Aktualności

14 kwiecień 2022

Oferty współpracy międzynarodowej kwiecień 2022


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z platformy Enterprise Europe Network.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network  na Politechnice Lubelskiej

e-mail: agnieszka.jarocka@pollub.pl

tel.81 538 4270

 

TOSE20220406030

Innowacyjny rębak do drewna który redukuje surowiec oraz użycie energii

Szwedzka firma opracowała innowacyjny rębak do drewna który oszczędza surowiec , daje bardziej równomierny rozmiar wiór, można dostosowywać go podczas pracy co oznacza mniej przerw. Umowa handlowa, poszukiwani partnerzy z branży drzewnej.

 

TRNL20220406027

Holenderski instytut badawczy poszukuje sensorów areozoli do wykrywania niebezpiecznych stężeń szkodliwych substancji w kabinach samochodów

Holenderski instytut badawczy poszukuje technologii zdolnych wykrywać krytyczne stężenia pestycydów w środku kabin samochodowych i rozróżniać je od zwykłych areozoli np kropelek wody. Umowa badawczo-rozwojowa.

 

BRBE20220330008

Belgijska firma oferuje swoje usługi agencyjne producentom z branży spożywczej.

Belgijska firma specjalizująca się w branży spożywczej oferuje swoje usługi agencji handlowej producentom żywności w celu umożliwienia im wejścia na rynki krajów Beneluxu

 

BORO20220405009

Rumuńska firma produkująca wodę źródlaną w butelkach poszukuje dystrybutora lub agenta

Rumuński producent butelkowej wody źródlanej poszukuje partnerów biznesowych w krajach UE. Firma chciałaby rozwijać swoją sieć dystrybucji za pomocą zagranicznego dystrybutora lub agenta

 

BODK20220406023

Duńska firma oferująca oprogramowanie do systemu identyfikacji oferuje umowę licencyjną.

Firma z Danii która wiele lat pracowała nad zredukowaniem ilości odpadów żywieniowych opracowała algorytm do identyfikacji drogi produktu aby pomóc firmom z branży spożywczej pozostać bardziej zrównoważonymi w swoich działaniach.Poszukiwani są agenci pracujący z branżą spożywczą. Umowa licencyjna.

 

TRNL20220328016

Holenderska firma poszukuje technologii i materiałów do opracowania ekologicznych tacek do sałatek

Holenderska firma produkuje duże ilości sałatek pod marką własną dla dużych, eurpejskich partnerów. Większość opakowań jest produkowana z plastiku a firma chciałaby wynaleźć bardziej innowacyjną i ekologiczną opcję opakowań. Firmy, naukowcy i wynalazcy są poszukiwani do podpisania umów o współpracy technologicznej lub umów licencyjnych.

 

TRNL20220404038

Holenderski producent spożywczy poszukuje bardziej ekologicznej alternatywy dla opakowań APET

Holenderski producent spożywczy poszukuje alternatywnych opakowań dla swoich produktów z niższym śladem ekologicznym. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

BOMT20220407027

Maltańska firma specjalizuje się w grafice 3D oraz wizualizacjach poszukuje partnerów do outsourcingu i podwykonawstwa.

Firma z Malty w branży wizualnej specjalizuje się w projektach 3D, wizualizacjach, marketingu. Firma chce rozwijać sie na rynkach zagranicznych i jest otwarta na umowy o podwykonawstwie lub outsourcingu.

 

BOGR20220125001

Grecka firma specjalizująca się w handlu produktami dezynfekującymi oraz czyszczącymi poszukuje agentów handlowych lub dystrybutorów.

Grecka firma specjalizująca się w handlu wysokiej jakości, EU certyfikowanymi produktami czyszczącymi i dezynfekującymi oferuje te produkty pod umowę agencyjną lub dystrybucyjną. Produkty działają również przeciwko Covid-19. Firma poszukuje partnera biznesowego za granicą.

 

TOIT20220407025

Włoska firma oferuje opatentowaną technologię produkcji spiruliny dla branży spożywczej.

Włoski start-up opracował i opatentował ekologiczną technologię produkcji spiruliny. Jest to 10-krotnie bardziej wydajna metoda niż metody tradycyjne. Umowa handlowa ze wsparciem technicznym.

Partnerzy

Wybrane oferty