Aktualności

29 wrzesień 2015

Oferty technologiczne we wrześniu


Nr. profilu: BRDK 20150827001

Zapytanie: Duńska firma poszukuje proszku z mrożonych organicznych owoców i olejków eterycznych.

Opis: Duńska firma poszukuje proszku z mrożonych, organicznych owoców oraz organicznych olejków eterycznych. Firma oferuje swoje usługi jako dystrybutor, chce zakupić i rozprowadzać powyższe produkty i sprzedawać je na rynkach skandynawskich ( Dania, Norwegia, Szwecja)

 

 

Nr.profilu: BOKR20150817001

Oferta: Południowokoreański producent zegarków poszukuje dystrybutorów w Europie.

Opis: Firma z Południowej Korei produkująca męskie i damskie zegarki poszukuje agentów lub dystrybutorów z doświadczeniem w branży modowej.

 

Nr.profilu: BOCZ20150525001

Oferta: Czeski producent siedzeń i trybun poszukuje dystrybutorów.

Opis: Czeska firma poszukuje dystrybutorów siedzeń, trybun w Europie. Produkty firmy wytwarzane sa jedynie z najwyższej jakości materiałów. Firma posiada doświadczenie we współpracy międzynarodowej. Firma poszukuje partnera z podstawową wiedzą techniczną posiadającego rozeznanie w lokalnym rynku.

 

Nr.profilu: TRFR20150603001

Zapytanie: Poszukiwana maszyna do usuwania ości z karpii.

Opis: Francuskie stowarzyszenie agrożywności specjalizujace się w hodowli ryb poszukuje firmy lub centrum B+R, które zaprojektuje maszynę do usuwania ości i filetowania karpia. Obecne metody nie są wystarczająco wydajne. Maszyna ta będzie również stosowana w innych typach ryb białych.

 

Nr.profilu: TRDE20140818001

Zapytanie: Poszukiwani są deweloperzy sportowych gier komputerowych.

Opis: MŚP z Niemiec opracowało nowy typ gier sportowych. Firma poszukuje partnerów zainteresowanych rozwojem gry w wersji offline i online. Potencjalny partner powinien posiadać know-how w rozwoju interakcji sportowych. Powyższa gra komputerowa będzie elementem szerszego portfolio związanego z grami sportowymi. Firma poszukuje partnerów do współpracy technologicznej.

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty