Aktualności

02 styczeń 2015

Oferty technologiczne w grudniu


Nr.profilu: TRKR20141125001

Tytuł: Poszukujemy nowego typu konserwantu do kosmetyków.

Zapytanie: Firma z Południowej Korei która bada i opracowuje wysokiej jakości dodatki do kosmetyków, poszukuje nowego typu konserwantów do kosmetyków. Firma chciałaby nawiązać współpracę na zasadzie licencji lub produkcji z firmami z sektora technologicznego lub kosmetycznego.

 

Nr.profilu: TRGR20141107001

Tytuł: e-platforma do oceny zdrowia i jakości życia.

Zapytanie: Grecka firma opracowała nowoczesne narzędzie do oceny zdrowia i jakości życia w zgodności ze standardami opracowanymi przez WHO ( Światową Oragnizację Zdrowia), bazującymi na 4 filarach: Zdrowie Psychiczne, Fizyczne oraz Życie Rodzinne i Społeczne. Grecka firma poszukuje naukowców i firm z branży komputerowej w celu opracowania ultra-nowoczesnej platformy elektronicznej która będzie dostarczała i oceniała usługi narzędzia. Rozpatrywany typ współpracy: współpraca technologiczna.

 

Nr.profilu: TOLT20140910006

Tytuł: Nowoczesne rozwiązanie problemu krwawienia z nosa.

Oferta: Litewska grupa badaczy działających w sektorze medycznym wynalazła spray szybko i łatwo rozwiązujący problem krwawienia z nosa. Chociaż wstępne testy wypadły pozytywnie, grupa naukowców poszukuje partnerów którzy pomogliby przejść przez testy kliniczne, licencjonować technologię oraz ocenić rynki.

Nr.profilu: TRBG20141125001

Tytuł: Bułgarska firma poszukuje technologii do produkcji czipsów jabłkowych.

Zapytanie: Bułgarska firma specjalizująca się w uprawie oraz suszeniu śliwek i jabłek poszukuje partnera który mógłby udostępnić technologię do wytwarzania czipsów jabłkowych.

 

Nr.profilu: TOES20141003001

Tytuł:Biosensory do kontroli bezpieczeństwa i jakości żywności.

Oferta: Hiszpańska firma biotechnologiczna posiadająca szerokie doświadczenie w aplikacji biosensorów w branży spożywczej, opracowała innowacyjne, zminiaturyzowane biosensory. Biosensory te działają przy użyciu technologii sitodruku raz kompaktowych systemów transdukcji. Zaletami tej technologii są małe koszty oraz szybkie ujęcie ilościowe kluczowych parametrów procesów. Firma poszukuje partnerów z branży spożywczej którzy byliby zainteresowani wykorzystaniem biosensorów do swoich procesów przemysłowych oraz współpracy w celu dalszego rozwijania technologii biosensorów.

 

Partnerzy

Wybrane oferty