Aktualności

09 luty 2022

Oferty współpracy międzynarodowej luty 2022


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel. 81 538 4270

 

TOBG20211203001

Bułgarska firma oferuje inteligentny chodnik/przejście dla pieszych ze sztuczną inteligencją

Bułgarskie MŚP z doświadczeniem w badaniach i rozwoju specjalistycznych technologii, produktów i rozwiązań inżynieryjnych opracowało zautomatyzowany inteligentny system sygnalizacji świetlnej przejść dla pieszych / chodników z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) w celu zwiększenia bezpieczeństwa i kontroli ruchu na drogach. Firma poszukuje umów handlowych z pomocą techniczną z zainteresowanymi firmami i władzami publicznymi.

 

BOLV20211206001

Łotewski producent saun, glampingów i domków ogrodowych, wanien zewnętrznych i mebli drewnianych poszukuje partnerów dystrybucyjnych w Europie

Firma z siedzibą na Łotwie oferuje produkcję saun, domów glampingowych, zewnętrznych jacuzzi i mebli drewnianych. Produkty firmy mogą być wykorzystywane zarówno do ulepszania własności prywatnej, jak i do rozwoju istniejącego lub nowego biznesu hotelarskiego w zakresie glampingu i campingu. Nacisk kładziony jest na wyjątkowość każdego zamówienia, w tym konstruktywne rozwiązanie i wnętrze dostosowane do potrzeb każdego klienta. Łotewskie przedsiębiorstwo poszukuje partnerów dystrybucyjnych w Europie

 

BOUA20211130001

Ukraiński producent naturalnej wody mineralnej, napojów bezalkoholowych i energetyzujących poszukuje dystrybutorów

Ukraińskie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji klasycznych lemoniad, napojów sokowych, napojów bezalkoholowych według europejskich receptur, napojów niskokalorycznych, energetyzujących, wody dla niemowląt. Zakład produkcyjny znajduje się w obwodach dniepropietrowskim i czerkaskim. Firma poszukuje partnerów biznesowych (hurtownie, restauracje, sieci handlowe) do zawarcia umów o świadczenie usług dystrybucyjnych.

 

BODE20211126001

Niemiecki producent innowacyjnych produktów do uzdatniania wody do ochrony przed osadzaniem się kamienia na urządzeniach wody pitnej oraz ochrony antykorozyjnej obiegów wody grzewczej poszukuje dystrybutorów

Ugruntowane i działające na arenie międzynarodowej niemieckie MŚP, posiadające doświadczenie w wytwarzaniu najnowocześniejszych produktów do uzdatniania wody, poszukuje dalszych dystrybutorów dla swoich systemów obiegu zamkniętego i systemów uzdatniania wody pitnej, mających na celu również ochronę rur i urządzeń przed korozją i osadzaniem się kamienia jako obniżenie kosztów ogrzewania. Szkolenia techniczne, stałe wsparcie i wspólne wizyty u klientów są częścią pakietu, który oferują partnerowi w ramach umów o świadczenie usług dystrybucyjnych.

 

BOIT20211206001

Włoski producent urządzeń i maszyn do przetwórstwa czekolady poszukuje agentów i dystrybutorów

 
Włoska firma z siedzibą w regionie Piemontu produkuje urządzenia i maszyny do przetwórstwa czekolady. Obecnie firma poszukuje agentów i dystrybutorów na terenie UE i poza UE, aby proponować i reprezentować firmę wobec różnych potencjalnych klientów/firm cukierniczych.
 
 
BRLT20220222020
 
Firma z Litwy poszukuje producentów felg aluminiowych do współpracy w ramach umowy produkcyjnej
 
Litewska firma zajmuje się naprawą podwozi samochodów oraz naprawą i renowacją felg samochodowych. Ponadto firma rozszerza swoją działalność o produkcję felg na zamówienie i w związku z tym poszukuje partnerów - producentów aluminiowych felg samochodowych. Oferowana jest umowa produkcyjna.
 
 
BRDK20220222017
 
Duński dostawca odzieży damskiej poszukuje do współpracy europejskich dostawców odzieży damskiej na podstawie umowy dostawcy
 
Duńska firma odzieżowa dąży do poszerzenia swojego portfolio produktowego i jest zainteresowana współpracą z innymi europejskimi dostawcami odzieży damskiej. Firma zajmuje się przede wszystkim sprzedażą odzieży skierowanej do kobiet w wieku 15-30 lat. Ponadto firma zajmuje się również sprzedażą butów i innych akcesoriów.
 
TRNL20220221011
 
Holenderski browar poszukuje innowacyjnych i inspirujących rozwiązań, aby plastikowe wkłady używane do piwa w zbiornikach były bardziej ekologiczne
 
Holenderski browar poszukuje firm, które mogą zapewnić innowacyjną i zrównoważoną alternatywę dla wielowarstwowych wkładów stosowanych obecnie w zbiornikach piwa. Browar ma zamiar zawrzeć umowę o współpracy technicznej, ale istnieje możliwość omówienia innych form współpracy i porozumień.
 
BRFI20220218008
 
Fińska hurtownia mebli kuchennych poszukuje producentów lub hurtowni okuć kuchennych
 
Fińska hurtownia mebli kuchennych działająca w sektorze B2B sprzedająca różnego rodzaju stelaże do mebli (kuchni, łazienki i garderoby) fińskim detalistom. Obecnie poszukują międzynarodowych partnerów, w szczególności producentów lub hurtowników sprzętu kuchennego, np. zawiasów, skrzynek i ramek, okuć, mechanizmów do szafek, krat, wsporników, uchwytów, haczyków itp. w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych lub umowy produkcyjnej.

Partnerzy

Wybrane oferty