Aktualności

02 czerwiec 2015

Oferty technologiczne w czerwcu


Nr.profilu: TRBR20140923001

Tytuł: Brazylisjka firma mleczarska poszukuje technologii do uzyskiwania różnych smaków sera.

Zapytanie: Brazylijska firma mleczarska i dystrybucyjna poszukuje technologii do uzyskiwania różnych smaków sera poprzez użycie przypraw i owoców. Poprzez transfer technologii firma zamierza rozszerzyć swoje portfolio i dystrybuować te towary na rynek Bahia. Firma chciałaby zakupić technologię i uzyskać potrzebną pomoc przy wdrożeniu poprzez podpisanie umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu: TRBE20150205001

Tytuł: Opakowanie dozujące na mokre chusteczki do wielokrotnego napełniania.

Zapytanie: Międzynarodowa korporacja z siedzibą w Belgii działająca w sektorze dóbr konsumenckich poszukuje opakowania dozującego na mokre chusteczki do wielokrotnego napełniania. Firma chce zaktualizować swoje portfolio produktów z nowymi projektami opakowań które będą ergonomiczne, przyjazne dla konsumenta, łatwe do używania oraz kompatybilne z szybkim procesem produkcji. Oczekiwana jest współpraca technologiczna z przemysłem lub centrami naukowymi w celu osiągnięcia rozwiązania gotowego do użycia lub koncepcji bliskiej prototypowi roboczemu.

 

Nr.profilu: TRBG20150416001

Tytuł: Bułgarski producent wina poszukuje technologii i sprzętu do formowania butelek.

Zapytanie: Bułgarska firma produkująca wino poszukuje dystrybutorów lub producentów technologii do produkcji butelek o wąskaich szyjkach oraz sprzętu potrzebnego do tych działań. Bułgarska firma poszukuje pełnego rozwiązania które byłoby energooszczędne oraz niskokosztowe. Firma chciałaby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu: TOFR20140423001

Tytuł: Francuskie oprogramowanie do symulacji w środowisku morskim do dystrybycji w Zachodniej Europie.

Oferta: Francuski twórca oprogramowania do symulacji w środowisku morskim dla celów wojskowych i cywilnych poszukuje firm konsultingowych z branży informatycznej które chciałyby działać jako pośrednicy handlowi w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Hiszpanii i Niemczech.

 

Nr.profilu: 11 IL 80ER3L31

Tytuł: Innowacyjne urządzenie do diagnozowania czerniaka ( raka skóry).

Oferta: Izraelskie przedsiębiorstwo opracowało innowacyjne urządzenie wykorzystujące badanie przepływu ciepła do identyfikacji raka skóry. Technologia jest obecnie wykorzystywana w urządzeniu do noszenia na osobie i udzielania informacji zwrotnej o zmianach w stanie jego zdrowia. Technologia ma pomóc pacjentom z czerniakiem w zwalczeniu tej choroby. Firma oczekuje umowy handlowej ze wsparciem technologicznym, umowy finansowej, umowy spółki, umowy licencyjnej lub umowy o współpracy technologicznej. 

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty