Aktualności

05 marzec 2015

Oferty technologiczne w marcu


Oferta: Robot behawioralny do leczenia zaburzeń autystycznych.

Nr.profilu: TOIT20131007002

Opis: Włoska firma opracowała innowacyjne oprogramowanie do zastosowania w robotach o ludzkich kształtach, które ma odpowiadać na zapotrzebowanie społeczne, osobiste oraz zdrowotne. Firma chciałaby podpisać umowę partnerską z firmami lub centrami naukowymi które poszukują rozwiązań dla pewnych chorób, w szczególności autyzmu.

 

Oferta: Innowacyjny system wprowadzający promienie słoneczne do środowisk wewnątrz budynków.

Nr.profilu: 13SE67CJ3SM3

Opis: Szwedzkie przedsiębiorstwo wynalazło i opatentowało technologię która przechwytuje promienie słoneczne i wprowadza je nawet 20m do środka budynków. Firma poszukuje partnerów takich jak: architekci, architekci wnętrz, etc do testowania nowych zastosowań tej technologii. Przedsiębiortswo jest zainteresowane podpisaniem umowy technologicznej i/lub handlowej.

 

Oferta: Nowoczesna, zaawansowana technologia dla monitorowania fizycznej aktywności w czasie rzeczywistym.

Nr.profilu: TOES20150216001

Opis: Hiszpańska firma opracowała system ( urządzenie i oprogramowanie) do monitorowania fizycznej aktywności. System dostarcza  bogatą informację która przyczynia się do polepszenia i optymalizacji procesu treningowego. Firmy, uniwersytety, inwestorzy z branż: sportowej, biomechanicznej, rehabilitacyjnej, medycznej, etc są poszukiwani do współpracy technologicznej, finansowej, lub handlowej.

 

Zapyatnie: Poszukiwana jest technologia sensoryczna do monitorowania wyników hełmu ochronnego w czasie rzeczywistym.

Nr.profilu: TRUK20150219001

Opis: Firma z Wlk.Brytanii która projektuje, produkuje i zaopatruje policję oraz inne służby bezpieczeństwa w sprzęt ochronny poszukuje partnera z którym opracowałaby funkcję pomiarową do hełmów ochronnych w czasie rzeczywistym. Pod uwagę brana jest współpraca technologiczna. Partner musi być w stanie zapewnić technologię monitorowania wyników która wykrywa takie problemy jak: odwodnienie czy przegrzanie. Technologia ta musi być relatywnie tania a jednocześnie musi spełniać rygorystyczne wymogi.

 

 Zapytanie: Poszukiwana jest innowacyjna i zaawansowana technologia do urządzeń do uzdatniania wody.

Nr.profilu: TRIN20130807001

Opis: Hinduska firma która specjalizuje się w produkcji urządzeń do uzdatniania wody oraz ścieków i zaopatrywania w nie firm produkujacych soki, napoje i mleko poszukuje współpracy technologicznej z firmą która specjalizuje się w obszarze uzdatniania wody technikami: odwrotnej osmozy, ultra-filtracji, nao-filtracji, i elektrodejonizacji. Ulepszenie technologii pozwoli firmie z Indii znaleźć niszę pośród działań konkurencji na rynku indyjskim.

 

Zapytanie: Oddzielenie azotu z tłuszczu zwierzęcego.

Nr.profilu: TRFI20150213001

Opis: Fińska firma zajmująca się przetwarzaniem produktów ubocznych ze zwierząt poszukuje technologii oddzielenia, oczyszczania i usuwania  azotu z tłuszczu zwierzęcego aby później móc go użyć jako surowca so biodiesla. Firma jest otwarta na propozycje dotyczące całej linii produkcyjnej lub częściowych rozwiązań poprzez zawarcie umowy licencyjnej ze wsparciem technologicznym lub rozpoczęcie wspólnego projektu naukowo-badawczego bądź zawarcie umowy o współpracy technologicznej.

 

Partnerzy

Wybrane oferty