20211108002

Holenderska firma zajmująca się nieruchomościami poszukuje nowych sposobów lub technologii, aby usunąć lub zapobiec pająkom i ich sieciom w swoich budynkach

Duża holenderska firma specjalizująca się w nieruchomościach ma problem z pająkami i ich sieciami w swoich budynkach. Firma poszukuje obecnie zrównoważonego i przyjaznego zwierzętom rozwiązania (technologii, metod lub pomysłów) aby pająki szukały innego miejsca do zrobienia sieci. Firmy, naukowcy lub wynalazcy są poszukiwani aby dostarczyć własne rozwiązanie. Umowa licencyjna , umowa o współpracy technologicznej. To zapytanie jest częścią wyzwania innowacyjnego.

 

BOMD20211111001

Mołdawski producent świeżych owoców jest zainteresowany znalezieniem dystrybutorów w krajach Unii Europejskiej.

Mołdawska firma rolnicza produkująca świeże owoce i winogrona jest zainteresowana identyfikacją dystrybutorów w krajach UE w celu eksportu swoich produktów. Głównymi docelowymi krajami eksportu są Rumunia i Niemcy. Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa jest uprawa i sprzedaż świeżych owoców. Firma posiada 50 hektarów sadów i winnic, w których uprawiane są śliwki Stanley, czereśnie, morele i winogrona stołowe lokalnych odmian.

 

BOUA20211004008

Ukraiński producent odzieży korporacyjnej i roboczej poszukuje umów na usługi dystrybucyjne

Niewielka ukraińska firma oferuje odzież ochronną i medyczną (fartuchy laboratoryjne, spodnie, T-shirty) wykonaną z ekologicznych włókien i tkanin. Przejrzysty łańcuch wartości gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo. Partnerzy dystrybucyjni są poszukiwani na podstawie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

 

BRDE20211019001

Niemieckie MŚP poszukuje podwykonawcy z Polski lub Czech do obróbki kory brzozowej.

Start-up z Niemiec, produkujący materiały z surowców naturalnych, poszukuje nowego podwykonawcy. Obszarem zainteresowania MŚP jest rozwój zrównoważonej kory brzozowej. Nowy partner musi zwłaszcza usunąć białą stronę plastrów kory brzozowej za pomocą procesu szczotkowania i pokroić plastry na prostokątne kawałki. Materiał zostanie wykorzystany na wysokiej jakości komponenty. Partner z Niemiec przewiduje podwykonawstwo z firmami z Polski lub Czech.

 

BOUA20211022002

Ukraiński producent wyrobów tekstylnych poszukuje międzynarodowych partnerów biznesowych w ramach umów dystrybucyjnych

Ukraińska firma specjalizująca się w produkcji artykułów tekstylnych dla dzieci, takich jak kocyki, poduszki, materace i piżamy kombinezonowe, poszukuje partnerów w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych, aby wejść na nowe rynki i zwiększyć swój udział w rynku.

 

BOIT20211020001

Włoska firma oferuje umowy agencyjne franczyzy dotyczące nowego, zaawansowanego technologicznie systemu siłowni

Włoska firma opracowała kompleksowy, zaawansowany technologicznie uniwersalny system zintegrowany z siłownią (sprzęt, czujniki i metodologia) oparty na wykorzystaniu innowacyjnej, opatentowanej technologii, która jest w stanie zagwarantować znakomite i mierzalne wyniki fizyczne w krótkim czasie. Firma poszukuje obecnie partnerów zainteresowanych zawarciem umów franczyzowych.

Partnerzy

Wybrane oferty