Aktualności

12 styczeń 2015

oferty technologiczne w styczniu


Nr.profilu: TOLT 20140910003

Tytuł: Robot układający kompozycje kwiatowe.

Oferta: Uniwersytet litewski opracował robota który potrafi projektować i przygotowywać bukiety z kwiatów. Główna zaleta to fakt że buliety wytworzone przez robota nie różnią się od tych układanych przez człowieka. Uniwersytet chciałby nawiązać współpracę technologiczną z innymi uniwersytetami, centrami badawczymi lub firmami które byłyby zainteresowane dalszym rozwojem tego projektu i jego praktycznym zastosowaniem.

 

Nr.profilu: TOEE 20141222001

Tytuł: Oprogramowanie do zarządzania farmą i planowania prac gospodarskich

Oferta: Firma z Estonii opracowała aplikację internetową dla rolników, która zawiera planowanie prac gospodarskich, przewidywanie chorób roślinnych, zarządzanie hodowlą żywego inwentarza, dostosowywanie prac do zmienności pogody, etc. Firma poszukuje farm które używałyby tego oprogramowania na zasadzie spółki, oraz współpracy technologicznej, rozwoju i wprowadzenia produktu na nowe rynki.

 

Nr.profilu: TOCY20141202001

Tytuł: Innowacyjny produkt który eliminuje problem splątanych kabli słuchawkowych.

Oferta: Cypryjska firma wynalazła produkt który rozwiązuje problem splątanych kabli do słuchawek. Potencjalny klient to osoba która używa słuchawek do telefonu komórkowego, przenośnych odtwarzaczy muzyki lub innych gadżetów. Firma poszukuje partnera do podpisania umowy licencyjnej.

 

Nr.profilu: TOBG 20141208001

Tytuł: Innowacyjne cegły dla branży budowlanej.

Oferta: Bułgarski wynalazca opracował innowacyjne cegły które pozwalają na szybsze, tańsze, bardziej efektywne budowanie ścian elewacyjnych. Wynalazek został opracowany wspólnie z uniwersytetem z Holandii. Wynalazca poszukuje partnerów do zawarcia umowy licencyjnej.

 

Nr.profilu: TRLV 20141202001

Tytuł: Aplikacja do robienia zdjęć.

Zapytanie: Firma z Łotwy poszukuje aplikacji do robienia zdjęć w systemie Windows, Android, IOS (iphone) w telefonach komórkowych. Firma poszukuje partnera który mógłby dostosować aplikację do technicznych specyfikacji lub dostarczyć aplikację już dostępną na rynku. Rozważana forma współpracy: współpraca handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu: TRIT 20141210001

Tytuł: Poszukiwane systemy zmniejszające emisję amoniaku.

Zapytanie: Związek farmerów włoskich, grupa badawcza oraz związek przedsiębiorców poszukuje partnera do współpracy badawczej w celu zbadania i oceny innowacyjnego systemu redukcji emisji amoniaku w powietrzu, wodzie, z możliwością ponownego użycia.

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty