Aktualności

13 sierpień 2015

Oferty technologiczne w sierpniu


Tytuł: Zapotrzebowanie na testy kliniczne w branży dermatologicznej.

Nr.profilu: TRFR20130715001

Zapytanie: Francuska firma specjalizująca się w kosmetologii opatentowała nową formułę na jeden ze swoich produktów. Właściciel firmy chciałby upewnić się co do właściwości nowej formuły poprzez przetestowanie jej. Firma poszukuje do współpracy szpitalnej kliniki dermatologicznej. Współpraca handlowa ze wsparciem technologicznym oraz umowa o poufności.

 

Tytuł: Innowacyjne technologie do przerabiania odpadów plastykowych.

Nr.profilu: TRUK20150716001

Zapytanie: Szkocka firma która zajmuje się przerabianiem odpadów różnego typu poszukuje nowych technologii do przerabiania plastyku, szczególnie polietylenu o wysokiej gęstości  (HDPE), polipropylenu (PP) i polietylenu politereftalanowego (PET), do produkowania nowych produktów. Firma chciałaby współpracować z przemysłem lub uczelniami, partnerami którzy mogliby zapoznać ich z innowacyjnymi procesami dzięki umowie handlowej ze wsparciem technologicznym lub umowie licencyjnej.

 

Tytuł: Algorytmy do programów komputerowych i ekspertyzy do wsparcia wczesnego wykrywania chorób stawów na bazie osteoporozy oraz samej osteoporozy. Programy te powinny bazować na analizie mikrostruktury kości.

Nr.profilu: TRAT20150629001

Zapytanie: Austriacka firma wyposaża aparaty RTG w oprogramowanie do nieinwazyjnej diagnozy osteoporozy bazujące na obrazie i analizie mikrostruktury kości. Firma poszukuje nowych algorytmów które mogłyby zostać zintegrowane z ich własnym oprogramowaniem. Algorytmy powinny analizować obrazy promieni 2D w celu zwiększenia znaczenia otrzymywanych danych oraz solidności w zakresie zmiennności obrazów RTG. Austriacka firma jest otwarta na różne formy współpracy, np. handlową, licencyjną lub badawczo-technologiczną.

 

Tytuł: Technologia do używania telefonów komórkowych jako 'walkie -talkie'.

Nr.profilu: TOES20140331001

Oferta: Hiszpańska firma zajmująca się telefonią komórkową opracowała specjalną technologię która łączy w sobie funkcjonalność 'walkie-talkie' z funkcją normalnego telefonu komórkowego lub komputera. Technologia ta pozwala na komunikację grupy ludzi lub pary za pomocą jednego przycisku. W związku z tym grupami docelowymi takiego rozwiązania są służby bezpieczeństwa, zakłady przemysłowe, korporacje taksówkarskie, firmy dostawcze, etc. Hiszpańska firma poszukuje partnerów chcących zintegrować to rozwiązanie w oparciu o umowę handlową ze wsparciem technologicznym.

 

Tytuł: Zaawansowane rozwiązanie do ochrony danych przechowywanych w chmurze.

Nr.profilu: TOES20140520001

Oferta: Hiszpańska firma opracowała technologię do sprzętu komputerowego która pozwala na zabezpieczone przechowywanie danych w chmurze. Użycie tego sprzętu minimalizuje wyciek lub utratę poufnych danych które są przechowywane w chmurze. Użytkownicy zawsze mają pełną kontrolę nad informacjami, chronią poufność i integralność danych, oraz mają szybki i łatwy dostęp do wszystkich informacji w każdej chwili. Maksymalne bezpieczeństwo i przejrzyste wykorzystanie. Poszukiwany jest partner do podpisania umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.

Partnerzy

Wybrane oferty