Aktualności

04 maj 2015

Oferty technologiczne w maju


Nr. profilu: TOIT20130724001

Tytuł: Inteligentny system analityczny do standardyzacji produkcji mąki.

Oferta: Włoska firma opracowała inteligentny system analityczny bazujący na NMR ( jądrowy rezonans magnetyczny) przewidujący najlepsze miejsce przeznaczenia mąki ( bagietki, kanapki, pizza, ciasta, makarony). Przewaga nad konwencjonalnymi metodami analizy bierze się z szybkości, solidności i niezawodności tej metody. Włoska firma poszukuje innych firm produkujących mąkę lub produkty mączne aby przetestować nowe zastosowania tej analizy i podpisać umowę o współpracy technologicznej.

 

Nr.profilu: TONL20150331001

Tytuł: Fotobioreaktory z zanurzonym systemem iluminacji LED dla farm algowych.

Oferta: Holenderska firma specjalizująca się w sprzęcie o niskim zużyciu energii opracowała sprzęt bazujący na zanurzonym systemie diod LED. System ten wspiera pół-kryte fotobioreaktory. Firma poszukuje partnerów w sektorze oczyszczania ścieków i może zaoferować odnawialne systemy utylizacji ścieków w branżach produktów żywieniowych oraz branży rolniczej. Firma chciałaby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym.

 

Nr. profilu: TOES20141202004

Tytuł: Testy kliniczne w zakresie zdrowia zwierząt

Oferta: Baskijska Niezależna Organizacja Badawcza specjalizująca się w wysokiej jakości usługach dla sektorów faramceutycznego i biotechnologicznego oferuje pełną gamę innowacyjnych testów klinicznych w zakresie zdrowia zwierząt. Firma ta poszukuje przedsiębiorstw zajmujących się farmacją w zakresie zdrowia zwierząt lub zajmujących się biotechnologią które chciałyby współpracować w rozwijaniu produktów w branżach zajmujących się zdrowiem zwierząt. Zainteresowanie podpisaniem umów o usługach badawczych lub współpracy technologicznej.

 

Nr. profilu: TRUK20150226001

Tytuł: Poszukiwane nowe szczepionki dla bydła hodowlanego oraz technologie do szczepionek dla Chińskiego rynku.

Zapytanie: Brytyjska firma która specjalizuje się w opracowywaniu i dostarczaniu dostępnych na rynku oraz nowych szczepionek do Chin ( najszybciej rozwijającego się rynku bydła hodowlanego na świecie), poszukuje szczepionek, technologii do szczepionek i diagnostyki dla dalszego opracowania i rejestracji w Chinach. Rodzaje współpracy: umowa handlowa ze wsparciem technologicznym, umowa spółki, umowa licencyjna i badawcza.

 

Nr.profilu: TRIT20150131001

Tytuł: Poszukiwane są innowacyjne komponenty dla systemu produkującego energię z odnawialnych źródeł.

Zapytanie: Włoska firma opatentowała innowacyjny system który odzyskuje energię z rzek i fal przypływowych. System ten posiada wysoką efektywność a zarazem generuje niskie koszty. System składa się z turbiny kinetycznej zanurzonej w prądach wodnych. Jest ona utrzymywana w równowadze poprzez centralny deflektor i jest zakotwiczona do brzegu poprzez kabel. Firma poszukuje partnerów którzy mogliby zapewnić komponenty do systemu aby wspólnie rozwinąć technologię na zasadzie umowy o produkcji lub umowy technologicznej.

Partnerzy

Wybrane oferty