Aktualności

03 listopad 2014

Oferty technologiczne w październiku


Nr.profilu: TOSI 20140912001

Tytuł: Nowe podejście do księgowości z oprogramowaniem opartym na sztucznej inteligencji. (AI)

Oferta: Słoweńska firma specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach informatycznych opracowała nowe podejście do księgowości które opiera się na oprogramowaniu uwzględniającym sztuczną inteligencję (AI). Główne zalety programu to rozpoznawanie mowy oraz wirtualny robot wyposażony w sztuczną inteligencję który jest w stanie rozumieć, wnioskować oraz słownie komunikować się z użytkownikiem. Firma poszukuje partnerów do zawarcia umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.

Nr.profilu: TOSK 20140925001

Tytuł: Tłumik wibracji który całkowicie redukuje hałas wytwarzany przez duże wibracje.

Oferta: Słowackie przedsiębiorstwo zajmujące się problemem wibracji opracowało tłumik wibracji. Tłumik całkowicie redukuje transfer wibracji, w ten sposób minimalizuje hałas powstający w strukturze. Tłumik może mieć zastosowanie w generatorach silnikowych, agregatach, urządzeniach wentylacyjnych, maszynach budowlanych, rozdrabniarkach i innych. Przedsiębiorstwo poszukuje partnerów do transferu technologii ( umowa zakupu ze wsparciem technologicznym) oraz współpracy technologicznej w celu wdrożenia tłumika do nowych produktów.

Nr.profilu: TOTR 20130704002

Tytuł: Formuła do wytwarzania lepszego i czystszego sprayu przeciwdziałającego zaparowywaniu różnych powierzchni, o długiej żywotności.

Oferta: Turecka firma specjalizująca się w nanotechnologii zorientowała się że wszystkie dostępne na rynku produkty przeciwko zaparowywaniu (np.szkła) mają wady np. powodują kleistość powierzchni, pozostawiają nieładne żółte plamy. Firma opracowała produkt przeciwko zaparowywaniu powierzchni o długiej żywotności i doskonałych właściwościach. Firma jest gotowa dokonać transferu know-how do produkcji sprayu i chciałaby podpisać umowę handlową, licencyjną, o współpracy technologicznej w celu wyprodukowania i wprowadzenia na rynek.

Partnerzy

Wybrane oferty