Aktualności

22 grudzień 2021

Oferty współpracy międzynarodowej grudzień 2021


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy międzynarodowej z sieci Enterprise Europe Network. 

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt :

agnieszka.jarocka@pollub.pl

81 538 4270

 

BRNL20211202001

Holenderska hurtownia mebli biurowych i projektowych oferuje umowy produkcyjne potencjalnym partnerom, którzy mogą produkować blaty (biurka i stoły obiadowe).

Holenderska hurtownia mebli biurowych i projektowych oferuje umowy produkcyjne potencjalnym partnerom, którzy mogą produkować blaty (biurka i stoły obiadowe). Usługi dystrybucyjne lub umowy agencyjne oferowane są również europejskim firmom, które chcą wejść ze swoją kolekcją mebli do krajów Beneluksu.

 

BRSK20211006001

Słowacka firma dostarcza do aptek produkty na bazie laktazy.

Rumuńska firma specjalizująca się w profesjonalnych rozwiązaniach opakowaniowych jest zainteresowana pozyskiwaniem taśm spinających i taśm samoprzylepnych bezpośrednio od producentów. Firma jest zainteresowana współpracą z partnerami z Unii Europejskiej i Turcji w ramach umów produkcyjnych.

 

BRUK20211126001

Nowa firma produkcyjna z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która formułuje żele kosmetyczne na bazie kwasu octowego i jabłkowego, poszukuje przyjaznego dla środowiska dostawcy opakowań do współpracy na podstawie umowy z dostawcą.

Nowa firma produkcyjna z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która formułuje żele kosmetyczne na bazie kwasu octowego i jabłkowego, poszukuje przyjaznego dla środowiska dostawcy opakowań do współpracy na podstawie umowy z dostawcą.

 

BRSI20211213003

Słoweńska firma jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej, sprzedając swoje produkty na całym świecie.

Słoweńska firma jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej, sprzedając swoje produkty na całym świecie. Firma poszukuje dostawców siłowników hydraulicznych i kół zębatych do swoich skrzyń biegów w swoich ciągnikach. Firma jest zainteresowana podpisaniem umowy produkcyjnej

 

BOUK20211221002

Brytyjska firma, która zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów codziennego użycia, w tym dla osób starszych i niepełnosprawnych, oferuje zestawy ułatwiające poruszanie się, ubieranie się, jedzenie i picie. Firma poszukuje dystrybutorów.

Brytyjska firma, która zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów codziennego użycia, w tym dla osób starszych i niepełnosprawnych, oferuje zestawy ułatwiające poruszanie się, ubieranie się, jedzenie i picie. Firma poszukuje dystrybutorów.

 

BOIL20211215001

Ta firma jest jedną z wiodących firm w Izraelu, która dostarcza rozwiązania „pod klucz” dla różnych projektów w imieniu firm przemysłowych i firm technicznych w kraju.

Ta firma jest jedną z wiodących firm w Izraelu, która dostarcza rozwiązania „pod klucz” dla różnych projektów w imieniu firm przemysłowych i firm technicznych w kraju. Firma może zarządzać rozwojem produktu klienta od stworzenia skutecznego i efektywnego kosztowo procesu projektowania i wytwarzania produktu, po prototypowanie, masową produkcję i wysyłkę produktu. Firma poszukuje międzynarodowej firmy do zawarcia umowy produkcyjnej lub outsourcingowej.

 

BOCY20211217001

Cypryjska firma kosmetyczna produkuje luksusowe, wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry przy użyciu najlepszych naturalnych składników, pochodzących z etycznych źródeł

Cypryjska firma kosmetyczna produkuje luksusowe, wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry przy użyciu najlepszych naturalnych składników, pochodzących z etycznych źródeł. Mydła w kostce firmy są ręcznie robione i zawierają dodatkowe korzyści z tropikalnych maseł roślinnych. Firma poszukuje potencjalnych partnerów do umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

 

BRLT20220110001

Litewski producent płatków śniadaniowych szuka dostawców kaszy kukurydzianej

Litewski producent płatków śniadaniowych poszukuje partnerów biznesowych, którzy mogliby dostarczać kaszę kukurydzianą. Firma proponuje współpracę w ramach umowy na dostawę.

 

BRDK20211220001

Duńskie MŚP poszukuje producentów kamizelek ratunkowych do sportów wodnych

Duńskie MŚP zlokalizowane w północnej części Danii poszukuje producentów kamizelek ratunkowych do uprawiania sportów wodnych. Kamizelka ratunkowa powinna być wykonana z elastycznego materiału (materiału kąpielowego), nadmuchiwanego ręcznie i umieszczonego na górnej części klatki piersiowej. Duńskie MŚP oferuje umowę produkcyjną.

 

BOUK20210629002

Firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii specjalizująca się w rozwiązaniach crowdsourcingowych; oferowanie elastycznych pracowników na żądanie poszukuje umowy pośrednictwa handlowego

Firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii oferująca elastycznych pracowników na żądanie poszukuje umowy agencyjnej. Firma powstała w 2011 roku i jest obecna w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Firma opracowała aplikację, która łączy firmy z elastycznymi pracownikami, oferując swoje usługi w całej Europie. Oferta produktów umożliwia firmom czerpanie korzyści z lepszej wydajności, szybszego wprowadzania produktów na rynek i niższych kosztów ogólnych.

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty