Aktualności

05 luty 2015

Oferty technologiczne w lutym


Tytuł: Urządzenie umożliwiające ochronę osobistą, służące do wykrywania miejsca i wzywania pomocy w razie niebezpieczeństwa.

Nr.profilu: TOES20130809001

Oferta: Hiszpańska firma zajmująca się ochroną i bezpieczeństwem osób opracowała innowacyjne, mobilne urządzenie umożliwiające wezwanie pomocy oraz wykrycie miejsca przebywania osoby. Wykrywa ono miejsce przebywania przez cały czas i jeśli osoba nosząca je znajdzie się w sytuacji niebezpiecznej może przywołać pomoc i być zlokalizowaną szybko i efektywnie. Firma potrzebuje wsparcia technologicznego, chciałaby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym.

 

Tytuł: Urządzenie medyczne do ewaluacji biometrii i jakości głosu.

Nr.profilu: TOES20131120001

Oferta: Hiszpańska firma opracowała innowacyjną technologię która ocenia jakość głosu i biometrię. To komputerowe rozwiązanie mierzy różne parametry związane z ludzką fonacją, które mogą być interpretowane przez lekarzy i pomocne w diagnozowaniu chorób. Szczególnie dotyczy to chorób neurologicznych (Parkinson, Alzheimer). Firma chciałaby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym.

 

Tytuł: Odporne na ślizganie materiały polimerowe

Nr.profilu: TRBE20141222001

Zapytanie: Międzynarodowa korporacja z siedzibą w Brukseli zamierza badać materiały i technologie które byłyby w stanie zmniejszyć poślizg w wytłaczanych z polietylenu elastycznych materiałach o cienkich powłokach. Pod uwagę brane są różne rodzaje współpracy w zależności od stopnia zaawansowania technologicznego rozwiązania: współpraca technologiczna, umowa licencyjna, etc,

 

Tytuł: Systemy geotermalnych pomp ciepła do zastosowania w rolnictwie

Nr.profilu: TOGR20141215002

Oferta: Grecka firma specjalizujaca się w projektowaniu i instalowaniu geotermalnych pomp ciepła opracowała specjalne systemy geotermalnych pomp ciepła do ogrzewania upraw warzywnych. Firma poszukuje partnerów aby dalej rozwijać system i dopasować go do różnych upraw i warunków klimatycznych.

 

Tytuł: Nowoczesna, podwodna turbina do zastosowania przy prądach rzecznych i oceanicznych.

Nr.profilu: TOIS20130925001

Oferta: Islandzka firma inżynieryjna opracowała prostą i nowoczesną, podwodną turbinę która może ujarzmić prądy wody oceanicznej lub rzecznej ( oraz pływy) bez względu na szybkośc produ czy głębokość wody, bez potrzeby budowania tam. Funksjonalność turbiny została udowodniona w różnych wersjach na modelach w rzece. Firma poszukuje partnerów z przemysłu do podpisania umowy o produkcji lub/ i umowy spółki.

Partnerzy

Wybrane oferty