Aktualności

14 styczeń 2022

Oferty współpracy międzynarodowej styczeń 2022


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z sieci Enterprise Europe Network. 

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt :

agnieszka.jarocka@pollub.pl

81 538 4270

 

BRFR20211123001

Francuskie MŚP wynalazło i zaprojektowało system wózków ręcznych, który można przyczepić do deskorolki, aby ułatwić transport towarów na piechotę.

Francuskie MŚP wynalazło i zaprojektowało system wózków ręcznych, który można przyczepić do deskorolki, aby ułatwić transport towarów na piechotę. Jego uchwyty kontrolują prędkość jazdy i w razie potrzeby umożliwiają hamowanie. MSP poszukuje partnera przemysłowego specjalizującego się w łączeniu i spawaniu rur metalowych (stalowych lub aluminiowych), zdolnego do adaptacji części mechanicznych (układ hamulcowy). Poszukiwany jest partner z Europy Wschodniej do umowy produkcyjnej. Wstępnie zostanie wykonany prototyp.

 

BOIT20210608001

Włoska firma z południa Włoch specjalizuje się w produkcji i handlu winem.

Włoska firma z południa Włoch specjalizuje się w produkcji i handlu winem. Winnica zajmuje powierzchnię około 15 hektarów. Firma zamierza rozszerzyć swoją działalność w Niemczech, Polsce i Belgii i poszukuje agentów handlowych lub dystrybutorów.

 

BOFR20211217001

Francuskie MŚP, specjalizujące się w projektowaniu i produkcji mini-hydraulicznych wozideł gąsienicowych, ładowarek i akcesoriów do nich, działające na rynku francuskim, poszukuje dystrybutorów/sprzedawców najlepiej z siedzibą w Hiszpanii, Grecji, Austrii i Polsce.

Francuskie MŚP, specjalizujące się w projektowaniu i produkcji mini-hydraulicznych wozideł gąsienicowych, ładowarek i akcesoriów do nich, działające na rynku francuskim, poszukuje dystrybutorów/sprzedawców najlepiej z siedzibą w Hiszpanii, Grecji, Austrii i Polsce, ale rozważy propozycje innych krajów europejskich w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

 

BRBG20211207001

Bułgarskie MŚP, producent nóg meblowych i innych akcesoriów meblowych, poszukuje dostawców drewna okrągłego z Bośni i Hercegowiny, Estonii, Niemiec, Polski czy Słowenii

Bułgarskie MŚP, producent nóg meblowych i innych akcesoriów meblowych, poszukuje dostawców drewna okrągłego z Bośni i Hercegowiny, Estonii, Niemiec, Polski czy Słowenii. Drewno okrągłe powinno być z gatunków takich jak dąb i buk, o długości 2 i 6 metrów, grubości od 100 do 500 mm. Firma jest gotowa do zawarcia długoterminowej umowy z dostawcami.

 

BRBE20211216001

Belgijska firma zajmująca się modelowaniem i drukiem 3D stosowanym do produkcji pełnokolorowych statuetek 3D poszukuje partnera do współpracy z maszynami Projet460 Plus lub Projet660 firmy 3DSystems.

Belgijska firma zajmująca się modelowaniem i drukiem 3D stosowanym do produkcji pełnokolorowych statuetek 3D poszukuje partnera do współpracy z maszynami Projet460 Plus lub Projet660 firmy 3DSystems. Firma posiada projekt, który wymaga zwiększenia swoich mocy produkcyjnych i dlatego poszukuje współpracy z europejskim partnerem w ramach umowy outsourcingowej.

 

RDDE20211222001

Konsorcjum poszukuje partnerów do konkursu z Horizon Europe: Zaawansowane modelowanie i charakteryzacja materiałów (RIA) (HORIZON-CL4-2022-RESILIENCE-01-19)

Konsorcjum uniwersytetów niemieckich, greckich i austriackich wraz z partnerami z krajów UE, poszukuje partnerów z uniwersytetów lub przedsiębiorstw o doskonałej wiedzy fachowej w zakresie rozwoju materiałów, (re-)produkcji lub big data dla HORIZON-CL4-2022-RESILIENCE- 01-19-Zadzwoń. Celem jest cyfryzacja opracowywania i charakteryzowania materiałów poprzez symulację i uczenie maszynowe, aby stworzyć opłacalne, zrównoważone i cyrkularne aplikacje. Przewiduje się umowę o współpracy badawczej.

 

TRDE20211221001

Rozwój wielofunkcyjnego wodomierza – Poszukiwany partner z branży elektronicznej

Niemiecka firma zajmująca się uzdatnianiem wody dla technologii budowlanej i przemysłu przetwórczego poszukuje partnera do opracowania przenośnego wodomierza do pomiaru przewodności elektrycznej, temperatury wody i natężenia przepływu wody. Oferowana jest umowa o współpracy technicznej.

 

TOFR20211026001

Francuska sieć prywatnych klinik z doświadczeniem w zakresie zdrowia poszukuje umów o współpracy badawczej/technicznej

Sieć francuskich prywatnych klinik oferuje doskonałe środowisko medyczne do walidacji projektów opieki zdrowotnej. Ich kliniki zaliczane są do najlepszych szpitali we Francji. Praktykowane są tam wszystkie specjalności z zakresu medycyny i chirurgii. Poszukuje się umów o współpracy badawczej i technicznej. Ich kluczowi liderzy opinii i dział badań klinicznych będą wspierać swoich partnerów na każdym etapie rozwoju innowacji medycznych: od procesu badawczo-rozwojowego po badania kliniczne.

 

TOES20211116001

Preparaty na bazie boru do leczenia dystrofii mięśniowych i urazów mięśni

Hiszpańskie centrum badań biomedycznych opracowało nową strategię terapeutyczną leczenia stanów patofizjologicznych, które wpływają na mięśnie szkieletowe i poszukuje licencji, współpracy badawczej lub umów joint venture.

 

TRLV20200831001

Aktualizacja systemu zarządzania grą w paintball

Firma z Łotwy zajmująca się biznesem w zakresie gier paintballowych i dostarczaniem sprzętu dla menedżerów/operatorów gier paintballowych poszukuje umowy o współpracy technicznej w celu unowocześnienia obecnej technologii systemu zarządzania grami w paintball dodanie rozszerzonej funkcjonalności. Po przeprojektowaniu systemu partner powinien być w stanie wyprodukować w małych seriach zmodernizowany sprzęt do zarządzania grami w paintball, w ramach umowy produkcyjnej.

Partnerzy

Wybrane oferty